Pirat drogowy w Białymstoku omal nie spowodował wypadku na ulicy Pałacowej. Dogonił go Internauta na Warszawskiej (wideo)

(adek)

Wideo

Kierowca czerwonego opla astra omal nie spowodował wypadku w centrum Białegostoku. Zajechał drogę naszemu Czytelnikowi, który postanowił go zatrzymać. Kierowca czerwonego opla astra omal nie spowodował wypadku w centrum Białegostoku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Około godz. 14 nasz Czytelnik jechał prawym, pasem ulicy Pałacowej w kierunku alei Piłsudskiego. Nagle jadąca przed nim środkowym pasem na wprost czerwona astra zajechała mu drogę i skręciła w prawo w Warszawską.

- Omal nie doprowadził do wypadku - pisze nasz Czytelnik. - Zupełnie nie włączył kierunkowskazów, nie miał też włączonych świateł mijania.

Zobacz koniecznie: Wypadek na S8 - Stare Krzewo: Kierowcy zginęli, bo pobili się na ekspresówce. Śmierć przez agresję drogową [ZDJĘCIA, WIDEO]

Internauta pojechał za piratem drogowym i dogonił go na ulicy Warszawskiej.

- Kierowca sam się zatrzymał - relacjonuje nasz Czytelnik. -Najpierw stwierdził, że się zagapił, a potem powiedział, że źle się czuje. Skoro rzeczywiście źle się czuł, to nie powinien wsiadać do samochodu.

Na szczęście tym razem nikomu nic się nie stało.

Odwiedź także nasz serwis Uwaga wypadek. Znajdziesz tam wypadki oraz kolizje z Białegostoku i regionu.

Zobacz też:

Wypadek śmiertelny na S8 w m. Stare Krzewo. Dwóch kierowców zginęło, bo w wyniku drogowej agresji pobili się na prawym pasie ekspresówki.

Wypadek na S8 - Stare Krzewo: Kierowcy zginęli, bo pobili si...

Wypadek na ulicy Suchowolca w Białymstoku

Wypadek trzech aut na ul. Suchowolca. Do szpitala trafił pie...

Potrącenie na ul. Żeromskiego w Białymstoku. Citroen wjechał w kobietę i dachował

Potrącenie na ul. Żeromskiego w Białymstoku. Citroen wjechał...

Dodaj ogłoszenie