Niemowlę pobite przez 20-letniego ojca w czasie zakrapianej...

  Niemowlę pobite przez 20-letniego ojca w czasie zakrapianej imprezy

  Janusz Strzelczyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Ojciec pobił własne trzymiesięczne dziecko. Rodzina maleństwa wezwała policję. Na miejscu policjanci zauważyli stłuczenia na twarzy dziecka. Niemowlak
  1/3
  przejdź do galerii

  Ojciec pobił własne trzymiesięczne dziecko. Rodzina maleństwa wezwała policję. Na miejscu policjanci zauważyli stłuczenia na twarzy dziecka. Niemowlak został zabrany do szpitala. ©KPP Częstochowa

  O krok od tragedii w Olsztynie pod Częstchową. Pijany ojciec pobił trzymiesięczne niemowlę. Dziecko było wychowywane w domu ojca przez babcię i wynajmowaną opiekunkę. Matka nie mieszkala z ojcem i dzieckiem.
  22 lipca w jednej ze wsi w gminie Olsztyn zostało pobite trzymiesięczne niemowlę. Policja poinformowła o tym wczoraj. Maleńki chłopczyk mieszkał w domu z ojcem. Zajmowala się nim babcia i wynajmowana opiekunka. Matka dziecka, konkubina ojca, mieszka w Częstochowie.

  Feralnego dnia babcia i opiekunka musiały wyjść z domu. Powierzyły dziecko ojcu. Mężczyzna uznał, że jest okazja do zabawienia się. Zaprosił do domu znajomych.

  Na stole szybko pojawił się alkohol. Zabawa trwała w najlepsze , gdy dziecko zaczęło płakać. Wtedy ojciec uderzył je w buzię. Maleństwo ucichło. Kiedy po pewnym czasie jeden z uczestników zabawy zajrzał do łóżeczka zauważył, że niemowlę ma spuchniętą twarz. Ktoś z imprezowiczów, zaniepokojony stanem dziecka zadzwonił do matki dziecka. W międzyczasie wróciła babcia. Wkrótce też przyjechała matka dziecka.

  Pijany ojciec pobił dziecko
  Rodzina maleństwa wezwała policję. Na miejscu policjanci zauważyli stłuczenia na twarzy dziecka. Niemowlak został zabrany do szpitala.

  - Badanie trzeźwości wykazało, że ojciec dziecka miał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje podinspektor Joanna Lazar, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.
  1 »

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo