Polska firma spedycyjna. Twoja satysfakcja- nasza pasja

Materiał informacyjny Air Sea Shipping
Air Sea Shipping jest polską firmą spedycyjną posiadającą własną agencję celną.

Firma świadczy usługi spedycji lotniczej, morskiej, kolejowej oraz dokonuje odpraw celnych w imporcie i eksporcie.

Air Sea Shipping należy do jednego właściciela, nie jest powiązana z kapitałem zagranicznym.

Siedziba firmy mieści się w Gabryelinie koło Piaseczna, biuro operacyjne w Warszawie na Mokotowie, przy ulicy Cybernetyki, co zapewnia łatwy dostęp zarówno do towarowych terminali lotniczych przy ulicy Wirażowej, jak i oddziału pocztowego urzędu celnego przy ulicy Łączyny.

Air Sea Shipping powstała w lipcu 2018 roku, już we wrześniu została agentem IATA CASS, dzięki czemu współpracując bezpośrednio z liniami lotniczymi może zaoferować swoim klientom bardziej konkurencyjne stawki transportu lotniczego w eksporcie z Polski oraz ma bezpośredni kontakt z przewoźnikami lotniczymi w trakcie procesu wysyłki.

Organizacja przesyłek morskich odbywa się przy bezpośredniej współpracy z renomowanymi armatorami morskimi i konsolidatorami drobnicowymi, zapewniając również dowozy i odwozy kontenerów dzięki współpracy z zaufanymi przewoźnikami drogowymi. Air Sea Shipping organizuje transport morski kontenerów przez inne porty Europy: Hamburg, Rotterdam, Koper, Triest, Rijeka, w tym również transport kontenerów chłodniczych ze świeżymi owocami do Egiptu, Arabii Saudyjskiej czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Klientom importującym towary z Chin firma zapewnia transport kolejowy zarówno całych kontenerów, jak i przesyłek drobnicowych do Polski. Ta opcja cieszy się szczególnym zainteresowaniem, ze względu na dużo krótszy (około 18-20 dniowy) czas transportu w porównaniu z tradycyjną drogą morską oraz dużo niższą ceną w porównaniu z opcją lotniczą. W chwili obecnej jest to najszybciej rozwijający się rodzaj spedycji oferowanej przez firmę.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami spedycyjnymi w Chinach, Air Sea Shipping zapewnia klientom bardzo dobry serwis na terenie Państwa Środka obejmujący nie tylko odbiory przesyłek od dostawców, ale także magazynowanie, konsolidowanie przesyłek od wielu dostawców dla jednego odbiorcy lub konsolidowanie towaru od jednego odbiorcy i wysyłanie, gdy uzbiera się większa ilość, co obniża jednostkowy koszt transportu. Ponadto organizuje transport do Polski przesyłek o większych wymiarach i wadze, nieakceptowanych przez firmy kurierskie lub obciążane przez nie dodatkowymi niebagatelnymi opłatami.

Air Sea Shipping współpracuje ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami spedycyjnymi na całym świecie w oparciu o bezpośrednie umowy z każdym z tych partnerów. Dzięki temu jest w stanie zaoferować usługi w systemie drzwi- drzwi do/z krajów na wszystkich kontynentach.

Air Sea Shipping organizuje wysyłki mienia przesiedlenia osób prywatnych kończących naukę lub kontrakty w Polsce. Wysyłki odbywają się drogą lotniczą lub morską. Firma organizuje obiór z prywatnych mieszkań, usługi pakowania, paletyzowania, przygotowania dokumentów, odprawy celne oraz wysyłkę do docelowego portu lotniczego/ morskiego lub do drzwi.

„Firmę Air Sea Shipping Marcin Bętkowski założyłem w lipcu 2018 roku. Pracę w branży rozpocząłem w 1999 roku jako spedytor lotniczy. Od tego czasu pracowałem w kilku znaczących na rynku firmach polskich i zagranicznych. Dwa lata temu zdecydowałem się na pracę z własnym projektem. ”

Marcin Bętkowski, właściciel

Zapraszamy do współpracy.
Tel. 537526076
e-mail: office@airseashipping.pl
www.airseashipping.pl

Wideo

Dodaj ogłoszenie