• Rewanżowe spotkanie już za tydzień. Sprawa awansu wciąż nie jest rozstrzygnięta!

• Koniec meczu w Madrycie! Real remisuje z Chelsea FC 1:1.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Rodrygo pojawił się w miejsce Karima Benzemy.

• Do drugiej części spotkania arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Rudiger ucierpiał po staraciu z Odriozolą.

• Alvaro Odriozola został ukarany żółtą kartką za faul przy bocznej linii.

• Toni Kroos oddał mocny strzał zza pola karnego rywali, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• "Królewscy" próbują odpowiadać, robi się groźnie pod bramką Chelsea, ale tutaj również bez oddania strzału.

• W ostatnich minutach ponownie Chelsea częściej utrzymuje się przy piłce, ale zdecydowanie brakuje strzałów na bramkę Realu.

• Hakim Ziyech uderzył na bramkę Realu, ale pewną interwencją popisał się Thibaut Courtois.

• Rzut wolny dla Chelsea blisko pola karnego gospodarzy. Raphael Varane ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Marco Asensio zmienił Marcelo.

• Dwie zmiany w szeregach Realu Madryt. Alvaro Odriozola pojawił się w miejsce Daniela Carvajala

• Po wrzuceniu piłki w pole karne Chelsea mocno się zakotłowało, ale żaden z graczy Realu nie zdołał oddać strzału.

• Hakim Ziyech chciał dośrodkować w pole karne Realu, ale bramkarz gospodarzy pewnie interweniował.

• Kai Havertz dośrodkował w pole karne Realu, ale tam nie dopadł do piłki żaden z jego partnerów.

• Natomiast Reece James zmienił Cesara Azpilicuetę.

• Kai Havertz zastąpił Timo Wernera

• Aż trzy zmiany w zespole Chelsea FC. Hakim Ziyech pojawił się w miejsce Christiana Pulisića

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w szeregach Realu Madryt. Eden Hazard pojawia się w miejsce Viniciusa Juniora.

• Marcelo został ukarany żółtą kartką za spóźnione wejście.

• Chelsea rozgrywa piłkę, ale gospodarze coraz wyżej wychodzą pressingiem i "The Blue's" mają problem z przedostaniem się na połowę rywali.

• Toni Kroos został ukarany żółtą kartką za spóźnione wejście w Kante.

• Prostopadłe podanie w kierunku Bena Chilwella, ale ten nie zdołał opanować piłki w polu karnym rywali.

• Bardzo intensywny mecz w Madrycie, ale chwili żaden z zespołów nie jest w stanie zbliżyć się do pola karnego rywali.

• Karim Benzema zdecydował się na strzał zza pola karnego rywali, ale piłka powędrowała daleko od bramki Chelsea.

• Mason Mount zbyt mocno dośrodkował na pole karne rywali i Chelsea straciła szansę na bramkę.

• Chelsea odebrała piłkę Realowi na ich połowie, potem N'golo Kante dograł w pole karne do Timo Wernera, ale ten uderzył w przeciwnika.

• Mason Mount ruszył lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie wprost do rąk Thibaut Courtoisa.

• Rozpoczynamy drugą część rywalizacji!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Madrycie, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Madrycie! Do przerwy Real remisuje z Chelsea 1:1!

• Szybka akcja Realu zakończyła się po minimalnie zbyt mocnym podaniu do Toniego Kroosa.

• W odpowiedzi skontrowała Chelsea, Timo Werner wpadł w pole karne Realu, ale uderzył tylko w boczną siatkę!

• Marcelo mocno dośrodkował w pole karne Chelsea, ale tam żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Christian Pulisić bardzo ostro sfaulował Marcelo i został ukarany żółtą kartką.

• Thiago Silva zdecydował się na potężne uderzenie z dystansu, ale piłka poszybowała daleko od bramki Realu.

• Szybka kontra Chelsea, Christian Pulisić popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale tam Timo Werner nie zdołał oddać strzału.

• Toni Kroos zdecydował się na potężny strzał zza pola karnego, ale piłka minęła słupek bramki gości.

