Nieruchomość gruntowa o charakterze przemysłowym na sprzedaż. Inowrocław ul. Pakoska 15

Materiał informacyjny

Forma rozporządzania nieruchomością: SPRZEDAŻ
CENA WYWOŁAWCZA: 1 410 000 zł netto
(słownie: jeden milion czterysta dziesięć tysięcy złotych netto)
Szczegółowe warunki przetargu zostały zamieszczone na stronie:
www.orlenpaliwa.com.pl

Opis nieruchomości:

Nieruchomość stanowi działka o nr ewid. 2/18, obręb 0002 Inowrocław, o pow. 1,1528 ha, KW nr BY1I/00037667/5. Właścicielem nieruchomości jest Skarb Państwa, Użytkownikiem Wieczystym ORLEN Paliwa Sp. z o.o.

Nieruchomość znajduje się około 3 km na zachód od centrum miasta Inowrocław, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych ul. Pakoskiej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią od północy, droga dojazdowa, tereny rozproszonej zabudowy mieszkaniowej, obszary rolne, od wschodu i zachodu zabudowa przemysłowo-warsztatowa, od południa tereny PKP. Dalsze sąsiedztwo to tereny przemysłowe, usługowe oraz niezabudowane. Kształt nieruchomości regularny prostokąt.

Na terenie nieruchomości funkcjonowała Rozlewnia Gazu Płynnego. Obecnie jest wyłączona z użytkowania. Zabudowę nieruchomości stanowią budynek administracyjno - biurowy o pow. użytkowej - 166 m2, budynek rozlewni gazu z wiatą magazynową o pow. 420 m2, zbiorniki gazu o łącznej pojemności 500 m3, waga samochodowa, bocznica kolejowa, drogi i place. Teren nieruchomości jest ogrodzony Działka jest uzbrojona w sieć wod-kan, kanalizacyjną, gazową, elektryczną, posiada własną kotłownię i sieć c.o. Dostępność komunikacyjna bardzo dobra.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest objęty ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Poglądowa lokalizacja nieruchomości


ORLEN Paliwa Sp. z o.o. zastrzega niniejszym, że niektóre informacje zawarte w niniejszej prezentacji mogą być niepełne lub nieaktualne.
Przed przystąpieniem do przetargu oferent zobowiązany jest zapoznać się ze stanem faktycznym i prawnym nieruchomości, w tym w szczególności dokumentacją dotyczącą nieruchomości udostępnianą zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przez sądy oraz organy administracji. Oferent ponosi całkowite ryzyko związane z niedopełnieniem niniejszego warunku.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 605 672 603

Na rynku brakuje mieszkań w wielkiej płycie.

Wideo

Materiał oryginalny: Nieruchomość gruntowa o charakterze przemysłowym na sprzedaż. Inowrocław ul. Pakoska 15 - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie