1/15
Legia Warszawa po fatalnej grze przegrała 0:3 z Qarabagiem...

Oceny piłkarzy Legii po meczu z Qarabagiem

Legia Warszawa po fatalnej grze przegrała 0:3 z Qarabagiem Agdam w czwartej rundzie eliminacji Ligi Europy, decydującej o awansie do fazy grupowej. Mistrz Azerbejdżanu przy Łazienkowskiej robił, co chciał, zwłaszcza w drugiej połowie, choć już przed przerwą zespołowi Czesława Michniewicza brakowało werwy. Jak zagrali legioniści? Zobacz nasze oceny.

2/15
Puścił trzy gole, ale o żadnego nie można mieć do niego...

Artur Boruc - 4 (skala 1-6)

Puścił trzy gole, ale o żadnego nie można mieć do niego pretensji. Zdecydowanie najlepszy legionista na boisku (choć poprzeczka nie była zawieszona wysoko). Miał kilka bardzo dobrych interwencji.

3/15
Ograny jak dziecko przy straconej na 0:2 bramce. Zresztą...

Josip Juranović - 1

Ograny jak dziecko przy straconej na 0:2 bramce. Zresztą każda akcja jego stroną śmierdziała golem dla gości. W ofensywie, w której teoretycznie powinien być wsparciem, był niewidoczny.

4/15
Dobrze odczytywał zamiary rywali, ale do spółki z Igorem...

Artur Jędrzejczyk - 2

Dobrze odczytywał zamiary rywali, ale do spółki z Igorem Lewczukiem dał się wykiwać przy golu na 0:1.