PGE Skra Bełchatów już we Włoszech. W czwartek rewanż z Cucine Lube Civitanova

Dariusz Kuczmera
Ekipa PGESkry Bełchatów przed pierwszym meczem z Cucine Lube Civitanova w Atlas Arenie. W czwartek czas na rewanż Grzegorz Gałasiński
W środę siatkarze PGE Skry Bełchatów przeprowadzą trening w Eurosuole Forum, gdzie w czwartek o 20.30 staną do rewanżowego meczu o awans do 1/3 finału Ligi Mistrzów z Cucine Lube Civitanova.

W pierwszym meczu w Atlas Arenie w Łodzi PGE Skra w rewelacyjnym stylu wygrała dwa pierwsze sety, ale później włoska drużyna była lepsza.

– Na pewno będzie się grało trudniej, niż u siebie, ale 2:3 to nie jest najgorszy wynik, aby zaatakować – mówi Karol Kłos.

Na zwycięzcę dwumeczu Cucine Lube Civitanova – PGE Skra już czeka Trentino, które pokonało w rewanżu grupowego rywala bełchatowian Chaumont 3:0. W pierwszym meczu wygrali Francuzi 3:2.

Bełchatowianie dzisiaj też muszą wygrać minimum dwa sety. Jeśli mecz zakończy się naszą przegraną 2:3, o awansie zdecyduje złoty set. Trzymamy kciuki za PGE Skrę Bełchatów.