Miss Polonia Studentek Łodzi 2015. Zwyciężyła Regina...

  Miss Polonia Studentek Łodzi 2015. Zwyciężyła Regina Vaitsekhivska [ZDJĘCIA+FILM]

  Joanna Barczykowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Miss Polonia Studentek Łodzi 2015. Zwyciężyła Regina Vaitsekhivska [ZDJĘCIA+FILM]
  1/95

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Maciej Stanik

  Miss Polonia Studentek Łodzi 2015 została Regina Vaitsekhivska, studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Jej zainteresowania to muzyka, taniec, psychologia, sport, pływanie i boks. Tytul I-wice Miss przypadł Martynie Rybce – Miss Uniwersytetu Łódzkiego, a II Wice Miss Magdalenie Gałkiewicz, Miss Akademii Sztuk Pięknych.
  Najpiękniejszą studentkę wybrali też Czytelnicy „Dziennika Łódzkiego”. Tytuł Miss Studentek „Dziennika Łódzkiego” zdobyła Anna Gawot, studentka Uniwersytetu Medycznego. Anna studiuje na kierunku lekarskim, interesuje się dietetyką, lekkoatletyką i lubi grać w squasha.
  Gala finałowa odbyła się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodz. To szósta edycja Miss Polonia Studentek Łodzi 2015, zorganizowana w ramach obchodów jubileuszu 70-lecia Łodzi Akademickiej.

  W konkursie brało udział 16 finalistek. To reprezentantki wszystkich łódzkich uczelni publicznych, jak i prywatnych. Dziewczyny uczą się na Uniwersytecie Łódzkim, Akademii Sztuk Pięknych, Politechnice Łódzkiej, Uniwersytecie Medycznym, Akademii Muzycznej, Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

  Na gali finałowej uczestniczki zaprezentowały się w pięciu pokazach mody. Miały na sobie suknie wieczorowe, koktajlowe i stroje codzienne. Choreografię do wszystkich pokazów przygotowała Agata Biernat – I wice Miss Polonia 2009 roku.

  Imprezę poprowadziła Magdalena Michalak – Miss Polonia Województwa Łódzkieg0 2014, Małgorzata Neuman oraz Łukasz Bogdan – Radio Eska.

  Przerwy między pokazami mody umilała muzyka Magdaleny Tul, gwiazdy wieczoru, która jest znana m.in. w programu „The Voice of Poland” oraz „Jaka to melodia”. Wystąpili też tancerze grupy Patman Crew oraz artyści Akademii Muzycznej w Łodzi, którzy z pewnością kibicowali swojej kandydatce.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Masakra.

  Anonimus (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Nawed nie umieją się dobrze poruszać. Jedna to aż za gruba żeby startować jako miss. Nie podobała mi się tam żadna.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo