a.w.
Sylwia Dąbrowa / Polska Press
Polska – Czechy wyniki NA ŻYWO. Polska - Czechy 3:0. Sprawdź relację ze spotkania. Polska - Czechy to kolejny mecz siatkarzy na Mistrzostwach Europy 2019, który rozegramy na hali w Rotterdamie (Holandia). Polska - Czechy: kiedy i gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV i w online.

Polska - Czechy transmisja NA ŻYWO.: Polska - Czechy 3:0

DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! Rozbrzmiewa na trybunach hali w Rotterdamie.

Polska - Czechy 3:0

Polska - Czechy 25:15 Czesi zepsuli ok 20 zagrywek meczu. błąd kończy ten mecz.

Polska - Czechy 24:15 Piłka meczowa dla reprezentacji Polski. Michał Kubiak chciał zakończyć asem serwisowym, ale piłka wylądowała w siatce.

Polska - Czechy 23:14 Czesi psują kolejną zagrywkę.

Polska - Czechy 21:13 Piotr Nowakowski psuje zagrywkę

Polska - Czechy 20:12 Aut po potężnym ataku Czechów.

Polska - Czechy 18:11 Aleksander Śliwka zmienia Wilfredo Leona.

Polska - Czechy 18:10 Kubiak kończy atak z przechodzącej piłki.

Polska - Czechy 17:10 As serwisowy Wilfredo Leon.

Polska - Czechy 15:9 Przesunięta krótka, punkt dla Polski

Szykuje się podwójna zmiana w reprezentacji Polski: Marcin Komenda i Dawid Konarski.

Polska - Czechy 14:9 Czesi omijają podwójny blok i punktuję prawego ataku.

Polska - Czechy 13:8 Wilfredo Keon kończy atak po prostej.

Polska - Czechy 11:7 Kolejny efektowny blok Polaków.

Polska - Czechy 10:6 MONSTER BLOK w wydaniu pary Kubiak, Bieniek.

Polska - Czechy 8:4 Czesi też atakują mocno , bez możliwości obrony.

Polska - Czechy 7:3 Wilfredo Leon atakuje w 9 metr boiska.

Polska - Czechy 6:3 Piotr Nowakowski skutecznie zatrzymuje atak pojedynczyk blokiem.

Polska - Czechy 4:2 Muzaj punktuje z prawego ataku.

Polska - Czechy 2:1 Mateusz Bieniek na zagrywce. 100% skuteczności w ataku.

Polska - Czechy 1:0 Czesi zaczynają od zepsutej zagrywki. To już 13 w całym secie.

Polska - Czechy transmisja NA ŻYWO.: Polska - Czechy 2:0

Polska dyktuje i prowadzi grę. Czesi nie potrafili utrzymać swojego prowadzenia z początku seta.

Polska - Czechy 2:0

Polska - Czechy 25:12 Seria skutecznych bloków w końcówce 2 seta. Polacy wygrywają 2 seta i prowadzą w całym meczu 2:0

Polska - Czechy 22:12 Czesi zatrzymani potrójnym blokiem.

Polska - Czechy 20:12 Trener Heynen przygotowuje zmiany w reprezentacji Polski. Dawid Konarski na boisku.

Polska - Czechy 19:11 Michał Kubiak myli się po serii dobrych zagrywek.

Polska - Czechy 17:10 Mateusz Bieniek kończy akcję z przechodzącej piłki. Wszystko zaczyna się od dobrej zagrywki Kubiaka.

Polska - Czechy 14:9 Zmiany w zespole czeskim.

Polska - Czechy 13:8 Dla Kubiaka im trudniejsza piłka tym lepszy atak. Punktujemy Czechów raz za razem.

Polska - Czechy12:8 Efektowna krótka Mateusza Bieńka.

Polska - Czechy 11:8 Kolejny atak po bloku Kubiaka.

Polska - Czechy 9:8 Seria punktów reprezentacji Polski.

Polska - Czechy 8:8 As serwisowy Piotra Nowakowskiego i przerwa na żądanie trenera reprezentacji Czech.

Polska - Czechy 6:8 Skuteczny atak Kubiaka.

Polska - Czechy 4:7 Czesi po raz pierwszy odskakują na 3 punkty. Przerwa dla trenera Vitala Heynena.

Polska - Czechy 3:5 Kiwka Czechów wpada w 3 metr boiska.

Polska - Czechy 3:4 Leon po raz pierwszy zablokowany przez Czechów.

Polska - Czechy 3:3 Czesi wciąż psują swoje zagrywki.

Polska - Czechy 1:2 Błąd w obronie Polaków i brak asekuracji po ataku Leona. Tracimy punkt.

Czesi zepsuli 7 zagrywek w pierwszym secie.

Polska - Czechy transmisja NA ŻYWO.: Polska - Czechy 1:0

Polska pewnie wygrywa pierwszego seta meczu.

Polska - Czechy 1:0

Polska - Czechy 25:18 Maciej Muzaj kończy pierwszą partię. Polska wygrywa 1:0.

Polska - Czechy 24:18 Czesi jeszcze walczą, as serwisowy, zagrywka idealnie wycelowana do linii.

