0

Brazylia

2

• Brazylia pokonuje Serbię i w 1/8 finału już czeka na nich Meksyk!

• Piękne podanie Jesusa do Neymara, który przegrywa sytuację 1vs.1 ze Stojkoviciem! Po tej akcji sędzia kończy to spotkanie!

• Luka Jović zmienia Aleksandar Mitrovicia i wszystkie zmiany tego meczu zostały wykorzystane.

• Neymar uderza z 3 metra, ale znakomicie broni Stojković! Bardzo dobra interwencja!

• Wilian dogrywa prosto na nogę Neymara, który jednak nie trafia czysto w piłkę.

• Kolejna zmiana, tym razem w ekipie Serbii. Filip Kostić schodzi, a w jego miejsce pojawia się Nemanja Radonjić.

• Renato Augusto zmienia Philippe Coutinho.

• Mecz nieubłaganie zbliża się do końca, a Serbom kompletnie brakuje pomysłu... Tempo spotkania mocno spadło.

• Andrija Zivković zmienia Adema Ljajicia.

• Aleksandar Mitrović ukarany żółtą kartką.

• Świetnie rozegrany rzut rożny. Serbowie zgubili krycie i Thiago Silve strzałem głową pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thiago Silva zdobywa bramkę!

• Fernandinho zmienia strzelca jedynej bramki - Paulinho.

• Centrostrzał Tadicia! To mogło wpaść za kołnierz Alissona! Brakowało niewiele!

• To się zemści! Aleksandar Mitrović miał przed sobą pustą bramkę i nie zdobywa gola!

• Neymar dograł w stronę Jesusa, który przegrywa pojedynek ze Stojkoviciem.

• Neymar długo kręcił rywalami i ostatecznie trafia prosto w bramkarza Serbii!

• Bardzo dobre dogranie w pole karne Brazylii! W ostatniej chwili Miranda przenosi piłkę nad poprzeczkę!

• Dusan Tadić miał przed sobą puste pole, a później podał bardzo niedokładnie i zmarnował okazję swojej drużny! To mógł być remis!

• Nemanja Matić przerywa akcję rywala i trafia do notesu sędziego.

• Czas na drugie 45 minut! Serbowie muszą walczyć do końca!

• W ekipie Brazylii widać większe umiejętności. Serbowie, owszem walczą, ale różnica klas jest widoczna.

• Paulinho popędził prawym skrzydłem, dograł w pole karne, ale piłka ląduje w rękawicach Stojkovicia. Po tej akcji sędzia kończy pierwszą połowę!

• Cudowne uderzenie Neymara! Zabrakło centymetrów, a zdjąłby pajęczynę z okienka bramki Stojkovicia!

• 2 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego meczu.

• Serbia stara się zdominować swoich rywali. Nie będzie to proste, ale bez walki nie da się tego wygrać.

• Znakomite prostopadłe Coutinho do Paulinho, który wszedł sam na sam z bramkarzem Serbii, a później przerzucił nad nim piłkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paulinho otwiera wynik tego spotkania!

• Coutinho dogrywa w pole karne, ale Rukavina był bardzo czujny i wybija futbolówkę.

• Adem Ljajić bardzo groźnie atakuje Neymara i ogląda żółtą kartką.

• Gabriel Jesus urwał się obrońcom rywala, położył ich na ziemie, ale w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany!

• Neymar minął kilku rywali w polu karnym rywala, uderzył na bramkę, ale znakomicie broni Stojković!

• Rzut rożny dla Serbów. Okazja została jednak zmarnowana, gdyż dogranie pozostawia wiele do życzenia.

• Serbowie bardzo się starają, tylko że od razu widać brak umiejętności. Trzeba zrobić to a'la Korea, czyli wygrać ten mecz zaangażowaniem.

• Pierwsze uderzenie Serbów. Filip Kostić trafia jednak prosto w rywala.

• Marcelo ze łzami w oczach opuszcza murawę. W jego miejsce wchodzi Filipe Luis.

• Marcelo sygnalizuje, że coś go boli. Wybił piłkę i teraz sędzia nakazuje mu zejść z boiska. Chyba nie da rady kontynuować gry.

• Brazylia mocno atakuje rywali. Teraz mieli 1000% okazję, ale wcześniej na spalonym był Neymar.

• Pierwsza okazja Brazylijczyków, tylko że Coutingo trafia przypadkowo w Gabriela Jesusa...

• Brazylijczycy rozpoczęli to spotkanie od środka! Czas na wielkie widowisko!

• Alireza Faghani wyprowadził obie ekipy! Zaczynamy od hymnu Serbii!

• Dzisiaj mieliśmy największą niespodziankę ostatnich lat! Mistrzowie Świata odpali z Mundialu. Pierwszy raz w historii reprezentacja Niemiec nie zagra w kolejnej rundzie turnieju. Daje to Serbom ogromną nadzieję. Korea pokazała, że każdy może wygrać z każdym tak więc ekipa z Bałkanów również ma szansę!

• Na relację LIVE ze spotkania w Moskwie serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

• W grupie E emocje są ogromne! Brazylia, Serbia i Szwajcaria walczą o awans do 1/8 finału! Po emocjach związanych z grupą F wszystkiego można się spodziewać! Mistrzowie Świata odpali już z walki, a czy Brazylia przejdzie dalej?