Nowe informacje ws. śmierci Polaka i jego rodziny w Wielkiej Brytanii

Kazimierz Sikorski
Kazimierz Sikorski
Wszystko wskazuje na to, że sprawcą zabójstwa trzech w rejonie brytyjskiego Norwich osób jest 45-letni Polak.
Wszystko wskazuje na to, że sprawcą zabójstwa trzech w rejonie brytyjskiego Norwich osób jest 45-letni Polak. Pixabay
Brytyjska policja jest bliska zakończenia dochodzenia w sprawie dramatu, który tydzień temu miał miejsce koło Norwich. Nie żyją cztery osoby, dwie dziewczynki i dwie osoby dorosłe.

Zdaniem brytyjskich śledczych, trzy z czterech osób, których ciała znaleziono tydzień temu w domu polsko-tajskiej rodziny w Norwich we wschodniej Anglii, zostały zamordowane.

Czy to koniec dochodzenia?

Dodano, że "śmierć 45-letniego Bartłomieja K., ojca dwóch zabitych dziewczynek, traktuje się jako niebudzącą podejrzeń udziału osób trzecich. W związku z tym nie poszukuje się nikogo innego w związku z morderstwami".

Sekcja zwłok wykazała, że ​​dwie dziewczynki, w wieku 12 i 8 lat, znalezione w domu w Costessey koło Norwich, zmarły w wyniku ran zadanych nożem. Podobnie jak szwagierka, 36-letnia Kanticcha Sukpengpanao.

Dramatyczny telefon Polaka

Ustalono, że Bartłomiej K. zadzwonił pod numer 999 krótko przed północą w miniony piątek. Mówił, że jest zaniepokojony swoim stanem psychicznym. Zalecono mu zasięgnięcie porady lekarza i skontaktowanie się z numerem 111.

Policję wysłano na miejsce dopiero kilka godzin później po tym, jak Bartłomiej K. zadzwonił po raz drugi. Kiedy śledczy przyjechali na miejsce, 45-latek już nie żył. Miał ranę kłutą szyi.

Teraz trwa śledztwo, czy sposób postępowania w przypadku pierwszego wezwania był właściwy i zgodny z polityką policji i jej procedurami.

Charmaine Arbouin, powiedziała, że nawiąże kontakt z rodzinami zmarłych, aby wyjaśnić rolę policji w tej sprawie.

Inspektor Chris Burgess: Rozumiemy, jak szokujący jest ten incydent dla wszystkich zaangażowanych i dla szerszej społeczności, a najnowsza aktualizacja pogłębia poczucie dramatu.

Gdzie szukać pomocy, jeśli jesteś w depresji?

Możesz szukać jej w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej (OIK), które mają siedziby w każdym większym mieście. Jest tam udzialana pomoc psychologiczna, prawna, materialna. Część ośrodków jest czynna 24 godz./dobę i prowadzi noclegownie. POMOC jest udzielana bezpłatnie, nie trzeba być osobą ubezpieczoną.

W razie uporczywych i silnych myśli samobójczych, warto zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Do tego także nie nie jest wymagane ubezpieczenie NFZ. W sytuacjach nagłych lekarz przyjmie cię tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111 (czynny całodobowo, 7 dni w tygodniu).
Dla dorosłych: 116 123 (czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00).

rs

od 7 lat
Wideo

Konto Amazon zagrożone? Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na i.pl Portal i.pl