(9’ Dani Ramirez – 77’ Nowak)
    • Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 SPOTKANIE W TOKU
      (25’ Rafael Lopes) -
    • Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:3
      17’ Świerczok, 83’ Tiago – 11’ Sokołowski (samob.), 24’ Savić, 43’ Starzyński)
    • Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:3
      (70’ Frączczak - 31’ Arsenić, 67’ Ivi Lopez, 77’ Arak)
    • Śląsk Wrocław - Stal Mielec 1:1
      (7’ Mączyński – 93’ Jankowski)
    • Wisła Płock - Zagłębie Lubin 4:0
      (8’ Tuszyński, 26’ Wolski, 56’ Szwoch, 89’ Uryga)
  • Koniec meczu! Raków wywozi ze Szczecina komplet punktów po wygranej 3:1! Aż 3 bramki strzelili rezerwowi.

• Sebastian Krasny dolicza 5 minut do drugiej połowy.

• Piotr Malinowski zmienia Davida Tijanicia.

• Niebywałe! Trzeci rezerwowy w dzisiejszym meczu zdobywa bramkę! Koronkowa akcja Rakowa zostaje zamieniona na bramkę przez Jakuba Araka!

• GOL DLA RAKOWA! STRZELCEM JAKUB ARAK!!!

• Kamil Drygas zastępuje Jakuba Bartkowskiego.

• Jakub Arak zmienia Vladislavsa Gutkovskisa.

• Pięciu minut od wejścia na murawę potrzebował Adam Frączczak, by "dać tlen" "Portowcom"! Po dośrodkowaniu z lewej strony mocną główką kieruje piłkę do siatki!

• GOL DLA POGONI! STRZELCEM ADAM FRĄCZCZAK!!!

• Dante Stipica w ostatniej chwili uprzedza rozpędzonego Vladislavsa Gutkovskisa! Trzecia bramka dla piłkarzy Marka Papszuna wisiała w powietrzu!

• Fatalny błąd obrony "Portowców" przy wyprowadzaniu piłki. Wykorzystał to Ivi Lopez, który 3 minuty po wejściu na murawę podwyższa prowadzenie Rakowa!

• GOL DLA RAKOWA! STRZELCEM IVI LOPEZ!!!

• Adam Frączczak zmienia Adriana Benedyczaka.

• Ivi Lopez zmienia Daniela Szelągowskiego.

• Michał Kucharczyk przewrotką posyła piłkę pod bramki. Dominik Holec z "piątki".

• Po chwili Kacper Smoliński uderza z pola karnego nad poprzeczką.

• Fran Tudor był bliski podwyższenia prowadzenie! Poradził sobie z Dante Stipicą, ale piłka wylądowała na górnej siatce!

• Rzut rożny gospodarzy nie przynosi zagrożenia pod bramką Dominika Holca.

• Luka Zahović zmienia Sebastiana Kowalczyka.

• Dla Tomasa Podstawskiego to ostatni mecz w Szczecinie. Na murawie jest już Alexander Gorgon.

• Kosta nie dał się ograć Vladislavsowi Gutkovskisowi. Tym samym przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę Rakowa.

• Ben Lederman opatrywany przez sztab medyczny. Pokazuje arbitrowi, że jest gotowy do gry.

• Obie drużyny grają na... dogranie. Niewiele emocji w Szczecinie.

• Druga polowa rozpoczęta!

• ... a Marko Poletanović zmienia Iwo Kaczmarskiego.

• .. a w Rakowie za Wiktora Długosza pojawia się Fran Tudor...

• Kacper Smoliński wchodzi na drugą połowę za Kacpra Kozłowskiego...

• Piast Gliwice - Wisła Kraków 1:3
      17’ Świerczok – 11’ Sokołowski (samob.), 24’ Savić, 43’ Starzyński)
    • Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 0:1
      (31’ Arsenić)
    • Śląsk Wrocław - Stal Mielec 1:0
      (7’ Mączyński)
    • Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2:0
      (8’ Tuszyński, 26’ Wolski)
  • Koniec pierwszej połowy. Pogoń przegrywa z Rakowem 0:1.

• Kto zajmie 4. miejsce w lidze? Najdalej tego jest Piast, który przegrywa z Wisłą Kraków 1:3.

• Szczecinianie nie mają pomysłu na stworzenie zagrożenia pod bramką Dominika Holca.

• "Niewykorzystane sytuacje się mszczą"! Dante Stipica musi wyciągać piłkę z siatki po tym, jak skierował ją głową Zoran Arsenić!

• GOL DLA RAKOWA! STRZELCEM ZORAN ARSENIĆ!!!

• Michał Kucharczyk pudłuje z bliskiej odległości, posyłając piłkę tuż obok słupka! To powinien być gol!

• A tutaj jest Multirelacja ze wszystkich boisk Ekstraklasy

MULTIRELACJA LIVE Z 30. KOLEJKI EKSTRAKLASY

• Zoran Arsenić upomniany żółtą kartką za faul.

• Dominik Holec wznawia grę od bramki po zupełnie nieudanym strzale gospodarzy. Na razie niewiele dzieje się na murawie.

• Do tej pory padła co najmniej jedna bramka na wszystkich boiskach poza Cracovii, Legii i Pogoni. Zatem obecnie 4. miejsce w lidze zajmuje Śląsk Wrocław.

• Jakub Batkowski podłączył się do akcji ofensywnej. Znalazł trochę miejsca do dośrodkowania, ale jego zagranie było dalekie od ideału. I adresata.

• Ciekawie zapowiadała się akcja bocznym sektorem boiska. Sędzia dopatrzył się przewinienia i grę od rzutu wolnego wznawiają "Portowcy".

• Tomas Podstawski był bliski wpisania się na listę strzelców! Uderzył zza linii 16. metra minimalnie obok słupka!

• Jarosław Jach upomniany żółtą kartką za faul.

• Adrian Benedyczak dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Sebastian Krasny gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• "Jedenastki" Pogoni i Rakowa wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W rundzie jesiennej Pogoń Szczecin wywiozła z Częstochowy z kompletem punktów po bramce Adriana Benedyczaka. Jak będzie dzisiaj?

• Rezerwowi Pogoni: Jakub Bursztyn - Adam Frączczak, Luka Zahović, Kamil Drygas, Hubert Matynia, Mariusz Fornalczyk, Alexander Gorgon, Igor Łasicki, Kacper Smoliński

Rezerwowi Rakowa: Branislav Pindroch - Kamil Piątkowski, Fran Tudor, Ivi Lopez, Piotr Malinowski, Jakub Arak, Marko Poletanović, Mateusz Wdowiak, Daniel Mikołajewski.

• Za 20 minut rozpocznie się ostatni mecz w tym sezonie Ekstraklasy, w którym zmierzą się trzecia z drugą siłą, czyli Pogoń zmierzy się z Rakowem.