Najlepsze memy po meczu FC Barcelona - PSG. Ousmane Dembele katem Blaugrany

Bartosz Głąb
FC Barcelona została rozbita przez PSG 1:4 w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Duma Katalonii rozpoczęła spotkanie od prowadzenia, ale później czerwoną kartkę otrzymał Ronald Araujo i wszystko się posypało. Bardzo rozczarowująco raprezentował się także Robert Lewandowski. Oto najśmieszniejsze memy po meczu FC Barcelona - PSG. Bartosz Głąb

Najlepsze memy po meczu FC Barcelona - PSG

Po pierwszym meczu w Paryżu faworytem do awansu była FC Barcelona. Katalończycy świetnie rozpoczęli spotkanie w rewanżowe, bo już w 12. minucie Raphinha otworzył wynik spotkania. Jednak przed upływem pół godziny gry Ronald Araujo sfaulował przeciwnika tuż przed linią własnego pola karnego i arbiter pokazał czerwoną kartkę urugwajskiemu obrońcy.

Od tego momentu inicjatywę przejęło PSG. Jeszcze przed przerwą były gracz Bacelony, Ousmane Dembele doprowadził do wyrównania, a po zmianie stron Vitinha dał prowadzenie francuskiej drużynie.

W 60. minucie niezrozumiałego zachowania dopuścił się Joao Cancelo. Zawodnik Barcelony popełnił absurdalny faul we własnym polu karnym i Kylian Mbappe stanął przed szansą na zdobycie swojej bramki. Francuski gwiazdor pewnie wykorzystał "jedenastkę" i w tym momencie paryżanie byli bliżej półfinału. Pod koniec spotkania Mbappe ustalił wynik meczu na 4:1.

Barcelona poległa z PSG w ćwierćfinale. Lewandowski cieniem samego siebie

Jeśli chcesz zobaczyć najlepsze memy po meczu FC Barcelona - PSG, kliknij przycisk!

Fatalne spotkanie rozegrał Robert Lewandowski, który sprokurował ostatniego gola dla przeciwników. Polak był jednym z najsłabszych ogniw katalońskiej drużyny i przyczynił się do spektakularnej porażki Barcelony.

Jakub Rzeźniczak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w świecie piłki nożnej, ale także polskiego show-biznesu. Były obrońca Kotwicy Kołobrzeg niedługo ma spróbować swoich sił w nowym sporcie - zawalczy w oktagonie z Marcinem Najmanem. 37-latek w wolnym czasie uwielbia podróżować - szczególnie w ciepłe miejsca.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Jakub Rzeźniczak i jego żona na prywatnych zdjęciach. Piłkar...