Polska - Czechy 24:16 Piłka setowa dla reprezentacji Polski

Polska - Czechy 23:16 Mateusz Bieniek wygrywa walkę na siatce.

Polska - Czechy 21:16 Czesi atakują w 9 metr boiska.

Polska - Czechy 21:15 As serwisowy Wilfreso Leona.

Polska - Czechy 20:15 Leon wbija siatkarskiego gwoździa, atak nie do obrony.

Polska - Czechy 18:15 Czesi odpowiadają krótką ze środka.

Polska - Czechy 17:14 Krótka piłka ze środka Nowakowskiego wpada w środek boiska.

Polska - Czechy 17:13 Leon atakuje w aut.

Polska - Czechy 15:10 Dużo błędów w zagrywce reprezentantów Czech.

Polska - Czechy 13:8 Czas na żądanie trenera reprezentacji Czech.

Polska - Czechy 12:8 Ataki Wilfredo Leona dzisiaj nie do obrony przez Czechów.

Polska - Czechy 10:7 Challenge na niekorzyść Polaków. Piłka po bloku wychodzi na aut.

Polska - Czechy 9:6 MONSTER BLOK Leona i Bieńka.

Polska - Czechy 8:5 Efektowny atak ze środka Mateusza Bieńka.

Polska - Czechy 6:3 Czesi atakują, obok bloku i punktują.

Polska - Czechy 5:2 Autowa zagrywka Czechów.

Polska - Czechy 3:1 Leon uruchomił swoją potężną zagrywkę.

Polska - Czechy 2:1 Wilfredo Leon pokazuje swoje możliwości i ogromny zasięg w ataku na lewej stronie.

Polska - Czechy 1:0 Od zepsutej zagrywki rozpoczynają Czesi.

Polska - Czechy: relacja przed meczem

Hymny Polski odśpiewany a capella to wizytówka polskich kibiców na całym świecie.

Polska - Czechy trybuny na hali w Rotterdamie znowu biało czerwone. Kibice reprezentacji Polski tłumnie przybyli na mecz.

Polska - Czechy za chwilę usłyszymy hymny narodowe obu drużyn.

Polska - Czechy 20 minut do meczu.

Polska - Czechy siatkarze po zakończeniu dzisiejszego meczu zmieniają miejsce, zmieniają halę, kolejne mecze reprezentacja Polski rozegra w Amsterdamie. Czasu na regenerację będzie mniej.

Polska - Czechy trener Heynen najprawdopodobniej utrzyma wyjściowy skład z wczorajszego meczu z Holandią. Nie zmienia się zwycięskiego składu.

Polska - Czechy 30 minut do meczu

To wielki zaszczyt grać Mistrzami Świata - reprezentacją Polski - w wywiadzie powiedział trener reprezentacji Czech

Polska - Czechy siatkarze obu drużyn już rozgrzewają się na hali w Rotterdamie.

Polska - Czechy niecałe 60 minut dzieli nas od kolejnego meczu polskich siatkarzy.

Czesi wczoraj w dobrym stylu wygrali spotkanie z Estonią, nie tracąc ani jednego seta. Reprezentacja Czech jest zmotywowana i przygotowana do tego, żeby stawić czoła najlepszym.

Polska - Czechy na żywo: rozkład transmisji poniżej

Polska - Czechy to kolejny mecz na Mistrzostwach Europy w siatkówce mężczyzn: kiedy grają Polacy?

Po zeszłorocznych, wybranych Mistrzostwach świata w siatkówce mężczyzn, udanych turniejach FIVB i kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich Tokio 2020, polscy kibice mają zaostrzone apetyty na więcej siatkarskich zwycięstw.

Mecz Polska - Czechy rozegrany zostanie na hali w Rotterdamie w poniedziałek, 16 września 2019.

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2019: sprawdź pełny TERMINARZ meczów >>>

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2019 rozpoczynają się 12 września. Polska wylądowała w grupie D, a to oznacza, że w kolejnych meczach Mistrzostw Europy siatkarzy naszymi rywalami będą:

• Estonia
  • Holandia
  • Czechy
  • Czarnogóra
  • Ukraina.

Polska - Czechy: mierzyliśmy się ze sobą w przeszłości

Polska i Czechy to drużyny, które nie często spotykają się na siatkarskich boiskach. W niedalekiej przeszłości rozegraliśmy ze sobą 3 mecze, w tym na Mistrzostwach Europy 2011 i Memoriale Wagnera. Bilans meczów jest korzystny dla Polaków, ale drużyny zmieniły się na przestrzeni lat i tym razem wynik jest otwarty.

Polska – Czechy: oglądaj na żywo transmisję w TV i online

Mecz Polska – Czechy będziemy mogli zobaczyć w poniedziałkowe popołudnie. Mecz ME 2019 transmitować na żywo będą:

• TVP1,
  • TVP Sport,
  • Polsat Sport.

Polska - Czechy / 16 września 2019 / 20:00

Polska - Czechy: program transmisji TV

Spotkanie Polska - Czechy na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2019 oglądaj na żywo w TV:

TVP 1Mecz Polska - Czechy19:50
TVP SportPowtórka meczu Polska - Czechy22:40
Polsat SportStudio przedmeczowe18:00
Polsat SportMecz Polska - Czechy19:50