Stomil Olsztyn

2

2 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Jedynym interesującym fragmentem tego meczu była końcówka pierwszej połowy meczu, poza tym mecz bez większej historii i remis wydaje się być zasłużony.

• Koniec spotkania w Legnicy! Wynik z końcówki pierwszej połowy utrzymał się, a więc Miedź remisuje ze Stomilem 2:2.

• Kamil Zapolnik oddał sytuacyjny strzał, ale piłka minęła słupek bramki gości o kilkadziesiąt centymetrów.

• Paweł Zieliński dośrodkował piłkę w pole karne Stomilu, ale ponownie żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza aż sześć minut!

• Po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w pole karne Stomilu do strzału doszedł Kamil Zapolnik, ale gracz gospodarzy uderzył niecelnie!

• Już siódma żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem ukarany Wiktor Biedrzycki.

• Natomiast Junatan Straus pojawił się w miejsce Huberta Szramki.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach Stomilu Olsztyn. Ingo van Weert wchodzi w miejsce Wojciecha Łuczaka

• Kamil Zapolnik uderzył z dużej odległości, ale piłka powędrowała bardzo daleko od bramki gości.

• Marcin Biernat mocno ucierpiał po zderzeniu głową z przeciwnikiem. Gracz Miedzi ma rozbitą głowę.

• Zmiana w szeregach Miedzi Legnica. Mehdi Lehaire zastępuje Krzysztofa Drzazgę.

• Teraz Jakub Łukowski dośrodkował w pole karne Stomilu, ale z takim samym efektem jak wcześniej Zieliński.

• Paweł Zieliński dośrodkował w pole karne gości, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Wiele zmian i żółtych kartek spowodowało, że praktycznie nie ma płynnej gry w drugiej części meczu. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny teraz dopiero zaczynają się starać nad skonstruowaniem jakiejś lepszej akcji.

• Kolejna zmiana w Stomilu Olsztyn. Damian Sierant zastępuje Juricha Carolinę.

• Natomiast Jakub Łukowski zmienił Joan Romana.

• Także trener Miedzi Legnica zdecydował się na dwie zmiany. Carlos Hereida wchodzi w miejsce Macieja Śliwy

• Natomiast za Grzegorza Kuświka wchodzi Sebastian Jarosz.

• Dwie zmiany w szeregach Stomilu Olsztyn. Hubert Sadowski pojawia się w miejsce Krystiana Ogrodowskiego.

• Krystian Ogrodowski ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Jurich Carolina dograł w pole karne Miedzi, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Znakomita szansa Miedzi na objęcie prowadzenia! Paweł Zieliński wstrzelił piłkę z prawej strony boiska w pole karne gości, tam był Joao Roman, ale zawodnik gospodarzy nieczysto trafił w piłkę!

• Kolejna żółta kartka, a ukarany nią Kamil Zapolnik.

• Joao Roman uderzył z dystansu, ale skuteczną interwencją popisał się Vjaceslavs Kudrjavcevs.

• Adrian Purzycki ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Spokojne rozpoczęcie drugiej części meczu przez jeden i drugi zespół. Na razie ponownie drużyny nie wyrażają chęci atakowania bramki rywala.

• Rozpoczynamy drugą część meczu.

• W przerwie meczu Marcin Pietrowski pojawia się w miejsce Pawła Tupaja.

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu! Po szalonej końcówce Miedź Legnica remisuje do przerwy ze Stomilem Olsztyn 2:2.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej jedną minutę.

• GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Kamil Zapolnik pewnie wykorzystuje rzut karny i ponownie remis w Legnicy!

• Coś niesamowitego! Rzut karny dla Miedzi Legnica po zagraniu ręką Wiktora Biedrzyckiego!

• GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Wiktor Biedrzycki pewnie wykorzystuje rzut karny i Stomil ponownie prowadzi!

• Rzut karny dla Stomilu Olsztyn po faulu Marcina Biernata na Hubercie Szramce!

• Joao Roman dośrodkował piłkę z prawej strony boiska w pole karne Stomilu gdzie był Adrian Purzycki, ten zgrał futbolówkę na dalszy słupek, dopadł do niej Szymon Matuszek i strzałem głową z bliskiej odległości doprowadził do wyrównania.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Błyskawiczna odpowiedź Miedzi Legnica za sprawą trafienia Szymona Matuszka!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym gospodarzy odnalazł się Wojciech Łuczak, który strzałem z pierwszej piłki nie dał żadnych szans na interwencję Jędrzejowi Grobelnemu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Wojciech Łuczak otwiera wynik spotkania w Legnicy!

• Janusz Bucholc dośrodkował piłkę w pole karne Miedzi, ale Hubert Szramka nie zdołał skierować piłki do bramki gospodarzy.

• Po dośrodkowaniu piłki z prawej strony boiska w pole karne Miedzi, błąd w interwencji popełnił Jędrzej Grobelny, ale żaden z przeciwników nie dopadł do piłki.

• Pojedynek w Legnicy na razie nie kandyduje do najlepszych meczów tego sezonu. Oba zespoły prezentują się solidnie w defensywie i niespecjalnie chcą atakować rywala. Grają jakby remis im całkowicie wystarczał.

• Dobra szansa gospodarzy na objęcie prowadzenia. Kamil Zapolnik wpadł w pole karne gości, ale jego uderzenie spokojnie obronił Vjaceslavs Kudrjavcevs.

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem za faul na własnej połowie ukarany Jurich Carolina.

• Marcin Biernat ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Kamil Zapolnik dostał piłkę przed polem karnym gości, wpadł w "szesnastkę" i dograł do Joao Romana. Ten jednak nie zdołał dopaść do piłki.

• Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy i Miedź traci szansę na groźną akcję.

• Paweł Tupaj ukarany żółtą kartką za faul pod własną bramką.

• Dobra akcja Stomilu, Janusz Bucholc popędził prawą stroną boiska,, dograł w pole karne, ale obrońcy gospodarzy oddalili zagrożenie od własnej bramki.

• Drugie w tym spotkaniu zagranie w pole karne gości, ale po raz kolejny skutecznie bramkarz Stomilu.

• Zdecydowaną przewagę mają gospodarze, jednak na razie nie próbują atakować bramki rywala. Tylko raz piłka znalazła się w polu karnym gości, ale skutecznie interweniował bramkarz Stomilu.

• Początek spotkania nie jest zbyt emocjonujący. Gra głównie toczy się w środku pola, a oba zespoły nie specjalnie kwapią się do zagrożenia bramce rywala.

• Po dośrodkowaniu piłki lewej strony boiska w pole karne Stomilu skuteczną interwencją popisał się Vjaceslavs Kudrjavcevs.

• Joao Roman zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale jego uderzenie zatrzymało się na jednym z obrońców.

• Spokojne rozpoczęcie meczu przez gospodarzy. Powoli, od obrony rozgrywają piłkę próbując skonstruować pierwszą akcję w tym meczu.

• Rozpoczynamy pojedynek w Legnicy!

• Ławka rezerwowych Miedzi Legnica: Hewelt (Br.), Bartkowiak, Heredia, Kwołek, Lehaire, Łukowski, Mijusković, Musa, Pietrowski.

• Ławka rezerwowych Stomilu Olsztyn: Kanderz (Br.), Jarosz, Remisz, Sadowski, Serbintowicz, Sierant, Staszak, Straus, van Weert.

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się to spotkanie, a więc to najwyższy czas by podać rezerwowych obu drużyn.

• W zeszłym sezonie Fortuna 1. Ligi Miedź Legnica rozbiła u siebie Stomil Olsztyn aż 4:1, natomiast w Olsztynie drużyna dzisiejszych gospodarzy wygrała 2:1.

• W środku tygodnia Miedź Legnica po nieprawdopodobnym spotkaniu wygrała na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 4:3, natomiast Stomil Olsztyn na własnym stadionie ograł Górnika Łęczna 2:1. Zatem oba zespoły wygrały z dużo wyżej notowanymi przeciwnikami.

• O cztery punkty mniej ma Stomil Olsztyn, który zajmuje jedenastą pozycję w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. Zespół z Olsztyna w ostatnich tygodniach prezentuje się coraz lepiej.

• Miedź Legnica z dorobkiem dwudziestu trzech punktów zajmuje ósme miejsce w tabeli. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa gospodarze awansują aż o trzy pozycje.

• W meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi Miedź Legnica zmierzy się na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.