Włochy

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Jutro zostanie rozegrane drugie spotkanie tej grupy, w którym w azerskim Baku zmierzą się ze sobą reprezentacje Walii i Szwajcarii. Natomiast w następnej kolejce Turcja zagra w Baku z Walią, natomiast Włochy w Rzymie zagrają ze Szwajcarią.

• Koniec meczu! Reprezentacja Włoch wygrywa z Turcją aż 3:0 i świetnie rozpoczyna EURO 2020!

• Burak Yilmaz stanął przed szansą na honorowe trafienie, ale będąc w polu karnym Włochów został zatrzymany.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Druga żółta kartka i także w szeregach reprezentacji Turcji. Ukarany Halil İbrahim Dervişoğlu.

• Pierwsza żółta kartka na tym turnieju, a ukarany nią Çağlar Söyüncü.

• Federico Bernardeschi dostał piłkę przed polem karnym Turcji, ale jego podanie w "szesnastkę" rywali zostało łatwo przejęte.

• Ostatnia zmiana w zespole Włochów. Federico Bernardeschi pojawił się w miejsce Domenico Berardiego.

• Federico Chiesa ucierpiał po starciu z rywalem, ale raczej za moment wróci do gry.

• Natomiast Federico Chiesa zmienił Lorenzo Insigne.

• Dwie zmiany w reprezentacji Włoch. Andrea Belotti pojawił się w miejsce Ciro Immobile

• Tureccy piłkarze stracili piłkę pod własną bramką, futbolówka trafiła do Lorenzo Insigne, który precyzyjnym uderzeniem prawdopodobnie pieczętuje zwycięstwu Włochów!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Włosi pieczętują zwycięstwo za sprawą trafienia Lorenzo Insigne!

• Czwarta zmiana w tureckiej drużynie. Halil Ibrahim Dervisoglu zmienił Kenana Karamana.

• Cengiz Ünder wpadł z piłką w pole karne Włochów, ale jego podanie nie trafił do żadnego z partnerów.

• Druga zmiana w szeregach reprezentacji Włoch. Bryan Cristante pojawił się w miejsce Manuela Locatelliego.

• Turcy próbowali skonstruować koronkową akcję, ale Burak Yilmaz stracił piłkę w polu karnym rywali.

• Pierwszy rzut rożny Turcji w tym spotkaniu, ale dośrodkowanie Hakana Calhanoglu zostało spokojnie wybite przez włoskich obrońców.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Turcji dopadł do niej Leonardo Spinazzola, oddał strzał, który świetnie wybronił Uğurcan Çakır, ale dobitka Ciro Immobile trafiła już do bramki rywali.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Ciro Immobile podwyższa na 2:0!

• Natomiast Kaan Ayhan zmienił Ozana Tufana.

• Dwie zmiany w reprezentacji Turcji. Irfan Can Kahveci pojawił się w miejsce Okaya Yokuslu

• Giovanni Di Lorenzo dośrodkował z prawej strony boiska, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Domenico Berardi dostał piłkę w polu karnym Turcji, ale jego potężny strzał o znaczną odległość minął bramkę reprezentacji Turcji.

• Manuel Locatelli zdecydował się na sprytny strzał z dalszej odległości i z problemami interweniował Uğurcan Çakır.

• Znakomity kontratak Włochów, który zepsuł Lorenzo Insigne, skrzydłowy gospodarzy zwolnił akcję i uderzył wprost w przeciwnika.

• W odpowiedzi dośrodkowanie piłki w pole karne Włochów nie przyniosło żadnego zagrożenia.

• Teraz Nicolo Barella ucierpiał po starciu z rywalem przy linii bocznej boiska.

• Domenico Berardi wpadł z piłką z prawej strony w pole karne Turcji i wstrzelił futbolówkę w pole bramkowe rywali, tam znalazł się Merih Demiral, który został trafiony w klatkę piersiową, a piłka odbita od niego, wpadła do bramki Turcji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Merih Demiral trafia do własnej bramki i Włosi obejmują prowadzenie!

• Cengiz Ünder ruszył indywidualnie z kontratakiem, ale osamotniony oddał strzał, który spokojnie wyłapał Gianluigi Donnarumma.

• Umut Meraş ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Cengiz Ünder popędził lewą stroną boiska, ale został zatrzymany na wysokości pola karnego Włochów.

• Początek drugiej części meczu bardziej wyrównany niż pierwszej połowy meczu. Turcja stara utrzymywać się przy piłce, ale na razie robi to głównie na własnej połowie.

• Rozpoczynamy drugą część rywalizacji!

• Natomiast w reprezentacji Włoch Giovanni Di Lorenzo zastąpił Alessandro Florenziego.

• Będzie jedna zmiana w przerwie po jednej i drugiej stronie. Cengiz Under pojawił się w miejsce Yusufa Yaziciego.

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę Stadio Olimpico w Rzymie. Za moment wznowimy inauguracyjne spotkanie EURO 2020.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Rzymie. Do przerwy bezbramkowy remis!

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne reprezentacji Turcji Ciro Immobile nie trafił w piłkę i Włosi stracili kolejną szansę na zdobycie bramki.

• Długa akcja reprezentacji Włoch skończyła się strzałem Ciro Immobile, ale ponownie Uğurcan Çakır pewnie interweniował.

