5/16
Do spółki z Glikiem i Jóźwiakiem nie zatrzymał Skriniara...

Jan Bednarek: 1+

Do spółki z Glikiem i Jóźwiakiem nie zatrzymał Skriniara przed strzałem na 2:1 dla Słowacji. W końcówce miał jeszcze okazję do wyrównania, ale źle trafił w piłkę.

6/16
Kompletnie nie radził sobie w roli wahadłowego, przynajmniej...

Kamil Jóźwiak: 1

Kompletnie nie radził sobie w roli wahadłowego, przynajmniej przez długie fragmenty pierwszej połowy. Maczał palce przy obu straconych bramkach, kilka odbiorów tego nie wyzeruje. Ale przecież trudno było spodziewać się, że Paulo Sousa nauczy go nowej roli w dwa tygodnie.

7/16
Obawialiśmy się o lewe wahadło, gdyż podczas zgrupowania...

Maciej Rybus: 2

Obawialiśmy się o lewe wahadło, gdyż podczas zgrupowania głównie leczył kontuzję. Dawał jednak radę w obronie, zaliczył też asystę przy bramce na 1:1.

8/16
Notorycznie spóźniony. Konsekwencją tego były dwie żółte...

Grzegorz Krychowiak: 1

Notorycznie spóźniony. Konsekwencją tego były dwie żółte kartki i gra w osłabieniu w od 62. minuty. Po jego stracie rozpoczęła się też pierwsza akcja bramkowa rywali.