• Marcelo zagrał w pole karne Chelsea na głowę Casemiro, ten zgrał piłkę do środka, gdzie Karim Benzema przyjął futbolówkę i potężnym strzałem z bliskiej odległości dał wyrównanie Realowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Karim Benzema doprowadza do wyrównania!

• Christian Pulisić został ostro sfaulowany przez Viniciusa Juniora i gracz Realu został ukarany żółtą kartką.

• Real próbuje zareagować na słabą sytuację na boisku, ale na razie tylko Karim Benzema potrafił zbliżyć się do pola karnego rywali.

• Karim Benzema potężnie uderzył z dystansu, ale piłka trafiła tylko w słupek bramki Chelsea!

• Ponownie do ataku przechodzi Chelsea, ale na razie spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

• Toni Kroos zagrał w pole karne gości, ale pierwszy do piłki dopadł Edouard Mendy.

• Piłkarze Realu podirytowali, że mecz wymyka się spod kontroli zaczynają coraz częściej faulować rywali.

• Do znakomitego prostopadłego podania wyszedł Christian Pulisić, minął bramkarza Realu i wpakował piłkę do bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Christian Pulisić otwiera wynik spotkania w Madrycie!

• Dośrodkowanie piłki w pole karne Realu oddalił Raphael Varane.

• Po raz drugi Chelsea znakomicie rozegrała piłkę, ale Ben Chilwell wywalczył tylko rzut rożny.

• To powinna być bramka dla Chelsea! Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Realu do piłki dopadł Christian Pulisić, dograł do Timo Wernera, ale ten z najbliższej odległości trafił wprost w Thibaut Courtoisa!

• Znakomicie piłkarze Realu szybko rozgrywają piłkę, ale wciąż nie mogą się przedrzeć pod bramkę rywali.

• Mason Mount ostro sfaulowany w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na wyciągnięcie kartki.

• Casemiro znakomicie odebrał piłkę na połowie Chelsea i gospodarze znowu w posiadaniu.

• Real spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Prostopadłe podanie do Christiana Pulisića, ale był na pozycji spalonej.

• Rozpoczynamy batalię na Estadio Alfredo di Stefano!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę stadionu w Madrycie! Za moment początek pierwszego półfinału Ligi Mistrzów!

• W poprzedniej rundzie oba zespoły pewnie zapewniły sobie awans. Chelsea FC w dwumeczu w Sewilli najpierw wygrała z FC Porto 2:0, a w rewanżu co prawda przegrała 0:1, ale bramka dla Portugalczyków padła w samej końcówce meczu. Natomiast Real Madryt najpierw u siebie ograł Liverpool FC 3:1, a w rewanżu na Anfield Road również bezbramkowo zremisował.

• Natomiast w tabeli angielskiej Premier League Chelsea FC zajmuje czwarte miejsce i ma cztery punkty straty do trzeciego Leicester City. "The Blue's" walczą oligowe podium, ale tuż za plecami londyńczyków czekają jeszcze West Ham United, Liverpool FC, Tottenham Hotspur i Everton FC. Chelsea w ciągu najbliższych tygodni może wygrać wszystko lub również wszystko przegrać.

• W tabeli hiszpańskiej LaLiga Santander drużyna Realu Madryt zajmuje pozycję wicelidera ze stratą dwóch punktów do Atletico Madryt. Jednak "Królewscy" muszą również oglądać za plecy, gdyż tuż za Realem plasują się FC Barcelona i Sevilla FC.

• W ostatniej kolejce ligowej Real Madryt zaledwie bezbramkowo zremisował z Realem Betis, natomiast Chelsea FC wygrała bardzo ważne spotkanie z West Hamem United 1:0 i przegoniła rywali w tabeli Premier League.

• Do półfinału Ligi Mistrzów "Królewscy" awansowali eliminując Atalantę Bergamo i Liverpool FC, natomiast "The Blue's" okazali się lepsi od Atletico Madryt i FC Porto.

• Witamy serdecznie! W pierwszym meczu półfinałowym piłkarskiej Ligi Mistrzów Real Madryt na własnym stadionie podejmie Chelsea FC. Na relację na żywo z tej batalii zaprasza Państwa Bartosz Głąb!