Mecz Sevilla - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PI
Sevilla podejmuje dzisiaj Real Madryt
Sevilla podejmuje dzisiaj Real Madryt East News/AFP PHOTO / CRISTINA QUICLER
Mecz Sevilla - Real Madryt ONLINE. Dzisiaj o 20:45 Sevilla podejmie Real Madryt. Spotkanie wicelidera z liderem rozgrywek jest hitem 18. kolejki ligi hiszpańskiej. Rozpędzeni ''Królewscy'' nie przegrali od czterdziestu (!) spotkań i chcą dalej kontynuować tę passę. Obie drużyny grały ze sobą w czwartek w 1/8 finału Pucharu Króla. Padł wynik 3:3, a bramkę dającą Realowi remis w trzeciej minucie doliczonego czasu gry strzelił Karim Benzema. Emocji nie brakowało i dzisiaj będzie podobnie.

Mecz Sevilla - Real Madryt ONLINE

Sevilla - Real Madryt to hitowe spotkanie w Hiszpanii. Ale kto mógł przypuszczać, że gospodarze do tego meczu będą przystępować z trzeciej pozycji (Barcelona ma jedno spotkanie rozegrane więcej)? Podopieczni Jorge Sampaoliego spisują się nad wyraz dobrze, a na swoim koncie mają aż 36 punktów.

Sevilla na swoim obiekcie jest bardzo groźna. W 8 dotychczas rozegranych spotkaniach wygrała aż siedem z nich. Jedyną porażkę poniosła z Barceloną (1:2). Najlepszym strzelcem drużyny z Andaluzji jest Wissam Ben Yeder, który strzelił osiem bramek i zanotował dwie asysty.

W poprzedniej kolejce Sevilla wygrała na wyjeździe z Realem Sociedad 4:0. Hattrick zanotował Ben Yeder, a jedną bramkę dołożył Pablo Sarabia.

Real obecnie ma bardzo intensywny okres. Do tej pory drużyna prowadzona przez Zinedina Zidana spisuje się bez zarzutu - wyeliminowała Sevillę z Pucharu Króla, kontynuuję passę 40 meczów bez porażki i jest na najlepszej drodze do zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii. Do gry wraca Cristiano Ronaldo, a fanów klubu ze stolicy Hiszpanii musi cieszyć fakt dobrej gry Luki Modricia.

Real nie przegrał meczu wyjazdowego od 399 dni. Atmosfera dzisiejszego meczu będzie bardzo gorąca, a najzagorzalsi fani gospodarzy nie omieszkają ''ułatwiać'' gry Serio Ramosowi, który w pucharowej potyczce zachowywał się prowokacyjnie. Sevilla to ulubiona drużyna największej gwiazdy Realu. Nie ma innej drużyny, której Cristiano Ronaldo strzeliłby więcej goli. Na razie jego licznik stanął na 22 trafieniach, a na Sanchez Pizujan zdobył jedenaście bramek. Jak będzie dziś? Przekonamy się o 20:45. Relację ''minuta po minucie'' przeprowadzi GOL24.pl! Już teraz zapraszamy do jej śledzenia!