• Manuel Locatelli dośrodkował piłkę w pole karne Turcji, ale tam pewnie futbolówkę wyłapał Uğurcan Çakır.

• Domenico Berardi oddał strzał zza pola karnego rywali, ale jego strzał powędrował bardzo wysoko nad bramką Turcji.

• Lorenzo Insigne zdecydował się na strzał z linii pola karnego rywali, ale Uğurcan Çakır pewnie interweniował.

• W odpowiedzi Burak Yilmaz popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne Włoch, ale tam świetnie interweniował Gianluigi Donnarumma.

• Ciro Immobile doszedł do pozycji strzeleckiej w polu karnym Turcji, ale jego uderzenie głową minęło słupek bramki Uğurcana Çakıra.

• Krótko rozegrany rzut rożny reprezentacji Włoch zakończył się tylko na lekkim strachu w polu karnym Turcji. Piłkę pewnie wybił Uğurcan Çakır.

• Lorenzo Insigne wpadł z piłką w pole karne rywali, ale filigranowemu graczowi reprezentacji Włoch udało się wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Pierwsze pół godziny meczu za nami. Na razie znacznie lepiej prezentuje się reprezentacja Włoch, jednak na razie niewiele z tego wynika. Natomiast Turcja ma problemy z wyjściem z piłką nawet z własnej połowy.

• Domenico Berardi upadł po starciu z rywalem w polu karnym Turcji, ale arbiter nie zdecydował się na zatrzymanie akcji.

• Wreszcie nieco dłużej przy piłce utrzymuje się reprezentacja Turcji, ale na razie rozgrywają piłkę jedynie na własnej połowie.

• Alessandro Florenzi chciał wpaść z piłką w pole karne rywali, ale tuż na linii "szesnastki" został zatrzymany przez jednego z tureckich obrońców.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła na głowę Giorgio Chielliniego, ten oddał znakomity strzał, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Uğurcan Çakır!

• Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla reprezentacji Włoch.

• Ciro Immobile pokusił się o indywidualną akcję, oddał strzał na bramkę Turcji, po drodze piłka odbiła się od jednego z tureckich obrońców i nie zdołała dolecieć do bramki rywali.

• Leonardo Bonucci zdecydował się na strzał z bardzo dużej odległości, ale włoski obrońca posłał piłkę bardzo daleko od bramki Turcji.

• Lorenzo Insigne zagrał do partnera, a chwilę później dostał piłkę już w polu karnym Turcji, jednak jego uderzenie okazało się minimalnie niecelne!

• Domenico Berardi próbował zagrać w pole karne Turcji, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Leonardo Spinazzola popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało łatwo wybite.

• Domenico Berardi zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale gracz Włochów uderzył w pierwszego z obrońców tureckich.

• Wreszcie pierwsza akcja Turcji. Burak Yilmaz popędził prawą stroną boiska, ale niedokładnie dośrodkował w pole karne rywali.

• Lorenzo Insigne pokusił się o akcję indywidualną z lewej strony boiska, ale skrzydłowy reprezentacji Włoch stracił piłkę przed polem karnym Turcji.

• Ciro Immobile zagrał prostopadle w pole karne Turcji, gdzie był Domenico Berardi, ale włoski snajper nie zdołał dopaść do piłki.

• Próba prostopadłego zagrania w pole karne Turcji zostało przecięte przez jednego z tureckich zawodników.

• Turcja nie może wyjść z piłką poza własną połowę, dobry pressing Włochów uniemożliwia rywalom wyprowadzenie piłki.

• Po akcji prawą stroną Włosi przetransportowali piłkę w pole karne Turcji, gdzie był Ciro Immobile, ale snajper gospodarzy tego spotkania uderzył obok bramki.

• Rozpoczynamy EURO 2020! Pierwszy gwizdek arbitra!

• Za nami oficjalna inauguracja turnieju i hymny obu drużyn. Za moment rozpocznie się pierwsze spotkanie Euro!

• Na Euro Turcy zagrają po raz drugi z rzędu. W 2016 roku we Francji nie wyszli z grupy. Musieli uznać wyższość Chorwacji (0:1) i Hiszpanii (0:3). Jedyne zwycięstwo zanotowali wówczas z Czechami (2:0).

• Turcja w eliminacjach zajęła drugie miejsce w grupie. O dwa punkty za Francją. W meczach bezpośrednich okazała się jednak lepsza. U siebie wygrała z "Trójkolorowymi" 2:0, a na wyjeździe zremisowała 1:1.

• Na otwarcie turnieju czeka nas mecz w grupie A, w której są jeszcze Szwajcaria i Walia. Włosi są w znakomitej formie. W żadnym z ostatnich ośmiu meczów nie stracili nawet bramki. Ich seria bez porażki wynosi aż 27 meczów (22 zwycięstwa, 5 remisów). Ostatni raz pokonała ich Portugalia - we wrześniu 2018 roku (!).

• Inauguracja Euro będzie miała miejsce w Rzymie. O godz. 21:00 nieobliczalna Turcja zagra z jednym współgospodarzy turnieju, pretendentem do tytułu, czyli Włochami. Zapraszamy na relację LIVE!