Paris Saint-Germain 0 - 1 Bayern Monachium

0

Bayern Monachium

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Paris Saint Germain czeka już na zwycięzcę dwumeczu Borussii Dortmund z Manchesterem City. Pierwsze spotkanie wygrał zespół z Manchesteru 2:1.

• W drugim dzisiejszym meczu FC Porto wygrało w Sewilli z Chelsea FC 1:0, ale to Anglicy wygrali pierwsze spotkanie 2:0 i to oni awansowali do półfinału rozgrywek.

• Koniec meczu w Paryżu! Paris Saint-Germain pierwszym półfinalistą piłkarskiej Ligi Mistrzów!

• Leroy Sane wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, minął rywala i wstrzelił futbolówkę w pole bramkowe tak, że zdołał wyłapać ją Keylor Navas!

• Neymar wpadł z piłką w pole karne Bayernu, ale w ostatniej chwili Benjamin Pavard odebrał piłkę Brazylijczykowi!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• Ander Herrera został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Znakomitą akcję Paris Saint-Germain zatrzymał Manuel Neuer przytomnym wyjściem poza własne pole karne!

• Ostatnia zmiana w szeregach Paris Saint-Germain. Ander Herrera pojawia się w miejsce Angela Di Marii.

• Joshua Kimmich dośrodkował w pole karne PSG, ale futbolówkę pewnie wyłapał Keylor Navas.

• W drużynie Bayernu Monachium Javi Martinez pojawia się w miejsce Maxima Choupo-Motinga.

• W odpowiedzi Angel Di Maria stanął przed szansą na wyrównanie, ale jego uderzenie zostało zablokowane!

• Leroy Sane wpadł w pole karne PSG, minął przeciwnika i oddał strzał, który minimalnie minął bramkę gospodarzy!

• Dośrodkowanie Joshuy Kimmicha nie dotarło do żadnego z graczy Bayernu i gospodarze mogą odetchnąć z ulgą.

• Kingsley Coman został sfaulowany pod polem karnym gospodarzy i Bayern będzie miał szansę na dobre dośrodkowanie.

• Znakomita akcja PSG, prostopadłe podanie do Kyliana Mbappe, które Francuz zakończył bramką, jednak arbiter dopatrzył się spalonego!

• Kingsley Coman dośrodkował w pole karne PSG, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• W zespole Paris Saint-Germain Moise Kean pojawia się w miejsce Juliana Draxlera.

• W zespole Bayernu Monachium Jamal Musiala wchodzi w miejsce Alphonso Daviesa.

• Znakomita akcja Bayernu Monachium, Leroy Sane dośrodkował w pole karne gospodarzy do Kingsleya Comana, ten jeszcze zgrał do środka, ale Maxim Choupo-Moting nie zdołał dopaść do piłki!

• Thomas Mueller został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Julian Draxler popędził lewą stroną boiska, dograł w pole karne Bayernu, ale jako pierwszy do piłki dopadł Manuel Neuer.

• Leroy Sane zagrał w pole karne PSG wprost do Thomasa Muellera, ale snajper gości trafił tylko w Keylora Navasa!

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Mitchel Bakker zastąpił kontuzjowanego Andou Diallo.

• Abdou Diallo ucierpiał po starciu z jednym z rywali i gracz PSG chyba nie będzie już w stanie kontynuować meczu.

• Colin Dagba został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Neymar z rzutu rożnego zagrął przed pole karne do Di Marii, ale Argentyńczyk uderzył niecelnie!

• To powinna być bramka dla PSG! Po fantastycznej akcji piłka trafiła do Angela Di Marii, ten minął rywala i dograł do Neymara, jednak Brazylijczyk nie zdołał dopaść do wyłożonej futbolówki na pustą bramkę!

• David Alaba został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Leandro Paredes zagrał w pole karne Bayernu do Neymara, ale Brazylijczyk uderzył bardzo niecelnie!

• Leroy Sane popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne, ale żaden z graczy Bayernu nie zdołał oddać strzału, a chwilę później zamykający akcję David Alaba uderzył niecelnie!

• Wznawiamy rywalizację w Paryżu!

• Piłkarze obu zespołów wrócili już na murawę stadionu w Paryżu, za moment wznowimy ten pojedynek!

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Paryżu. Do przerwy Bayern prowadzi z Paris Saint-Germain 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• David Alaba potężnie uderzył z dystansu, ale fenomenalną interwencją popisał się Keylor Navas!

• Ponownie Kylian Mbappe dostał piłkę w polu karnym gości, ale znowu minimalnie się pomylił!

• Po znakomitej akcji Bawarczyków piłka trafiła do Davida Alaby, ten oddał strzał, który jeszcze obronił Keylor Navas, ale z dobitką Maxima Choupo-Motinga nie miał już żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Niespodziewanie Bayern obejmuje prowadzenie, a strzelcem gola Maxim Choupo-Moting!

• Po raz kolejny przed szansą na bramkę stanął Neymar, ale Brazylijczyk teraz obił słupek bramki Bayernu!

• Dośrodkowanie Angela Di Marii zostało łatwo wybite, ale do piłki dopadł jeszcze Neymar, minął rywala i uderzył w poprzeczkę bramki Bayernu!

