Niekwestionowany lider w produkcji walizek

Artykuł sponsorowany
Coraz częściej spędzamy czas w podróży. Częste wyjazdy na urlop, delegacje biznesowe, korzystanie z różnych środków transportu, wymaga dostosowanego do okoliczności bagażu.

Rekomendujemy Państwu niezawodną, estetyczną i prestiżową niemiecką markę bagażową Titan oraz Travelite.
To niekwestionowany lider w produkcji walizek, plecaków, toreb podróżnych, biznesowych, sportowych i dziecięcych. Firma kładzie ogromny nacisk na najwyższą jakość oraz funkcjonalność. Dzięki badaniom technologicznym wytrzymałości materiałów Titan proponuje produkty o najwyższych standardach jakościowych i funkcjonalnych.

Do ich produkcji stosuje lekkie materiały technologii EVA oraz specjalnie zaprojektowane kółka gwarantujące wygodę podróży.
Pierwsza na świecie walizka z poliwęglanu wyprodukowana została właśnie przez firmę Titan. Zachwycający design łączący nowoczesne trendy z funkcjonalnością oraz ciągłe rozszerzanie oferty o nową gamę produktów kolorów i faktur sprawiają, że marka Titan jest jedną z najwyżej pozycjonowanych na świecie. Wieloletnia gwarancja, komfort w podróż, dedykowane linie produktowe: kobiece, dziecięce, sportowe, biznesowe i turystyczne sprawiają, że produkty Titan są jednymi z najbardziej popularnych wśród użytkowników.

Z przyjemnością zachęcamy Państwa do zakupów.

www.titan-travelite.com.pl

tel: 506 827 223

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie