Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 28

Najnowsza -

Prezentujemy zapis relacji na żywo z meczu piłkarskiej III ligi pomiędzy lubelskim Motorem a Sołą Oświęcim. Walczący o awans do wyższej klasy rozgrywkowej gospodarze byli zdecydowanym faworytem tego spotkania i pewnie pokonali rywali 3:0.
    • Sędzia zagwizdał po raz ostatni

Motor Lublin pewnie pokonał przed własną publicznością Sołę Oświęcim 3:0. Dla żółto-biało-niebieskich było to 17 zwycięstwo w sezonie. Po 26 kolejkach lublinianie zajmują pozycję wicelidera tabeli, mając na swoim koncie tyle samo punktów, co przewodząca zestawieniu Resovia.

Motor Lublin - Soła Oświęcim 3:0 (2:0)

Bramki: Burkhardt 3, Nowak 21, Kozban 83

Motor: Socha - Michota (74 Kasolik), Kursa, Gieraga, Słotwiński, Kaczmarek, Buczek (85 Kamiński), Burkhardt (69 Tymosiak), Oziemczuk, Majkowski (58 Szkatuła), Nowak (65 Kozban).

Soła: Mioduszewski - Repa (53 Szcząber), Chlebowski, Skrzypniak (63 Syguła), Fortuna, Stankiewicz, Rogala (69 Duda), Pańkowski, Gaudyn (79 Ochman), Ceglarz, Ptak.

Żółte kartki: Fortuna, Pańkowski

Czerwona kartka: Fortuna (90+ za drugą żółtą)

Widzów: 2886

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec)

• Goście grają w osłabieniu

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został w doliczonym czasie gry ukarany Piotr Fortuna z ekipy Soły. Chwilę później, po rzucie rożnym wykonywanym przez Patryka Słotwińskiego dobrze główkował Kamil Oziemczuk, ale udaną interwencją popisał się bramkarz przyjezdnych.

• Koniec meczu coraz bliżej

Mamy 89. minutę gry. W ostatnim czasie na strzały zdecydowali się Szymon Kamiński oraz Dmytro Kozban, ale ich uderzenia minęły bramkę gości.

• Piąta zmiana w Motorze

W 85. minucie boisko opuścił mający status młodzieżowca, Jakub Buczek, za którego na placu gry zameldował się Szymon Kamiński.

• 3:0 dla Motoru!

Po bardzo długim okresie nudnej gry, żółto-biało-niebiescy wreszcie przeprowadzili udaną akcję zakończoną celnym strzałem. W 83. minucie wynik podwyższył Dmytro Kozban, który zrehabilitował się tym samym za niewykorzystaną sytuację sprzed kilku minut.

• Czwarta zmiana w Sole

W 79. minucie z boiska zszedł Dominik Gaudyn, a jego miejsce zajął Dawid Ochman. Chwilę później kibice z sektora H zaintonowali głośne "chcemy awansu, Motorze, chcemy awansu!".

• Czwarta zmiana w Motorze

W 75. minucie z boiska schodzi Marcin Michota. W jego miejsce na murawie pojawił się Konrad Kasolik.

• Fatalne pudło

Wprowadzony z ławki rezerwowych ukraiński napastnik Dmytro Kozban otrzymał świetne podanie od Pawła Kaczmarka, ale minął się z piłką na około ósmym metrze.

• Kolejne zmiany

W 69. minucie na boisku pojawili się nowi zawodnicy. W ekipie z Oświęcimia zszedł Paweł Rogala, w jego miejsce zameldował się Mateusz Duda. Nastepnie murawe opuścił Marcin Burkhardt, za którego wszedł Tomasz Tymosiak.

• Nadal przeważają

Motor ma przewagę w posiadaniu piłki, ale generalnie z boiska wieje nudą. Kilka stałych fragmentów dla gospodarzy nie przyniosło zagrożenia W 63. minucie doszło do drugiej zmiany wśród gości. Za Patryka Skrzypniaka na boisku zameldował się Radosław Syguła. Natomiast 120 sekund później w barwach Motoru na murawie pojawił się Dmytro Kozban, który wszedł w miejsce Konrada Nowaka.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.