• Jerome Boateng ostro sfaulował Kyliana Mbappe po prawej stronie boiska i PSG będzie miał szansę na dobre dośrodkowanie.

• Neymar dostał piłkę na linii pola karnego rywali i oddał mocny strzał, który świetnie wybronił Manuel Neuer!

• Angel Di Maria fantastycznie minął rywala i dograł prostopadle do Kyliana Mbappe, jednak arbiter przerwał akcję odgwizdując pozycję spaloną Francuza.

• Neymar wpadł w pole karne Bayernu po czym upadł, jednak arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• To powinna być bramka dla Paris Saint-Germain! Błyskawiczna kontra gospodarzy, Kylian Mbappe wystawił piłkę do Neymara, ale wyjście Manuela Neuera uniemożliwiło skuteczne uderzenie Brazylijczykowi!

• Teraz Joshua Kimmich odebrał piłkę przed polem karnym rywali i oddał mocny strzał, który minimalnie minął słupek bramki PSG!

• Leroy Sane dostał piłkę przed polem karnym rywali i oddał szybki strzał, który minimalnie minął słupek bramki rywali!

• Thomas Mueller popędził lewą stroną boiska i dograł w pole karne Bayernu, jednak żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Kingsley Coman wpadł w pole karne gospodarzy, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Znakomity kontratak PSG, ale w decydującym momencie Di Maria zagrał niedokładnie w pole karne Bayernu i Manuel Neuer przejął piłkę.

• Angel Di Maria wraca na plac gry.

• Angel Di Maria ucierpiał po starciu z rywalem przy linii bocznej boiska.

• Bayern przejął inicjatywę, częściej utrzymuje się przy piłce, ale na razie bez rezultatu.

• David Alaba ostro sfaulował Neymara, ale arbiter jeszcze nie zdecydował się na wyciągnięcie żółtej kartki.

• Kylian Mbappe wpadł z piłką w pole karne Bayernu, dograł do Neymara, a ten był bardzo bliski zdobycia bramki, ale Manuel Neuer świetnie interweniował!

• Dośrodkowanie piłki w pole karne Bayernu trafiło na głowę Thomasa Muellera, ale gracz Bayernu nie zdołał skierować piłki w kierunku bramki rywali.

• David Alaba dośrodkował piłkę w pole karne PSG, ale pewną interwencją popisał się Keylor Navas.

• Świetna, kombinacyjna akcja Bayernu, ale ostatecznie żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału ba bramkę rywali.

• Kylian Mbappe dostał znakomite prostopadłe podanie, wpadł w pole karne Bayernu i uderzył minimalnie niecelnie!

• PSG spokojnie od obrony rozpoczęło grę, na razie próbuje "poznać" rywala.

• Rozpoczynamy mecz w Paryżu!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu Parc des Princes. Za moment początek rywalizacji!

• Ławka rezerwowych Paris Saint-Germain: Rico (Br.), Saidani (Br.), Rafinha, Bakker, Florenzi, Herrera, Kean, Kehrer, Negara, Pembele, Sarabia, Veratti.

• Ławka rezerwowych Bayernu Monachium: Nubel (Br.), Kouassi, Martinez, Musiala, Sarr, Stanisic, Zaiser.

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się pojedynek na Parc des Princes w Paryżu, znamy jedenastki obu drużyn, a więc warto ujawnić również rezerwowych.

• Natomiast Bayern Monachium lideruje w tabeli niemieckiej Bundesligi. Bawarczycy mają pięć punktów przewagi nad drugim RB Lipsk i aż dziewięć "oczek" przewagi nad trzecim VfL Wolfsburg. Półtorej tygodnia temu Bayern wygrał właśnie z RB Lipsk 1:0 i powiększył swoją przewagę nad najpoważniejszym rywalem w walce o tytuł.

• W tabeli francuskiej Ligue 1 zespół Paris Saint-Germain zajmuje dopiero drugie miejsce ze stratą trzech punktów do liderującego OSC Lille. Paryżanie półtorej tygodnia temu przegrali właśnie z Lille 0:1 i straciło pozycję lidera i na sześć kolejek przed końcem sezonu mogą mieć problem ze zdobyciem mistrzostwa Francji.

• Natomiast Bayern Monachium zaledwie zremisował u siebie z Unionem Berlin 1:1. Jedynego gola dla Bawarczyków zdobył Jamal Musiala. Wyrównująca bramka dla Unionu padła niemal w samej końcówce spotkania.

• W weekend między spotkaniami lepiej spisało się PSG, które rozbiło na wyjeździe Strasburg aż 4:1, a bramki dla paryskiego zespołu zdobywali Kylian Mbappe, Pablo Sarabia, Moise Kean, oraz Leandro Paredes.

• W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami to PSG okazało się lepsze, które w Monachium wygrało 3:2 po dwóch bramkach Kyliana Mbappe i trafieniu Marquinhosa. Dla Bayernu wtedy bramki zdobywali Maxim Choupo-Moting oraz Thomas Mueller.

• Witamy serdecznie! W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain zmierzy się z Bayernem Monachium. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.