Pilarka spalinowa – niezbędnik każdego właściciela domu. Jak...

  Pilarka spalinowa – niezbędnik każdego właściciela domu. Jak wybrać tę najlepszą?

  Materiał Partnera Zewnętrznego

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Pilarka spalinowa – niezbędnik każdego właściciela domu. Jak wybrać tę najlepszą?
  Pilarka spalinowa – niezbędnik każdego właściciela domu. Jak wybrać tę najlepszą?
  Pilarka spalinowa to narzędzie chyba najbardziej uniwersalne ze wszystkich, niezbędne w każdym domu. Z jej pomocą można nie tylko uporządkować ogród, naciąć drewna do pieca lub kominka, ale także wykonać drobne pracy remontowe. Jeśli chcemy zainwestować w sprzęt, który będzie nam służył długie lata, warto zastanowić się nad kupnem firmowej pilarki spalinowej.

  Obecnie na rynku mamy duży wybór pilarek spalinowych. Jednak większość z nich to produkty słabej jakości pochodzące z państwa środka. Swych klientów kusza ceną, poza tym nie oferują niczego szczególnego. Trudno się zatem spodziewać, że będą bezawaryjnie służyły długie lata. Firmowy sprzęt jest co prawda nieco droższy, jednak oferuje o wiele wyższą jakość wykonania i lepsze parametry. Droższy, nie znaczy, że niedostępny dla zwykłego użytkownika. O ile specjalistyczne pilarki spalinowe dedykowane dla profesjonalistów rzeczywiście odznaczają się wyższą ceną (tak być musi), tak pilarki uniwersalne przeznaczone do domowego użytku kosztują tylko nieco więcej niż produkty z Chin. W zamian jednak oferują solidne wykonanie, wytrzymalsze na zużycie materiały oraz rozwiązania, których próżno szukać w sprzęcie niewiadomego pochodzenia, lub który jest tylko marką handlową bez większej reputacji. I tak na przykład pilarki amerykańskiego producenta McCulloch mają moc, która sprosta wszystkim zadaniom, nie tylko w przydomowym ogrodzie. Ponadto posiadają wiele funkcji ułatwiających codzienne użytkowanie:

  - zintegrowany klucz uniwersalny (praktyczny uchwyt w dolnej części osłony pozwala na posiadanie klucza zawsze pod ręką),
  - zintegrowany włącznik, który ułatwia uruchomienie i zmniejsza ryzyko zalania silnika,
  - łatwy dostęp do osłony filtra.

  To tylko niektóre rozwiązania, które zapewne docenią użytkownicy podczas pracy. Do inżynierów tego amerykańskiego producenta dotarła już także wiadomość, że dla klientów równie ważne, jak udogodnienia i parametry sprzętu, jest jego wygląd. Każdy z nas lubi trzymać narzędzia nie tylko funkcjonalne, ale i ładne. Wiadomo przecież, wtedy robota „pali się w rękach”. Jak wskazują pracownicy marki, pilarki spalinowe McCulloch zostały zaprojektowane z myślą do działania. Śmiała linia, czarna obudowa, żółte akcenty to wyznaczniki designu XXI wieku, które znajdziemy w sprzęcie tej firmy. Także duży nacisk położono na ergonomię pilarek. Dla firmy istotny jest zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo w pracy. Są firmy na rynku, które od niedawna zajęły się produkcją sprzętu ogrodniczego i tak naprawdę wzorują się na rozwiązaniach liderów. Podpatrują wszelkie innowacje i starają się, z lepszym lub gorszym skutkiem, wprowadzać do swoich produktów. Firmę McCulloch można bezapelacyjnie zaliczyć do tych firm, które wyznaczają standardy na rynku narzędzi, nie tylko w zakresie innowacji, ale także w obszarze ochrony środowiska.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo