• Koniec spotkania! Śląska rzutem na taśmę pokonał w Estonii Paide 2:1.

• Kristofer Piht zameldował się na boisku w miejsce Tura.

• Deabeas Owusu-Sekyere wszedł w miejsce Lutsa.

• Krzysztof Mączyński po krótko rozegranym rzucie rożnym wrzucił na głowę Marka Tamasa, a stoper Śląska tylko dopełnił formalności.

• GOOOOOOL! 2:1 DLA ŚLĄSKA! MARK TAMAS!

• Doskonała okazja Śląska, ale Rafał Makowski strzelił po ziemi tuż obok słupka.

• Rafał Makowski wszedł w miejsce Mateusza Praszelika.

• Victor Garcia zmienił Dino Stigleca.

• Groźna kontra Paide. Edgar Tur uderzył po dalszym słupku, ale nie trafił w światło bramki.

• Mateusz Praszelik strzelił technicznie z kilkunastu metrów, ale ponad bramką.

• GOOOOOL! Estończycy wyrównali. Uderzał Yussif, ale ostatni piłki dotknął Wojciech Golla.

• Dino Stiglec wybił na rzut rożny po dośrodkowaniu z lewej flanki.

• Zszedł z boiska Klavan. W jego miejsce pojawił się Hadji Drame.

• Główkował Fabian Piasecki z pięciu metrów! Dobra interwencja Aksalu.

• Patryk Janasik dokładnie dograł w pole karne. Do piłki doszedł Fabian Piasecki, który płaskim strzałem z bliskiej odległości zaskoczył Aksalu.

• GOOOOOOOOL! 1:0 DLA ŚLĄSKA! FABIAN PIASECKI!

• Bramkarz Paide broni strzał Praszelika z bliska! Dobitka Piaseckiego ponad bramką.

• Yusif został napomniany żółtą kartką.

• Fabian Piasecki wszedł w miejsce Sebastiana Bergiera.

• Lewkot dokładnie podał po ziemi do Picha. Słowak pogubił się i skutecznie interweniował Klavan.

• Bergier z 20 metrów przymierzył po dalszym rogu. Nieznacznie się pomylił!

• Sobota z pierwszej piłki odegrał do Bergiera. 21-latek składał się do strzału, ale Konda w ostatniej chwili przepchnął napastnika Śląska.

• Indywidualna akcja Bergiera. Napastnik Śląska upadł w polu karnym i zarobił... żółtą kartkę za próbę wymuszenia.

• Wrzutka Stigleca z lewej flanki. Żaden z graczy Śląska nie powalczył o piłkę.

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej części! Do przerwy Śląsk remisuje z Paide 0:0.

• Minutę doliczył ormiański sędzia do pierwszej połowy.

• Akcja Śląska prawą stroną. Dośrodkował Bergier na dziesiąty metr, ale wyjaśnił sytuację Konda.

• Powinno być 1:0 dla Śląska! Sobota uderzał z sześciu metrów, ale prosto w bramkarza.

• Przerwa w grze. Sztab medyczny udziela pomocy Janasikowi.

• Szromnik czujnie w bramce. Wyłapał niebezpieczny centrostrzał Edgara Tura.

• Henri Anier został ukarany żółtą kartką za faul na Lewkocie.

• Tym razem Mączyński dobrze wstrzelił piłkę z wolnego, ale przyblokowany został Bergier.

• Mączyński wykonał rzut wolny niezgodnie z przepisami. Za chwilę powtórka.

• Mączyński zbyt głęboko zacentrował z kornera. Piąstkował bramkarz Paide.

• Prostopadłe podanie Praszelika w kierunku Bergiera. Odczytał to zagranie Klavan.

• Luts dogrywał wzdłuż bramki Szromnika. Nikt nie zamknął akcji, piłka wyszła na aut.

• Sobota z prawego skrzydła do wbiegającego w pole karne Picha. Poślizgnął się Słowak.

• Faul w ofensywie gospodarzy. Frolov ostro wszedł w nogi Lewkota.

• Michał Szromnik wyłapał nieudane dośrodkowanie gracza Paide.

• Waldemar Sobota powstrzymał Frolova, który już składał się do uderzenia.

• Główkował Pich po wrzutce Mączyńskiego z rzutu rożnego. Ponad bramką.

• Szybka akcja Śląska. Janasik zagrał płasko w pole karne, wybija obrońca Paide.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie już się zaczęło!

• Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Ormianin Aszot Ghaltachczjan.

• Śląsk jest zdecydowanym faworytem w rywalizacji z wicemistrzem Estonii. Wraz z kolejnymi rundami rywale będą coraz silniejsi, ale z pierwszą przeszkodą drużyna z Wrocławia powinna sobie poradzić.

• Z powodu koronawirusa swojej drużyny nie będzie mógł poprowadzić Jacek Magiera. Na ławce trenerskiej zastąpi go asystent Paweł Kozub.

• Oto wyjściowa jedenastka Śląska Wrocław:

• Śląsk Wrocław wraca do europejskich pucharów po sześciu latach nieobecności. W 2015 roku dotarł tylko do II rundy eliminacji Ligi Europy. Dzisiaj w meczu I rundy zmierzą się na wyjeździe z estońskim Paide Linnameeskon. Witamy w relacji LIVE!