Polska

  Wybierz mistrza świątecznej fotografii w woj. mazowieckim

  Zatrzymuj w kadrze świątecznie rozświetlone ulice Twojego miasta, bożonarodzeniowy klimat w Twoim domu, radujących się świętami Twoich bliskich. Pokaż na fotografii stworzone przez Ciebie iluminacje, czy inspirowane świętami i swiatłem kreacje. Pochwal się swoimi zdjęciami i zmierz się z innymi fotoamatorami w konkursie w ramach akcji "Świeć się z Energą".

  Jak się zgłosić do konkursu?
  Wypełnij zamieszczony poniżej formularz i załącz jedno lub więcej (maks. 8) zdjęć. Tworzących album różnych prac lub 1 tematyczny zestaw
  W polu „Nazwa” wpisz imię i nazwisko autora fotografii
  W polu „Opis” wpisz komentarz do przesłanych zdjęć (zaznacz, jeśli zdjęcia maja być traktowane przez jury jako 1 tematyczny zestaw oceniany jako 1 praca) i zachętę do głosowania oraz Twój numer tel. kontaktowego (do wiadomości redakcji)
  Uwaga: Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.

  Jakie zdjęcia przesłać?
  W konkursie obowiązują następujące kategorie tematyczne:
  Moje Miasto - zdjęcia prezentujące świąteczne iluminacje i wystrój miasta (ulice, choinki, budynki i inne odświętnie oświetlone obiekty)
  Mój Dom - zdjęcia świątecznej aranżacji mieszkania lub domu i ogrodu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, fotografie domowej choinki, świątecznego stołu, stroików i świetlnych aranżacji wnętrz itp.
  Moja Rodzina/Moi bliscy - zdjęcia ludzi dorosłych, dzieci, a nawet domowych zwierzaków w świątecznej atmosferze i scenografii
  Moja Iluminacja - fotografie iluminacji i kreatywnego malowania obrazu światłem

  W ramach jednego zgłoszenia można przesłać zdjęcia z jednej, dwóch, trzech lub wszystkich kategorii.

  Co można wygrać?
  W pierwszym, wojewódzkim etapie konkursu osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma odporny na kurz, zachlapania, upadki i mróz kompaktowy aparat fotograficzny Olympus GT-860 o wartości ok. 1200 zł. Dwie kolejne osoby w rankingu zdobędą bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 200 zł. Zgłoszenia nagrodzonych osób wezmą udział w ogólnopolskim finale konkursu. Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze kolejnych siedem, które wezmą udział w finale.

  W ogólnopolskim finale konkursu weźmie udział po dziesięciu autorów z każdego z województw. Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów w plebiscycie publiczności otrzyma aparat fotograficzny Olympus OM-D E-M10 (wyposażony m.in. w stabilizację obrazu i Wi-Fi najlepszy kompaktowy aparat systemowy w konkursie EISA 2014-2015) o wartości około 3000 zł oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 500 zł. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w głosowaniu Czytelników otrzymają odpowiednio bony o wartości 500 i 200 zł.

  Spośród wszystkich zdjęć biorących udział w ogólnopolskim finale konkursu jury wybierze autorów najlepszych zdjęć w każdej z 4 kategorii tematycznej. Otrzymają oni aparaty fotograficzne Olympus OM-D E-M10 o wartości około 3000 zł oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.plo wartości 500 zł.

  Spośród zwycięzców kategorii zostanie wyłoniony zdobywca Grand Prix, który dodatkowo trzyma zaproszenie na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel.

  Wszelkich informacji o plebiscycie i konkursie udziela Adrianna Sulska (adrianna.sulska@polskapress.pl, tel. 502 499 214).

  Współorganizatorem plebiscytu jest Grupa Energa, ogólnopolski sprzedawca prądu dla blisko 3 mln. domów i firm w Polsce. Partnerami konkursu są OLYMPUS Polska Sp. z o.o. i oficjalny sklep internetowy akcji sklep.energa.pl.

  Zobacz wyniki głosowania w innych województwach!
  dolnośląskie | kujawsko-pomorskie | lubelskie | lubuskie | łódzkie | małopolskie | mazowieckie | opolskie | podkarpackie | podlaskie | pomorskie | śląskie | świętokrzyskie | warmińsko-mazurskie | wielkopolskie | zachodniopomorskie

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo