Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Lech Poznań

0

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się na wyjeździe z Piastem Gliwice, natomiast Lech Poznań podejmie u siebie Stal Mielec.

• Podbeskidzie dzięki dzisiejszemu zwycięstwu ucieka od Stali Mielec na trzy punkty, natomiast Lechowi oddala się szansa walki o europejskie puchary.

• Koniec meczu w Bielsku-Białej! Podbeskidzie niespodziewanie wygrywa z Lechem Poznań 1:0!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Michał Skóraś został ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Wciąż to goście utrzymują się przy piłce, ale zupełnie nic z tego nie wynika. Podbeskidzie jest coraz bliższe oddalenia się od Stali Mielec na trzy punkty.

• Po stracie bramki Lech naciska przeciwników, ale niewiele z tego wynika. Dobra defensywa gospodarzy nie pozwoli zbliżyć się do pola karnego Michala Peskovića.

• Kolejna roszada w szeregach gości. Aron Johannsson pojawił się w miejsce Mikaela Ishaka.

• Natomiast Jan Sykora zmienił Nikę Kvekveskiriego.

• W zespole Lecha Poznań Dani Ramirez pojawił się w miejsce Jakuba Kamińskiego.

• Marko Roginić przejął piłkę w środku pola, popędził w stronę pola karnego Lecha i oddał potężny strzał sprzed linii szesnastego metra i piłka wpadła w samym okienku bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Marko Roginić otwiera wynik meczu w Bielsku-Białej i Podbeskidzie prowadzi 1:0!

• Filip Modelski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola. Gracz Podbeskidzia nie zagra za tydzień.

• Natomiast Peter Wilson zastąpił Kamila Bilińskiego.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach Podbeskidzia Bielsko-Biała. David Niepsuj pojawił się w miejsce Petera Mamića

• Michał Skóraś dośrodkował z prawej strony w pole karne Podbeskidzia, ale tam nie było żadnego z jego partnerów.

• Natomiast Dominik Frelek pojawił się w miejsce Jakuba Bierońskiego.

• Kolejne dwie zmiany w szeregach Podbeskidzia Bielsko Biała. Marco Tulio zastąpił Michała Rzuchowskiego

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w barwach Podbeskidzia. Jakub Hora pojawił się w miejsce Desleya Ubbinka.

• Znakomite prostopadłe podanie w pole karne Podbeskidzia wprost na nogę Mikaela Ishaka, ale ten minimalnie przestrzelił!

• Lubomir Satka popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne Podbeskidzia wprost na głowę Jakuba Kamińskiego, ale ten uderzył niecelnie.

• Milan Rundić ucierpiał po starciu w powietrzu z jednym z rywali.

• Nika Kvekveskiri wstrzelił piłkę z rzuty rożnego w pole karne gospodarzy, ale tam Michał Skóraś uderzył niecelnie.

• W odpowiedzi Pedro Tiba oddał strzał na bramkę Lecha, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Marko Roginić dostał piłkę na linii pola karnego Lecha i zdecydował się na szybki strzał, ale pewnie interweniował Mickey van der Hart.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wrócili już na murawę stadionu w Bielsku-Białej. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Bielsku-Białej. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Thomas Rogne został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Kombinacyjna akcja piłkarzy Lecha była bardzo bliska finalizacji, ale w ostatniej chwili jeden z graczy Podbeskidzia przejął piłkę i zażegnał zagrożenie.

• Karol Danielak dośrodkował w pole karne Lecha, ale tam żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Jesper Karlstroem sfaulował rywala blisko własnego pola karnego i gospodarze będą mieli szansę na dobre dośrodkowanie.

• Jakub Kamiński wziął ciężar gry na siebie, ale jego prostopadłe podanie zostało przejęte przez jednego z rywali.

• Pedro Tiba oddał strzał na bramkę gospodarzy, ale Michal Pesković pewnie interweniował.

• Desley Ubbink oddał strzał z dystansu i piłka o nieznaczną odległość minęła bramkę Lecha!

• Vasyl Kravets popędził lewą stroną boiska, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez przeciwnika.

• Jakub Kamiński dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, dograł do Mikaela Ishaka, ale ten uderzył tylko w boczną siatkę.

• Dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia o mało co nie trafiło do Michała Skórasia, który był już gotowy na oddanie strzału.

• Michał Skóraś dograł w pole karne Podbeskidzia do Mikaela Ishaka, ale ten sfaulował rywala i arbiter przerwał akcję gości.

• Filip Modelski sfaulował Pedro Tibę w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na wyciągnięcie kolejnej żółtej kartki.

• Karol Danielak dostał piłkę po prawej stronie boiska, ale jego dośrodkowanie było bardzo niedokładne.

• Karol Danielak dośrodkował piłkę w pole karne Lecha, ale tam żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem Mikael Ishak ukarany za zbyt wysoko podniesioną nogę.

• Pedro Tiba dośrodkował w pole karne Podbeskidzia, ale piłka nie trafiła do żadnego z jego partnerów.

• Michał Rzuchowski został ukarany żółtą kartką za taktyczny faul w środku pola.

• Mikael Ishak dostał piłkę w polu karnym Podbeskidzia, ale jego uderzenie powędrowało do rąk Michala Peskovića

• Uderzenie zza pola karnego gości powędrowało bardzo daleko od bramki "Kolejorza".

• Vasyl Kravets został ukarany żółtą kartką za ostry faul przy linii bocznej.

• Kolejna próba zagrania piłki w okolice pola karnego Lecha zakończyło się stratą piłki przez gospodarzy.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Karola Danielaka opuściło plac gry.

• Pierwszy rzut rożny dla Podbeskidzia. Gospodarze będą mieli szansę na dobre dośrodkowanie.

• Podbeskidzie zaatakowało bramkę rywala, ale na razie nie potrafi zbliżyć się pod pole karne "Kolejorza".

• Rozpoczynamy drugi piątkowy mecz 27. kolejki PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Bielsku-Białej. Za moment początek rywalizacji.

• W jesiennym starciu obu drużyn zdecydowanie lepszy okazał się Lech Poznań, który przy Bułgarskiej rozbił drużynę Podbeskidzia aż 4:0. Wtedy bramki dla Lecha zdobywali Tomas Rogne, Mikael Ishak, Pedro Tiba i Dani Ramirez. To był ten słynny mecz, na który trener Dariusz Żuraw oszczędzał swoich piłkarzy w pojedynku z Benficą Lizbona.

• Natomiast Lech Poznań w środku tygodnia wygrał pierwsze spotkanie po pięciu kolejnych meczach bez zwycięstwa. "Kolejorz" u siebie niespodziewanie rozbił Lechię Gdańsk 3:0 po bramkach Michała Skórasia, Mikaela Ishaka i Daniego Ramireza.

• W środku tygodnia Podbeskidzie przegrało trzecie spotkanie z rzędu. Tyle że było to niesamowicie emocjonujące Beniaminek PKO Ekstraklasy uległ we Wrocławiu drużynie Śląska Wrocław 3:4, a do 83. minuty meczu to Podbeskidzie prowadziło 3:2. Zwycięska bramka dla wrocławian padła w piątej minucie doliczonego czasu gry.

• Natomiast Lech Poznań plasuje się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli i wciąż ma szanse na zajęcie czwartego miejsca, które może zagwarantować grę eliminacjach do UEFA Conference League. Do czwartego miejsca przed tą kolejką poznaniacy tracą również pięć punktów.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała musi walczyć o ligowe punkty, gdyż zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów co ostatnia Stal Mielec. Oba zespoły tracą już pięć "oczek" do Wisły Płock i siedem do Cracovii.

• Witamy serdecznie! W drugim piątkowym meczu 27. kolejki PKO Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała na własnym stadionie zmierzy się z Lechem Poznań. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.