Multimedialne prezenty pod choinką

Materiał informacyjny
Grudzień - to pod względem zakupów najgorętszy miesiąc w roku. Nawet ci, którzy zarzekają się, że nie lubią prezentów, w okresie przedświątecznym dają się porwać szaleństwu kupowania i nic w tym dziwnego.

Czas świątecznych okazji

Okres gwiazdkowy jest bardzo dobrym momentem na robienie większych zakupów – ze względu na specjalne, zazwyczaj bardzo atrakcyjne promocje. Czasem opłaca się nawet poczekać kilka tygodni z planowanymi zakupami, aby w grudniu skorzystać z ofert świątecznych. Zasada ta dotyczy nie tylko książek, kosmetyków, biżuterii, ubrań, czy sprzętu RTV i AGD, ale również usług telekomunikacyjnych.

Święta na małym ekranie

Operatorzy prześcigają się w tworzeniu ofert świątecznych – mając na uwadze to, że grudzień to dobry moment na pozyskanie nowych klientów. Koniec roku jawi się jako doskonały czas na podejmowanie nowych decyzji. Przy tej okazji może warto również pomyśleć o zmianie operatora lub o podpisaniu nowej umowy na dodatkowe usługi, czy nawet na pakiet kilku usług. Możemy dzięki temu bez opłat zyskać dodatkowe benefity, na przykład półroczny darmowy abonament na HBO GO, czy Canal+ Prestige. Na długie, zimowe wieczory nie ma lepszej rozrywki niż rodzinny seans filmowy w domowym, przytulnym zaciszu. Zwłaszcza w okresie między Bożym Narodzeniem, a Nowym Rokiem, kiedy wielu z nas ma kilka dni wolnego. Warto wiedzieć, że nie jesteśmy skazani na święta pełne powtórek telewizyjnych z przebojem „Kevin sam w domu” na czele, bo hity kinowe, najnowsze seriale, czy produkcje dokumentalne mamy na wyciągnięcie... pilota. I to w doskonałej cenie.

Nie tylko hity filmowe

Multimedialne oferty świąteczne pozwalają na zakup innych usług telekomunikacyjnych w doskonałej cenie. Dzięki promocjom gwiazdkowym możemy zyskać szybki i niezawodny internet od 120 Mb/s do nawet 1,2 Gb/s w bardzo atrakcyjnych cenach, a dodatkowo możemy otrzymać roczny, nielimitowany, a przede wszystkim bezpłatny dostęp do doradcy informatycznego. Usługa ta przyda nam się, gdy będziemy potrzebować wsparcia technicznego, związanego z naszym sprzętem komputerowym, mobilnym lub stacjonarnym. Doradca może pomóc nam skonfigurować oprogramowanie, zoptymalizować i przyspieszyć działanie naszego sprzętu, sprawdzić go pod względem bezpieczeństwa antywirusowego lub skonfigurować działanie sprzętów dodatkowych - drukarek, projektorów, kamer internetowych, itp.

Świąteczny pakiet usług

W okresie świątecznym warto również zwrócić uwagę na pakiety usług. Podpisanie jednej umowy na kilka usług – na przykład na internet i telewizję, to nie tylko wygoda zarządzania formalnościami oraz oszczędności na obniżonych opłatach abonamentowych, to również dodatkowa kumulacja benefitów świątecznych. Przykładowo przy wykupieniu pakietu telewizyjno-internetowego otrzymujemy internet o prędkości 300 Mb/s oraz, aż 150 kanałów telewizyjnych. Dodatkowo możemy skorzystać nieodpłatnie z pakietu Eleven Sports oraz usługi VOD przez cały okres trwania umowy. W ramach tej samej promocji otrzymamy też pół roku darmowego dostępu do Canal+ Prestige i HBO HD MAX. Wisienką na torcie jest fakt, że pierwsze trzy miesiące abonamentu za wszystkie te usługi mamy gratis - podobnie jak nagrywarkę sieciową oraz usługę Catch up TV, powalającą na odtworzenie wybranej pozycji z dowolnego kanału, który mamy w abonamencie, przez 7 dni po jego emisji.

Zakupy z profesjonalną obsługą klienta

Podczas robienia zakupów należy upewnić się, że atrakcyjna cena idzie ramię w ramię z wysoką jakością usług. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zadzwonić na infolinię lub udać się do Biura Obsługi Klienta. Obsługa klienta jest niezwykle istotna,
a stacjonarne punkty obsługi, które zatrudniają fachowców, to zdecydowany argument na korzyść operatora. Ważna jest również dostępność infolinii, na którą bez problemu można się dodzwonić oraz pomoc techniczna w godzinach od 8.00 do 22.00, co jest na rynku rzadkością. Fachowcy, którzy będą potrafili doradzić przy wyborze optymalnego pakietu oraz dział techniczny, zapewniający nam wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach - są na wagę złota. Niezawodność, kompleksowa oferta, profesjonalna sieć obsługi klienta oraz technologia na miarę XXI wieku to wartości, które warto sprezentować sobie i swojej rodzinie na najbliższe święta.

obrazek