Suduva Mariampol 0 - 0 Raków Częstochowa

0

Raków Częstochowa

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane za tydzień również o 19:00 w Bielsku-Białej.

• Koniec meczu w Mariampolu. Raków Częstochowa bezbramkowo remisuje z Suduvą.

• W końcówce meczu Marko Poletanović został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Natomiast Xabier Auzmendi zmienił Serge Nyuiadziego

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach Suduvy Mariampol. Alexandros Gargalatzidis pojawił się w miejsce Romaina Habrana.

• Patryk Kun popędził prawą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Bramkarz Suduvy ucierpiał po starciu z Franem Tudorem.

• Ostatnia zmiana w szeregach Rakowa Częstochowa. Vladislavs Gutkovskis pojawił się w miejsce Sebastiana Musiolika.

• Zmiana także w szeregach Suduvy. Giedrius Matulevicius pojawił się w miejsce Nacho Casesa.

• Natomiast Jakub Arak zmienił Iviego Lopeza.

• Dwie zmiany w szeregach Rakowa Częstochowa. Daniel Szelągowski pojawił się w miejsce Marcina Cebuli

• Fran Tudor dostał piłkę w polu karnym Rakowa, dograł do Iviego Lopeza, ale jego strzał został zablokowany.

• Bardzo chaotyczna jest ta druga połowa w wykonaniu obu zespołów. Żadna z ekip nie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce na połowie boiska, lub stworzyć sobie bramkowej okazji.

• Raków próbuje coraz mocniej naciskać przeciwników, ale na razie wciąż nie potrafią stworzyć sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki.

• Pierwsza zmiana w zespole Suduvy Mariampol. Jewhen Jefremow pojawił się w miejsce Vaidasa Slavickasa.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Suduvy, tym razem do piłki dopadł Fran Tudor, ale zagrał bardzo niedokładnie.

• Marcin Cebula wpadł z piłką w pole karne Suduvy, zagrał w pole bramkowe gospodarzy, ale tam w ostatniej chwili jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny!

• Milan Rundić ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Ivi Lopez zagrał w pole karne do Frana Tudora, ale ten podał bardzo niedokładnie w pole bramkowe gospodarzy.

• Fran Tudor popędził prawą stroną boiska, dośrodkował wprost na głowę Iviego Lopeza, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło wprost w mur graczy Rakowa.

• Zoran Arsenić został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karym.

• Fran Tudor dośrodkował w pole karne Suduvy, ale tam Sebastian Musiolik nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym rywali.

• Fran Tudor popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne rywali, ale piłka nie dotarła do żadnego z jego partnerów.

• Zoran Arsenić dostał piłkę w polu karnym Suduvy, gdzie upadł, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Ivi Lopez zagrał w pole karne Suduvy do Frana Tudora, ale ten zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę tego meczu!

• Piłkarze obu zespołów wrócili na murawę stadionu w Mariampolu, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Mariampolu. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Po akcji prawą stroną boiska gości piłka powędrowała w pole karne Suduvy, ale żaden z graczy Rakowa nie zdołał dopaść do tej wrzutki.

• Do podstawowego czasu pierwszej połowy meczu arbiter doliczył aż cztery minuty.

• W drużynie Rakowa Częstochowa również za niesportowe zachowanie ukarany Fran Tudor.

• Żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany Aleksandar Żivanović.

• Nicolas Gorobsov został ukarany żółtą kartą za faul na graczu Rakowa.

• Ivi Lopez zagrał w pole karne gospodarzy do Sebastiana Musiolika, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

• W odpowiedzi gospodarze wywalczyli rzut rożny, ale jego finalizacja z podobnym efektem.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego żaden z zawodników Rakowa nie zdołał dopaść do piłki.

• Patryk Kun ponownie popędził lewą stroną boiska, ale tym razem zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Patryk Kun popędził lewą stroną boiska, ale został zatrzymany, gdy już przymierzał się do dośrodkowania.

• Prostopadłe podanie w kierunku Frana Tudora zatrzymał arbiter odgwizdując spalonego.

• Zakotłowało się w polu karnym Suduvy po dośrodkowaniu z lewej strony Zorana Arsenića, ale żaden z graczy Rakowa nie zdołał oddać strzału na bramkę rywali.

• Zagranie po ziemi w pole karne Suduvy trafiło do Milana Rundića, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Semir Kerla został ukarany żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym i Raków będzie miał kolejną szansę na zagrożenie bramki rywala!

• Marcin Cebula dostał piłkę w polu karnym Suduvy, oddał mocny strzał, ale świetną interwencją popisał się bramkarz gospodarzy!

• Próba kontrataku Rakowa łatwo zatrzyma w środku pola przez rywali.

• Ivi Lopez z rzutu wolnego uderzył minimalnie ponad bramką rywali!

• Marcin Cebula został sfaulowany blisko pola karnego rywali i Raków będzie miał dobrą szansę na dośrodkowanie w pole karne rywali.

• Marko Poletanović pojawił się w miejsce kontuzjowanego Bena Ledermana.

• Ben Lederman nie będzie w stanie kontynuować gry i za moment na noszach opuści boisko.

• Ben Lederman ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Ivi Lopez zagrał w pole karne gospodarzy, ale tam bramkarz Suduvy pierwszy dopadł do piłki.

• Gospodarze rozpoczęli spotkanie od utrzymywania się przy piłce. Na razie Suduva wygląda lepiej, jednak niewiele z tego wynika.

• Raków Częstochowa rozpoczyna rywalizację w europejskich pucharach!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu na Litwie. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• W takim składzie wyjdzie Raków Częstochowa na swoje pierwsze w historii spotkanie w eliminacjach europejskich pucharów!

• W tabeli ligi litewskiej Sudava Mariampol zajmuje drugie miejsce ze stratą dwóch punktów do liderującego Żalgirisu Wilno. Sudava ma również zaledwie jeden punkt przewagi nad trzecim FK Panevezys. W ostatnich trzech kolejkach dzisiejszy przeciwnik Rakowa zdobył pięć punków. Wcześniej przegrali trzy kolejne spotkania, więc defensywa Litwinów zdecydowanie nie jest bez wad.

• Sudava Mariampol w 1. rundzie eliminacji Ligi Konferencji wyeliminowała łotewską Valmerę FC. W meczu na Litwie gospodarze wygrali 2:1, a w rewanżu, a w rewanżu nie padły bramki.

• Wydaje się, że drużyna z Częstochowy jest faworytem dzisiejszego spotkania, jednak trema związana z pierwszym meczem w pucharach może spowodować, że nie będą czuć się pewnie w dzisiejszym spotkaniu.

• Raków Częstochowa udanie rozpoczął ten sezon. Częstochowianie w meczu o Superpuchar Polski wygrali po rzutach karnych z Legią Warszawa. W podstawowym czasie gry był remis 1:1. Wcześniej w meczach towarzyskich Raków między innymi wygrał z Szachtarem Donieck 2:1 i zremisował z Red Bull Salzburg 2:2.

• Witamy serdecznie! Dzisiejszy dzień jest historyczny dla drużyny Rakowa Częstochowa, który debiutuje w eliminacjach europejskich pucharów. Wicemistrz Polski w swojej pierwszej w historii batalii o fazę grupową europejskich pucharów zagra z litewskim Sudava Mariampol. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.