Międzynarodowy Dzień Seksu: Od 2003 r. 7 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Seksu. Datę tę wyznaczyła Rada Tradycji Unii Europejskiej. Paweł Kukiz żałuje, że nie ma instrukcji, jak obchodzić Dzień Seksu. Ale, czy to coś zmienia? Przecież sami wiecie, co robić.

Międzynarodowy Dzień Seksu

Każdy z nas wie, że istnieje Dzień Matki, Dzień Dziecka czy Dzień Ojca. Niewiele osób wie jednak o tym, że istnieje też Dzień Seksu, bez którego nie byłoby innych świąt. W 2003 Rada Tradycji Unii Europejskiej ogłosiła 7 czerwca Międzynarodowym Dniem Seksu. Biorąc pod uwagę, że w krajach europejskich coraz częściej występuje zbyt niski przyrost naturalny dzień poświęcony seksowi jest jak najbardziej potrzebny.

Międzynarodowy Dzień Seksu to też dzień bez rozmów o "bólu głowy", impotencji, oziębłości, frustracji i utrudniających zbliżenia: cukrzycy, stresu cywilizacyjnego i wielu innych schorzeniach...

ZOBACZ ZDJĘCIA
Zobacz galerię

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku opublikował złośliwy komentarz dotyczący Dnia Seksu.

SPRAWDŹ, CO WIESZ O SEKSIE - QUIZ TYLKO DLA DOROSŁYCH

- Niestety, Unia nie podała szczególowych instrukcji jak to święto obchodzić. Ile razy, jak, gdzie, z kim a co najgorsze - żadnych kwot na państwa (za przeproszeniem) członkowskie - napisał.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

PROGRAM TYDZIEŃ: Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego