Polska

  Pokaż sportową energię i wygraj pełną atrakcji sportową wycieczkę nad morze

  Zgłoś dziecko do plebiscytu Pokaż sportową energię. Zatrzymaj w kadrze swoją pociechę jak aktywnie spędza wolny czas i wygrajcie wyjazd na pełen atrakcji sportowy weekend w Gdańsku.

  Jak zgłosić dziecko do plebiscytu?
  Do udziału w plebiscycie możesz zgłosić dziecko w wieku od 6 do 13 lat. Aby przesłać zgłoszenie wypełnij zamieszczony poniżej formularz i załącz jedno lub więcej (maks. 8) zdjęć Twojego dziecka.
  W polu „Nazwa” wpisz imię i nazwisko dziecka
  W polu „Opis” wpisz komentarz do przesłanych zdjęć i zachętę do głosowania. Koniecznie dopisz także (wyłącznie do wiadomości redakcji) wiek dziecka, Twoje imię i nazwisko oraz numer tel. kontaktowego

  Uwaga: Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie do udziału w plebiscycie biorąc pod uwagę wszystkie głosowania prowadzone odrębnie w każdym z województw.

  Głosowanie rozpocznie się w poniedziałek, 9 maja i potrwa do poniedziałku, 6 czerwca br. do godz. 21. Zgłoszenia do udziału w plebiscycie będą przyjmowane do 23 maja do godz. 21.

  Jakie zdjęcia przesłać?
  Czekamy na zdjęcia, które przedstawiają jak Twoje dziecko uwielbia sport i wszelką aktywność fizyczną. Może to być zdjęcie z treningu dowolnej dyscypliny sportu, ale równie dobrze może być fotografia zrobiona podczas zabawy dziecka z kolegami na podwórku albo podczas rodzinnego spaceru lub przejażdżki rowerowej.

  Co można wygrać?
  Dziecko, które zdobędzie najwięcej głosów, wyjedzie wraz z opiekunem, w dniach 16-18 czerwca, na weekendową wycieczkę do Gdańska. Czekać tam będzie na nich:
  > zakwaterowanie i wyżywienie w nowoczesnym i komfortowym hotelu nad samym Morzem Bałtyckim
  > zaproszenie na wielki finał turnieju Energa Basket Cup w hali sportowo-widowiskowej ERGO ARENA
  > zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk - jednego z największych stadionów w Polsce
  > rejs po Zatoce Gdańskiej i spotkanie z przedstawicielami żeglarskiej reprezentacji Polski Energa Sailing Team Poland
  > spotkanie z gwiazdami sportu: lekkoatletką Anną Rogowską, piłkarzami Lechii Gdańsk, żeglarzami z Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego oraz koszykarzem Adamem Wójcikiem.

  Wszelkich informacji o plebiscycie i konkursie udziela Adrianna Sulska (e-mail: adrianna.sulska@polskapress.pl, tel. 502 499 214).

  Głównym sponsorem plebiscytu jest Grupa ENERGA, która zapewnia energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, gospodarstw domowych i firm w Polsce.

  Plebiscyt jest organizowany w ramach programu ENERGA BASKET CUP 2016.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo