Politycy różnych partii stawiają ultimatum Majchrowskiemu:...

  Politycy różnych partii stawiają ultimatum Majchrowskiemu: ma odwołać Tajstera do jutra

  Maz (aip)

  Polska

  Polska

  Politycy różnych partii stawiają ultimatum Majchrowskiemu: ma odwołać Tajstera do jutra

  ©fot. Anna Kaczmarz

  Zjednoczona Prawica, Ruch Kukiza, Prawio i Sprawiedliwość i KORWiN wspólnie apelują do prezydenta Majchrowskiego o odwołanie obciążonego zarzucenia prokuratorskimi Jana Tajstera z funkcji dyrektora ZIKiT-a.
  Politycy różnych partii stawiają ultimatum Majchrowskiemu: ma odwołać Tajstera do jutra

  ©fot. Anna Kaczmarz

  Majchrowski ma czas do poniedziałku, do południa. Jak nie, te ruchy chcą doprowadzić do referendum, w którym mieszkańcy będą mogli odwołać prezydenta.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Majchrowski a powolanie a odwołanie...

  gutenmorgen (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  TYle mo do godonia co żyd w czasie okupacji...Mafia do góry ustala fotele ! myśląże yess inacy ...nie !!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A cóż to za pokrętna perzyna krakowska?

  Farmer John (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  CEO, podejmujący w pełni świadomie szkodlwe i nie trafne decyzje na rzecz firmy, zostaje przez radę nadzorczą odwoływanym w trybie natychmiastowym. I CEO rzadko kiedy jest upraszanym o wycofywanie...rozwiń całość

  CEO, podejmujący w pełni świadomie szkodlwe i nie trafne decyzje na rzecz firmy, zostaje przez radę nadzorczą odwoływanym w trybie natychmiastowym. I CEO rzadko kiedy jest upraszanym o wycofywanie swoich decyzji. Nadzorcą polityków jest wyborca! Czy dalej nim nie jest?

  Z cyklu, tematyczne skróty co niektórych publikacyj z sieci:

  (...)”Schetyna nie boi się współpracy z Dudą” ... Nie obawiam się. Uważam, że to jest kwestia dojrzałości, bo jesteśmy z innych ugrupowań i innych środowisk, i trzeba sobie z tego zdawać sprawę, ale polityka zagraniczna, tak jak polityka obronna jest wspólna, musi być elementem polskiej racji stanu. W tej kwestii jestem umiarkowanym, ale optymistą (...)

  (...)”Labuda: „Nie boję się PiS” ... Dubaniowski: „Nie widziałem strasznej twarzy PiS”. A Platforma tak się stara… Jestem daleki od histerycznych nastrojów i nie wierzę w żaden Armagedon pod rządami PiS. Byłem jednym z zaproszonych ekspertów na konwencji zjednoczonej prawicy w Katowicach i nie zobaczyłem ani nie usłyszałem tam niczego, co by mnie na serio zaniepokoiło ... że wyczekuje zmiany ekipy rządzącej. Widać, że obecna partia rządząca jest chyba zmęczona władzą i nie cierpi na nadmiar dobrych pomysłów ... W rozwiniętych demokracjach zmiana władzy jest czymś naturalnym ... Barbara Labuda, niegdyś poseł Unii Wolności ze skrajnie lewicowego nurtu tej partii, a potem – podobnie jak Dubaniowski – minister w kancelarii Kwaśniewskiego, a następnie dyplomata (ambasador w Luksemburgu).... Znam Beatę Szydło, która jest przedstawiana ostatnio jako przyszły premier - to pracowita i rzetelna osoba, ma wiele cech potrzebnych w polityce ... Ponad 30 proc. społeczeństwa chce widzieć PiS u władzy, trzeba to uszanować... (...)

  (...) Stanisław Żaryn: ”PO brzydko się bawi, próbując pomiatać prezydentem Dudą. Ceną za te złośliwości będzie pogłębiający się kryzys państwa” ... Wydaje się, że decyzja, by prezydent Duda nie zabrał głosu jest czystą złośliwością ze strony władz Warszawy ... Złośliwości pod adresem prezydenta elekta są niezrozumiałe i wpisują się w szalenie niepokojący trend niszczenia państwa, jaki widać za rządów PO. Prezydent elekt, w czasie świąt państwowych, powinien być traktowany należycie i z godnością niemal równą urzędującej głowie państwa ... To nie kwestia sympatii do tego, czy innego człowieka, ale przede wszystkim szacunku dla państwa i Polaków ... Rządzący od ośmiu lat Polską ludzie jednak od dawna działają tak, jakby znaczącej części Polaków nie szanowali, gardzili nimi i się z nimi nie liczyli. Tych, którym nie po drodze z establishmentem III RP, PO i PSL uznają za gorszych. A Andrzeja Dudę traktują nie jak przyszłego prezydenta Polski, ale jak prezydenta gorszej Polski ... Takie nieodpowiedzialne zabawy mogą prowadzić do bardzo daleko idących szkód. Historia walki z śp. Lechem Kaczyńskim jest tego dobitnym przykładem (...)

  (...)”Prezydent Andrzej Duda uczcił powstańców, a na koniec dnia śpiewał z tłumami warszawiaków (nie)zakazane piosenki!” ... Następnie - choć nie zezwolono na to, by mógł przemawiać - uczestniczył też w oficjalnych obchodach wybuchu Powstania. Na koniec dnia Duda pojawił się na Placu Piłsudskiego, gdzie wszedł w tłum warszawiaków i wraz z Janem Ołdakowskim z Muzeum Powstania Warszawskiego śpiewał (nie)zakazane piosenki ... Duda został przez zgromadzonych owacyjnie przywitany zarówno na Powązkach, jak i na Pl. Piłsudskiego (...)

  (...)”Polacy niezadowoleni z sytuacji gospodarczej. Ponad 70 proc. Polaków nie ufa parlamentowi i radzie ministrów” (...) Całości publikacyj w sieci!
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo