Niedziele handlowe GRUDZIEŃ 2018. Czy w niedzielę 16.12.2018...

  Niedziele handlowe GRUDZIEŃ 2018. Czy w niedzielę 16.12.2018 będą zamknięte sklepy? W które niedziele zrobisz zakupy? LISTA 14.12.2018

  SN

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Niedziele handlowe grudzień 2018. Czy w niedzielę 16.12.2018 sklepy będą otwarte? KALENDARZ niedziel bez handlu - kiedy sklepy zamknięte?
  Niedziele handlowe grudzień 2018. Czy w niedzielę 16.12.2018 sklepy będą otwarte? KALENDARZ niedziel bez handlu - kiedy sklepy zamknięte?
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Archiwum

  Niedziele handlowe w grudniu 2018. Kalendarz: W które grudniowe niedziele sklepy otwarte czy zamknięte? Zakaz handlu w niedziele w grudniu - sprawdź kalendarz na 12.2018 (lista niedziel). W myśl ustawy w 2018 roku w aż 39 niedziel sklepy będą zamknięte. W jakie dni nie będzie można zrobić zakupów w grudniu 2018 roku? Czy w niedzielę, 16 grudnia (16.12.2018) sklepy będą czynne?

  Niedziele bez handlu - grudzień 2018. Kalendarz: 16 grudnia sklepy będą zamknięte. Wykaz niedziel bez handlu w grudniu


  Według ustawy handlowa jest zawsze pierwsza i ostatnia niedziela miesiąca. Zatem 16.12.2018 zrobimy zakupy bez przeszkód.

  WAŻNE! Zakaz handlu w soboty? Będą zmiany w ustawie?


  Zakaz handlu będzie obowiązywał też w soboty?Przepisy o zakazie handlu wymagają nowelizacji - twierdzą związkowcy i w odpowiedzi na wprowadzone przez niektóre sieci handlowe nocne zmiany dla swoich pracowników proponują wydłużenie niedzielnej doby do 31 godzin. Pomysłu nie popierają przedstawiciele Polskiej Izby Handlu.

  Niedziele handlowe grudzień 2018. Czy w niedzielę 16.12.2018 sklepy będą otwarte? KALENDARZ niedziel bez handlu - kiedy sklepy zamknięte? Archiwum


  Zakaz handlu w soboty od godz. 22 do godz. 5?
  Choć opinii niezadowolonych klientów jest znacznie więcej, przedstawiciele NSZZ Solidarność tłumaczą, że wydłużenie niedzielnej doby zniwelowałoby niekorzystną dla pracowników lukę w ustawie o zakazie handlu w niedziele.

  Niedzielna doba ma zaczynać się w sobotę o godz. 22. Koniec w poniedziałek o godz. 5 rano

  Czytaj także: Zakaz handlu zacznie obowiązywać już w sobotę? Solidarność chce wydłużenia zakazu pracy dla pracowników sklepów  NIEDZIELE HANDLOWE 2019. KLIKNIJ I ZOBACZ KALENDARZ ONLINE
  Zakaz handlu w niedziele. Ile niedziel bez handlu?


  Posłowie zdecydowali się ograniczyć handel w niedziele. Na razie ograniczenie obowiązuje w wybrane niedziele w 2018 roku. Docelowo jednak handel ma zostać zakazany w każdą niedzielę. W 2019 roku tylko jedna niedziela w miesiącu ma być handlowa (oprócz miesięcy świątecznych).

  Całkowity zakaz handlu ma obowiązywać już od 2020 roku. Wyjątkiem ma być 7 niedziel w roku podczas wzmożonego ruchu zakupowego: trzy przedświąteczne oraz w ostatnie niedziele przypadające w styczniu, kwietniu, czerwcu i sierpniu.

  Niedziele handlowe grudzień 2018. W grudniu będą dwie niedziele objęte zakazem handlu

  NIEDZIELE HANDLOWE GRUDZIEŃ 2018. Sklepy zamknięte będą tylko w jedną niedzielę!


  Najwięcej niedziel z zakazem handlu w 2018 r. było w kwietniu - aż 4. Jak wygląda kalendarz wolnych niedziel w grudniu 2018?


  Sklepy zamknięte czy otwarte w niedzielę 16.12.2018?


  Niedziela, 16 grudnia 2018, będzie niedzielą handlową. Zgodnie z ustawą w 2018 roku w pierwsze i ostatnie niedziele miesiąca handel odbywa się normalnie (chyba że w niedzielę przypada święto), pozostałe niedziele są wolne od handlu.

  Niedziele handlowe grudzień 2018


  Niedziele handlowe grudzień 2018. Czy w niedzielę 16.12.2018 sklepy będą otwarte? KALENDARZ niedziel bez handlu - kiedy sklepy zamknięte? Archiwum


  SKLEPY ZAMKNIĘTE W NIEDZIELĘ 16.12.2018 ROKU?


  W niedzielę 16.12.2018 nie obowiązuje zakaz handlu. Wszystkie sklepy są otwarte. Zrobimy zakupy zarówno w galeriach handlowych, Lidlu, Biedronce, Tesco czy innych supermarketach, a także w Żabce. Zakupy możemy zrobić w osiedlowych sklepach, które bardzo często są otwarte w niedziele niehandlowe.

  NIEDZIELE BEZ HANDLU GRUDZIEŃ 2018:

  • 9 GRUDNIA - zakaz handlu


  NIEDZIELE HANDLOWE GRUDZIEŃ 2018:

  • 2 GRUDNIA- niedziela handlowa
  • 16 GRUDNIA - niedziela handlowa
  • 23 GRUDNIA- niedziela handlowa
  • 30 GRUDNIA - niedziela handlowa


  NIEDZIELE BEZ HANDLU 2018. W które niedziele 2018 sklepy zamknięte?


