ORLEN Paczka, czyli szybka dostawa do sieci punktów RUCH, stacji paliw ORLEN i automatów paczkowych. Czy wiesz, jak łatwo odebrać paczkę?

Materiał informacyjny PKN ORLEN
Udostępnij:
Popularność zakupów online rośnie z roku na rok. Nic dziwnego, sklepy internetowe oferują swoim klientom szeroki asortyment oraz wygodne opcje dostawy. ORLEN Paczka to dostawa przesyłek do ponad 6000 punktów w dogodnych lokalizacjach: stacje ORLEN, kioski RUCHu i sieć punktów partnerskich. To również szybko rosnąca sieć własnych automatów paczkowych do obsługi przesyłek. Poznaj wygodne rozwiązania, które oferuje ORLEN Paczka.

Żyjemy w erze zakupów online, a głównym wyzwaniem naszych czasów stał się nie dostęp do towarów, a usługa transportowa. Wszyscy chcemy, aby nasze zakupy docierały do nas szybko, bezpiecznie i abyśmy mogli je bez problemu odebrać w najbliższej okolicy. ORLEN Paczka to przede wszystkim zaufana marka, która gwarantuje wysoką jakość usług oraz szybki i łatwy odbiór.

Jak odebrać przesyłkę w ORLEN Paczce? Gdzie nadać przesyłkę i jakie są opcje śledzenia paczki? Proces odbierania paczek jest niezwykle prosty, a obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna i przyjazna nawet dla użytkowników, którzy dotychczas nie korzystali z podobnych usług.

Robisz zakupy online – ORLEN Paczka jest dla Ciebie!

Polacy pokochali zakupy internetowe. Branża e-commerce należy do najszybciej rosnących sektorów gospodarki, a pandemia skłoniła wielu przedsiębiorców prowadzących stacjonarny biznes do poszerzenia grona swoich potencjalnych odbiorców poprzez sprzedaż internetową. Do wzrostu zainteresowania e-zakupami przyczynia się również szalone tempo naszego życia. Zajęci pracą, obowiązkami domowymi, wychowaniem dzieci nie chcemy przeznaczać wolnego czasu, którego mamy tak niewiele, na zakupy.

Zakupy online ułatwiają również dostęp do wielu produktów osobom z mniejszych miast i wsi, które nie mają w pobliżu dużej, wielkomiejskiej galerii handlowej. Najsłabszym ogniwem rozwiązań e-commerce jest właśnie dostawa.

Dostarczenie paczki do domu nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem – zwłaszcza gdy pracując zawodowo, jesteśmy od rana do wieczora poza domem. Odpowiedzią na nasze potrzeby jest właśnie ORLEN Paczka – nowoczesna, szybka, solidna i przystępna cenowo usługa transportowa, dostępna w wielu sklepach i na platformach internetowych.

ORLEN Paczka – jak to działa?

Główną zaletą usługi ORLEN Paczka jest jej szeroka dostępność, dzięki ogromnej, liczącej już 6000 i stale rosnącej sieci automatów paczkowych i punktów odbioru w całej Polsce. ORLEN Paczka jest obecna nie tylko w wielkich miastach, oferuje usługi również w małych miejscowościach i na terenach wiejskich.

Paczki można odbierać:

  • na wielu stacjach benzynowych ORLEN,
  • w kioskach RUCHu,
  • w automatach paczkowych
  • w punktach partnerskich, oznakowanych logiem ORLEN Paczki.

Wszystkie punkty odbioru można znaleźć na stronie http://www.orlenpaczka.pl/pokaz-punkty. Są zlokalizowane blisko odbiorców w łatwo dostępnych miejscach w całym kraju.

Jeżeli skorzystamy z opcji dostawy do automatu paczkowego, ORLEN Paczka zadba o to, abyśmy czuli się komfortowo w czasie odbioru naszej przesyłki. Jak?

  • w aplikacji mobilnej ORLEN Paczka możemy wybrać opcję „W zasięgu ręki” – to wiadomość dla kuriera, aby nie wkładał paczki do najwyżej i najniżej położonych skrytek. To ogromne ułatwienie dla osób niższego wzrostu, starszych czy z niepełnosprawnościami.
  • ORLEN Paczka nikogo nie pogania – na odbiór paczki klienci mają aż 3 dni robocze.

ORLEN Paczka to usługa nowoczesna, spełniająca wygórowane wymagania klientów XXI wieku. Koncern PKN ORLEN stale inwestuje w nowe technologie i poszerza sieć partnerów biznesowych, stawiając na intensywny rozwój usługi dla jeszcze większej wygody klientów.

Warto pamiętać też o tym, że ORLEN Paczka jest dostępna nie tylko dla klientów e-sklepów. W sieci RUCH możesz z niej skorzystać, aby nadać prywatną paczkę, na przykład dla dziecka studiującego na drugim końcu kraju? Dlaczego nie, skoro jest ORLEN Paczka. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie odwiedź stronę internetową: https://www.orlenpaczka.pl/.

Wideo

Dodaj ogłoszenie