Pikieta z hasłami przeciw LGBT przed sklepem IKEA w Lublinie

PNZaktualizowano 
„IKEA wspiera lobby LGBT”, „Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci?”, „Stop pedofilii”. Transparenty o takiej treści pojawiły się we wtorek przed sklepem IKEA w Lublinie.

Akcję przeprowadziła Fundacja Pro - Prawo do życia. Aktywiści z banerami rozstawili się na chodniku naprzeciwko placu zabaw.

W ten sposób protestują przeciwko, ich zdaniem, wspieraniu osób homoseksualnych i zwolnieniu przez szwedzką sieć jednego ze swoich pracowników.

Czytaj także

Mężczyzna miał stracić pracę po tym, jak na wewnętrznym forum firmy skrytykował ideologię LGBT. Podobne akcje organizowane są w całej Polsce.

To nie pierwsza tego typu akcja przed lubelską IKEA. W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o banerze na przyczepce, który stanął na parkingu. Za transparent o treści m.in. „pedofilia wiąże się z homoseksualizmem” odpowiadała Fundacja Życie i Rodzina.

Prawicowa fundacja walczy z IKEA. Billboard stanął przed skl...

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Materiał oryginalny: Pikieta z hasłami przeciw LGBT przed sklepem IKEA w Lublinie - Kurier Lubelski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 53

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

m
marek

Ciemnota ludzka nie zna granic... żal mi tych ludzi z banerami, robią z siebie pośmiewisko.

g
gość

Ta banda katomatołów nawet nie wie,że cytaty z apokryfów nie są kanonicznie Biblią tylko są szczuci przez takich samych matołów w kolorowych kieckach.

G
Gość
2019-08-14T10:04:57 02:00, ciekawe jak dlugo?:

IKEA powinna zaprosić Szwedzką TV i pokazać standardy umysłowe obowiązujące w Polsce. Szwedzi będą to oglądać jak program przyrodniczy o dalekich egzotycznych krainach, z tym, że to o Afryce czy Antarktydzie pokazują coś odkrywczego a o Polsce przyprawia ich co najmniej o zdziwienie, bo bardzo odstajemy od cywilizacyjnych standardów europejskich no i światowych.

2019-08-14T11:12:15 02:00, Jarpako:

Szwecja powinna zaprosić Polską TV i pokazać im 54 enklawy migrantów arabskich. I nie bądź taki światowiec z koziej wólki bo słyszałem, że już na Madagaskarze i na Grenlandii zastanawiają się dlaczego w Polsce jest tylu "pedałów".

2019-08-14T11:20:07 02:00, Gość:

tyle jest pedałów, bo nawet Żuk rowery popularyzuje, złom rozstawił po całym mieście...

2019-08-14T11:26:44 02:00, Jarpako:

To możesz sobie popedałować bez ograniczeń? A są też tandemy?

są, wiadomo

J
Jarpako
2019-08-14T10:04:57 02:00, ciekawe jak dlugo?:

IKEA powinna zaprosić Szwedzką TV i pokazać standardy umysłowe obowiązujące w Polsce. Szwedzi będą to oglądać jak program przyrodniczy o dalekich egzotycznych krainach, z tym, że to o Afryce czy Antarktydzie pokazują coś odkrywczego a o Polsce przyprawia ich co najmniej o zdziwienie, bo bardzo odstajemy od cywilizacyjnych standardów europejskich no i światowych.

2019-08-14T11:12:15 02:00, Jarpako:

Szwecja powinna zaprosić Polską TV i pokazać im 54 enklawy migrantów arabskich. I nie bądź taki światowiec z koziej wólki bo słyszałem, że już na Madagaskarze i na Grenlandii zastanawiają się dlaczego w Polsce jest tylu "pedałów".

2019-08-14T11:20:07 02:00, Gość:

tyle jest pedałów, bo nawet Żuk rowery popularyzuje, złom rozstawił po całym mieście...

To możesz sobie popedałować bez ograniczeń? A są też tandemy?

G
Gość
2019-08-14T10:04:57 02:00, ciekawe jak dlugo?:

IKEA powinna zaprosić Szwedzką TV i pokazać standardy umysłowe obowiązujące w Polsce. Szwedzi będą to oglądać jak program przyrodniczy o dalekich egzotycznych krainach, z tym, że to o Afryce czy Antarktydzie pokazują coś odkrywczego a o Polsce przyprawia ich co najmniej o zdziwienie, bo bardzo odstajemy od cywilizacyjnych standardów europejskich no i światowych.

2019-08-14T11:12:15 02:00, Jarpako:

Szwecja powinna zaprosić Polską TV i pokazać im 54 enklawy migrantów arabskich. I nie bądź taki światowiec z koziej wólki bo słyszałem, że już na Madagaskarze i na Grenlandii zastanawiają się dlaczego w Polsce jest tylu "pedałów".

tyle jest pedałów, bo nawet Żuk rowery popularyzuje, złom rozstawił po całym mieście...

J
Jarpako
2019-08-14T10:04:57 02:00, ciekawe jak dlugo?:

IKEA powinna zaprosić Szwedzką TV i pokazać standardy umysłowe obowiązujące w Polsce. Szwedzi będą to oglądać jak program przyrodniczy o dalekich egzotycznych krainach, z tym, że to o Afryce czy Antarktydzie pokazują coś odkrywczego a o Polsce przyprawia ich co najmniej o zdziwienie, bo bardzo odstajemy od cywilizacyjnych standardów europejskich no i światowych.

Szwecja powinna zaprosić Polską TV i pokazać im 54 enklawy migrantów arabskich. I nie bądź taki światowiec z koziej wólki bo słyszałem, że już na Madagaskarze i na Grenlandii zastanawiają się dlaczego w Polsce jest tylu "pedałów".

J
Jarpako
2019-08-14T07:48:54 02:00, Gość:

Nic nie kupujcie w tym szambie to zbankrutuje i padnie na pysk

2019-08-14T09:26:09 02:00, niepatriota:

A wraz z IKEA kilkanaście tysięcy polskich pracowników i setki kooperujących firm.

https://ikeawpolsce.pl/

2019-08-14T09:40:27 02:00, Jarpako:

To dlatego, że złodzieje w latach dziewiećdziesiątych ubiegłego wieku (XX) wyprzedali majątki zakładów i fabryk mebli w całej Polsce. A jak ten zakład się promuje w państwach islamskich, czy też promuje lgbt? Przecież jest standaryzacja co ?

2019-08-14T10:24:26 02:00, Gość:

Tak, w latach 90-tych złodzieje sprzedali polskie zakłady Ikea które były przykładem dla całego świata. Walnij sie w łeb człowieku ! Myślisz ze Ikea powstała na bazie polskich zakładzików meblarskich upadłych z powodu gospodarki rynkowej ?

To ty się walnij w swój "sagan", bo nie rozumiesz istoty rynku, popytu, podaży, środków produkcji, wykształconej kadry. Ciekawe czy ikea płaciła ludziom wykształconym w polskich szkołach przyzakładowych tyle samo co w Szwecji. Przecież sprowadzają wykształconych arabów więc mogą z powrotem wracać do siebie co? Ty wyjedź do Szwecji i siedź tam jak ci się podoba, bo w Polsce decydują Polacy.

G
Gość

uczestnicy zakupili hot dogi za 1 pln i frytki za 3 do domu..., ilości hurtowe

G
Gość
2019-08-14T07:48:54 02:00, Gość:

Nic nie kupujcie w tym szambie to zbankrutuje i padnie na pysk

2019-08-14T09:26:09 02:00, niepatriota:

A wraz z IKEA kilkanaście tysięcy polskich pracowników i setki kooperujących firm.

https://ikeawpolsce.pl/

2019-08-14T09:40:27 02:00, Jarpako:

To dlatego, że złodzieje w latach dziewiećdziesiątych ubiegłego wieku (XX) wyprzedali majątki zakładów i fabryk mebli w całej Polsce. A jak ten zakład się promuje w państwach islamskich, czy też promuje lgbt? Przecież jest standaryzacja co ?

Tak, w latach 90-tych złodzieje sprzedali polskie zakłady Ikea które były przykładem dla całego świata. Walnij sie w łeb człowieku ! Myślisz ze Ikea powstała na bazie polskich zakładzików meblarskich upadłych z powodu gospodarki rynkowej ?

c
ciekawe jak dlugo?

IKEA powinna zaprosić Szwedzką TV i pokazać standardy umysłowe obowiązujące w Polsce. Szwedzi będą to oglądać jak program przyrodniczy o dalekich egzotycznych krainach, z tym, że to o Afryce czy Antarktydzie pokazują coś odkrywczego a o Polsce przyprawia ich co najmniej o zdziwienie, bo bardzo odstajemy od cywilizacyjnych standardów europejskich no i światowych.

B
Bbb
2019-08-14T09:06:36 02:00, kors:

Zakute i zgwałcone łby!! Haha żal mi takich prostych ludzi, którzy naciągają jak im pasuje swoją moralność i fanatyczną wiarę w swojego Boga, który jest przecież miłosierny dla wszystkich. Niestety taka nazistowska i psychokatolicka patologia ma poparcie państwa, podobnie jak pedofilska organizacja w czarnych sukienkach. Gdzie takim ludziom do Europy? gdzie takim ludziom na ulicę ! Do wideł i orać pole. Każdy ma prawo do wolności, do miłości i swojego zdania również, ale sianie takiej propagandy jest uwstecznianiem. Wiara zaburza rozwój świadomości, posługując się ludźmi w różnych wymiarach, wpajając urojenia.

IKEA LOVE

2019-08-14T09:24:01 02:00, Gość:

W punkt Ciemnota sama nie potrafi myśleć tylko ulega chorym manipulacjom

Racja, banda idiotów jak wy nie potrafi samodzielnie myśleć tylko tyle ile usłyszy w TVN

J
Jarpako
2019-08-14T07:48:54 02:00, Gość:

Nic nie kupujcie w tym szambie to zbankrutuje i padnie na pysk

2019-08-14T09:26:09 02:00, niepatriota:

A wraz z IKEA kilkanaście tysięcy polskich pracowników i setki kooperujących firm.

https://ikeawpolsce.pl/

To dlatego, że złodzieje w latach dziewiećdziesiątych ubiegłego wieku (XX) wyprzedali majątki zakładów i fabryk mebli w całej Polsce. A jak ten zakład się promuje w państwach islamskich, czy też promuje lgbt? Przecież jest standaryzacja co ?

J
Jarpako

Pedofile i homoseksualiści wstąpili do seminariów jak myśliwi do lasu na polowanie. Kościół powinien przeprowadzać badania i eliminować takie osoby przed wstąpieniem do zakonów i seminariów. Ale tu niektórzy w ramach polityki miłości odsyłają normalnych ludzi do wideł i do pługa. Ciekawe co będą "żreć" jak normalni rolnicy przestana im sprzedawać płody rolne. Nie widziałem jeszcze żadnego zboka jako rolnika pracującego w polu. A twórca ikei był faszystą, a oni tępili homoli. Nieoczekiwana zmiana miejsc? Przód do tyłu lub odwrotnie, brzmi to jakby zbyt przewrotnie?

n
niepatriota
2019-08-14T07:48:54 02:00, Gość:

Nic nie kupujcie w tym szambie to zbankrutuje i padnie na pysk

A wraz z IKEA kilkanaście tysięcy polskich pracowników i setki kooperujących firm.

https://ikeawpolsce.pl/

G
Gość
2019-08-14T09:06:36 02:00, kors:

Zakute i zgwałcone łby!! Haha żal mi takich prostych ludzi, którzy naciągają jak im pasuje swoją moralność i fanatyczną wiarę w swojego Boga, który jest przecież miłosierny dla wszystkich. Niestety taka nazistowska i psychokatolicka patologia ma poparcie państwa, podobnie jak pedofilska organizacja w czarnych sukienkach. Gdzie takim ludziom do Europy? gdzie takim ludziom na ulicę ! Do wideł i orać pole. Każdy ma prawo do wolności, do miłości i swojego zdania również, ale sianie takiej propagandy jest uwstecznianiem. Wiara zaburza rozwój świadomości, posługując się ludźmi w różnych wymiarach, wpajając urojenia.

IKEA LOVE

W punkt Ciemnota sama nie potrafi myśleć tylko ulega chorym manipulacjom

Dodaj ogłoszenie