  Lista niedziel, w których w 2018 roku nie zrobimy zakupów. Sprawdź!  SKLEPY ZAMKNIĘTE W NIEDZIELE - GRUDZIEŃ 2018


  W niedziele wolne od handlu zamknięte będą wszystkie największe hipermarkety: Lidl, Biedronka, Tesco, Carrefour, Auchan, Kaufland i inne.

  Zakaz handlu w niedziele 2018. Są wyjątki!


  Od reguły zakazu handlu w niedziele będą wyjątki. Sejm zaproponował listę punktów, w których handel w niedzielę będzie mógł być prowadzony. To m.in sklepy na dworcach kolejowych i portach lotniczych, a także m.in. w piekarniach, cukierniach i lodziarniach. Zakaz nie będzie także dotyczył np. giełd rolniczych.

  Dozwolony jest też handel internetowy. Niezmieniona zostanie również zasada, że sklep będzie mógł być otwarty, jeśli za ladą stanie sam właściciel.

  Ostatnią deską ratunku, by zrobić zakupy są również stacje benzynowe, które czynne są całą dobę. W dni ustawowo wolne od pracy na półkach w stacjach benzynowych często pojawia się więcej produktów spożywczych. Można kupić pieczywo, cukier, napoje itd. Warto sprawdzić.

  Niedziele handlowe 2019 - kalendarz. Kliknij!


  Kłopotliwe niedziele bez handlu. Jak wygląda praca inspektorów?
  POLECAMY NA STREFIE BIZNESU:
  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (13)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  seksualnie.eu

  hd (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  Witajcie, moze tu mi sie uda. mam 18 lat. 160/42 kg Szukam do niezobowiazujacej znajomosci. Napisz do mnie www.seksualnie.eu mój nick wiolusia9999

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  zakazy ,nakazy

  rozsądny (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 2

  Zakazywanie i ograniczanie HANDLU W NIEDZIELĘ ,zamiast NAPRAWY poprzez np. stawkę +100 % płatną , z ograniczeniem pracujących niedziel / m-c , dla pracownika , to działanie nie mające nic wspólnego...rozwiń całość

  Zakazywanie i ograniczanie HANDLU W NIEDZIELĘ ,zamiast NAPRAWY poprzez np. stawkę +100 % płatną , z ograniczeniem pracujących niedziel / m-c , dla pracownika , to działanie nie mające nic wspólnego gospodarką rynkową , a jedynie kolejny doktrynalny nakaz, jak ludzie mają spędzać czas.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tak czt tak ?

  Gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

  A może by tak zrobić na odwrót. Sklepy otwierać tylko w jeden dzień w miesiącu. Ludzie by trochę popsioczyli, ale też by się do tego przyzwyczaili.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  PROSTE

  stary Polak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 4

  W 2019 roku co druga środa będzie z zakazem handlu lodami. To tak samo centralna socjalistyczna gospodarka, jak niedziele. Zawsze jest źle, kiedy "państwo" decyduje kiedy mogę zarabiaą, a kiedy...rozwiń całość

  W 2019 roku co druga środa będzie z zakazem handlu lodami. To tak samo centralna socjalistyczna gospodarka, jak niedziele. Zawsze jest źle, kiedy "państwo" decyduje kiedy mogę zarabiaą, a kiedy nie! To polityka podatkowa (nie aktualna antypolska i antyobywatelska), powoduje wzrost zarobkó, zamożności i w konc=sekwencji reazlną i wolną decyzję, kto ma wolną niedzielę lub nie. Jak panienka w Biedronce zarabiałaby normalne 10.000 PLN netto (minimalnie 5tys. równe wolnej kwocie od podatku), to nie byłoby żadnej możlwiości aby, gdy nie będzie pracowała w KAŻDĄ niedzielę nie utrzymała się godnie, a jak ktoś chce może pracować w niedzielę np. za podwójną stawkę, bo pracodawna zarabiający krocie nie będzie miał innej rynkowej możliwości.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  zakazać

  na horyzoncie prawa sprawiedliwych (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 3

  cały tydzień zakaz handlu i finał

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Drzwi

  Pies (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

  A czy drzwi będą otwarte, czy trzeba samemu otworzyć?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nie o takie Polskie me walczyli !

  głodujący suweren (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  Fokule to żądamy pracującej doby w niepłatnych nadliczbówkach od niedzieli do niedzieli bo kariera proletariusza jest naszym powołaniem, obowiązkiem i służbą dla kraju oraz naszych panów. Prók...rozwiń całość

  Fokule to żądamy pracującej doby w niepłatnych nadliczbówkach od niedzieli do niedzieli bo kariera proletariusza jest naszym powołaniem, obowiązkiem i służbą dla kraju oraz naszych panów. Prók tylko dla wichrzycieli i nierobów.
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  pozamykać sklepy

  tak trzymać (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 6

  a może wogule pozamykać sklepy, sprzedawców wywalić na bróg, a inni niech zdychają z głodu


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Drzwi

  Leszcz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

  Nie warto, co widać po Twoim wpisie, bo nie miałeś czasu na zakup słownika ortograficznego.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Amoże

  me (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 4

  Otworzyc sklepy tylko w środy od 10 do 13


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  paranoia

  może tak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Ale jesteś rozrzutny . Ja myślę ,że wystarczy otworzyć sklepy tylko w środy w godzinach 1,30 - 1,45w nocy .
  Przecież "kasjerki " nie mogą się przemęczać .

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ja jebie

  Elo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

  Chuj w d*** Stefce.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  I co ma ten buracki wpis oznaczac?

  hr.Lolo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Oprocz tego, ze jestes chamem

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo