Po Sarapacie przyjdzie pora po(?! na) następnych

  Po Sarapacie przyjdzie pora po(?! na) następnych

  Krzysztof Kawa

  Dziennik Polski 24

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  Po Sarapacie przyjdzie pora po(?! na) następnych
  Gdy zapytaliśmy jednego z byłych członków Rady Nadzorczej wiślackiej spółki, na czym polegał największy problem Marzeny Sarapaty: niekompetencja w zarządzaniu, powiązania z członkami SKWK czy po prostu głupota, usłyszeliśmy: na wszystkim po trochu.
  Po Sarapacie przyjdzie pora po(?! na) następnych
  Na niekompetencję narzekali już pierwsi sponsorzy. Żyli jednak po cichu wyrażaną nadzieją: pani prezes się wyrobi. To „wyrobienie się” poszło jednak w innym kierunku, niż się spodziewali. Sarapata dobrała sobie bowiem do pomocy Damiana Dukata, menedżera siłowni „Miśka”, co mogło oznaczać tylko jedno - dalsze uzależnianie klubu od mocnych ludzi z miasta.

  To dlatego szukanie innego podmiotu, który mógłby przejąć Wisłę, było przez dwa lata grą pozorów. Zarządowi zbyt spodobało się kolorowe życie na koszt klubu, luksusowe limuzyny i brylowanie na imprezach z wypisanym na twarzy komunikatem „jestem VIP”, by ot tak oddać to komuś innemu. Dopiero gdy źródełko wyschło, zaczęło się nerwowe poszukiwanie kogoś, kto przejmie spółkę, zobowiązując się zarazem do niewyciągania na wierzch ukrytych tajemnic. Do tego zadania przybysz z Kambodży nadawał się idealnie. Tyle że skrewił, czego już Sarapata nie mogła przewidzieć.

  Dobrze się stało, że dokumenty spółki nie zdążyły śladem akcji wyfrunąć za granicę. Teraz, dzięki działaniom prokuratury, będziemy wreszcie mogli dowiedzieć się rzeczy najistotniejszej - ile w tym zawartym na wstępie „po trochu” było niekompetencji i głupoty, a ile rzeczywistego ulegania gangsterom i/albo działania na szkodę spółki.

  Pamiętając przy tym, że Sarapata nie działała w próżni. Odpowiadała przed tymi, którzy dziś dzierżą pełnię władzy. Szymon Michlowicz, Łukasz Kwaśniewski i Rafał Wisłocki rzucają na żer publice kwoty horrendalnych zarobków poprzedniego zarządu, by odsunąć od siebie cień podejrzeń. Miejmy nadzieję, że i oni prędzej niż później poniosą zaswoją (nie)wiedzę odpowiedzialność.

  NASZE NAJLEPSZE MATERIAŁY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:


  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Cały kraj to solidarna bandycka melina.

  Beznadziejnie głupi naród (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Czołgaj się suwerenie chamie jak żeś chciał tak masz. W PRL to żeś był taki odwazny. Jedni obudowywali kraj a drudzy solidarnie sabotowali strajkowali zdradzali . tym co odbudowywali pozabierano...rozwiń całość

  Czołgaj się suwerenie chamie jak żeś chciał tak masz. W PRL to żeś był taki odwazny. Jedni obudowywali kraj a drudzy solidarnie sabotowali strajkowali zdradzali . tym co odbudowywali pozabierano emerytury a bandziory się pouwłaszczały i doją . wszyscy to widzą i co ? Zamki dalej się budują.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Won

  Mars (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Machlojkowicz i Kwaśniewski byli w centrum tego bajzlu, byli przydupasami tej grubej świni. Wisłocki potrzebuje wsparcia by pozbyć się z klubu skompromitowanych ludzi.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo