• Znakomity kontratak Odry, który zakończył się jeszcze lepszą interwencją Kobylaka!

• Mucha, Kobusiński i Górski w miejsce Stępnia, Radionowa i Knapa.

• Dośrodkowanie niemal z narożnika boiska i obrońca, Piotr Żemło, wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOL! ŻEMŁO!

• Zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła i gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Potrójna zmiana w Odrze. Zejdzie Janus, Niziołek i Wróbel. Wejdą Winiarczyk, Żak i Drewniak.

• Widowisko - delikatnie mówiąc - nie porywa.

• Zbyt wysokie dośrodkowanie w pole karne, z którym swobodnie radzi sobie Kuchta.

• Ładne uderzenie Trojaka zza pola karnego, ale piłka minimalnie przeleciała obok bramki.

• Zmiana w ekipie Odry. Piech za Czaplińskiego.

• Płaskie zagranie w pole karne Puszczy, przewidział to Kobylak i wybiegł do podania, przejmując je bez problemu.

• Marcin Stefanik zatrzymał rozpędzonego rywala.

• Zmiana w Odrze. Tabiś za Nowaka.

• Piotr Żemło ukarany żółtą kartką.

• Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego i Kuchta rozpocznie od bramki.

• Kobylak interweniował po uderzeniu Janusa z ostrego kąta.

• Kuchta pewnie wyłapał piłkę po wrzutce z prawego skrzydła.

• Nieudane dośrodkowanie Matuszewskiego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Mikołajczyk popędził z piłką na połowę rywali. Zobaczył wysuniętego bramkarza i próbowała pokonać go strzałem z daleka, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Radionow ukarany kartką.

• Trojak ładnie się złożył do woleja, ale jego próba została zablokowana.

• Konrad Stępień obejrzał kartkę za ostry faul w środkowej strefie.

• Mikołajczyk dośrodkował za głęboko i atak Puszczy zatrzymany przez niewymuszony błąd.

• Rzut rożny dla Puszczy i Kuchta udowadnia, że nic nie zrobił sobie z tego błędu. Świetna interwencja bo lekkim strzale rywala z kilku metrów.

• Poważny błąd Kuchty! Bramkarz Odry swobodnie chciał złapać piłkę po uderzeniu z dystansu, lecz ta przeleciała mu po palcach i cudem nie wpadła do bramki, tylko przeleciała tuż obok słupka.

• Tym razem kolejna przerwa w grze i faulowany był Rakoczy.

• Wróbel prawie wygrał walkę o górną piłkę, ale atakując, naruszył przepisy.

• Za mocne dogranie do Knapa i od bramki rozpocznie Kuchta.

• Uderzenie głową Czaplińskiego po wrzutce z prawej strony, ale nie zmusił on do interwencji Kobylaka.

• Akcja Odry lewą stroną boiska, wrzutka w pole karne, z którą poradzili sobie obrońcy Puszczy.

• Zablokowane dośrodkowanie Nowaka z prawej strony.

• Groźnie pod bramką gospodarzy! Dośrodkowanie w pole karne, uderzenie po ogromnym zamieszaniu i obrońca Odry niemal z linii bramkowej wybił futbolówkę.

• Stępień faulowany na własnej połowie i Puszcza ma szansę, by złapać oddech.

• Opolanie mają inicjatywę na początku tego spotkania.

• Sprytne zagranie w pole karne Odry i Kuchta był na posterunku.

• Zaczynamy spotkanie!

• Do tej pory obie drużyny rywalizowały ze sobą dziewięć razy. Odra odniosła tylko jedno zwycięstwo, dwa razy wygrała Puszcza, aż sześciokrotnie padały remisy.

• Puszcza przeżywa gorszy okres. Zespół z Małopolski nie wygrał od pięciu spotkań. Dwa ostatnie mecze kończył porażkami. W zeszłej kolejce uległ GKS-owi Tychy (0:1), a wcześniej otrzymał lanie od Bruk-Betu Termaliki (0:4).

• Mimo nikłych szans na baraże zarząd Odry podpisał umowę z Zagłębie Lubin na wynajem Stadionu Zagłębia. Na jej mocy Odra będzie mogła rozgrywać swoje domowe mecze w Lubinie w przypadku awansu do Ekstraklasy.

• Odra Opole z dorobkiem 39 punktów zajmuje dziewiątą lokatę. Swojego rywala wyprzedza o pięć "oczek". Opolanie mają już tylko matematyczne szanse na grę w barażach o Ekstraklasę. Do szóstej Arki tracą siedem punktów, a do tego mają jeden mecz rozegrany więcej.

• Zespoły z Opola i Niepołomic plasują w środku tabeli Fortuna 1 Ligi. W piątek staną naprzeciw siebie w meczu rozpoczynającym 29. kolejkę. Za faworyta uchodzą gospodarze, gdyż Puszcza wpadła w dołek, a do tego ma spore problemy kadrowe.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Odra Opole - Puszcza Niepołomice!