Plan transmisji 16. kolejki PKO Ekstraklasy. Najciekawszy mecz Lech Poznań - Widzew Łódź

Hitem weekendu mecz Lech - Widzew
Hitem weekendu mecz Lech - Widzew Adam Jastrzebowski
PKO Ekstraklasa. Tradycyjne dwa mecze w piątek, po trzy w sobotę i niedzielę oraz jeden na koniec w poniedziałek - tak zapowiada się 16. kolejka, czyli ostatnia w listopadzie i zarazem pierwsza po przerwie reprezentacyjnej. Najciekawiej zapowiada się w niej zaplanowany na niedzielę hit przy Bułgarskiej - mecz Lech Poznań - Widzew Łódź. Początek o 17:30, transmisja również w jakości 4K. Oto plan transmisji wraz z rozpiską komentatorów na cały weekend.

Lech przystępuje do meczu z Widzewem z trzeciego miejsca. Przed przerwą bezbramkowo zremisował w stolicy z Legią Warszawa. Do liderującego Śląska Wrocław traci cztery punkty.

Widzew miał okazję zagrać w zeszłą sobotę, gdy odrabiał zaległości z Ruchem Chorzów. Zaprzyjaźnionego beniaminka pokonał 2:1. To zwycięstwo pozwoliło awansować na dziewiątą pozycję.

Mecz Lech - Widzew poprowadzi sędzia Damian Sylwestrzak. Do czwartku sprzedano około 24 tys. biletów. Zabraknie kibiców gości.