Atletico Madryt

4

2 2 połowa

4 dogrywka 1 połowap.

• Real tym razem ulega Atletico w walce o trofeum! Los Blancos nie podniosą trzecie Superpucharu Europy z rzędu! Ekipa Diego Simeone zasłużyła na te zwycięstwo!

• Koniec! Szymon Marciniak gwiżdże po raz ostatni!

• Potężne uderzenie Modrcia, ale Diego Godin ofiarnie blokuje piłkę!

• Sergio Ramos ogląda żółtą kartkę.

• Bardzo defensywna zmiana w Atletico! Diego Costa schodzi, a w jego miejsce pojawił się Jose Gimenez!

• Czas na drugą połowę dogrywki!

• Pierwsza połowa dogrywki dobiegła końca! Przed nami jeszcze 15 minut nadziei Realu!

• Vitolo ukarany żółtą kartką.

• Diego Costa świetnie wygrał pojedynek z rywalami, podał do Vitolo, który z pierwszej piłki dograł prosto do Koke! Doświadczony pomocnik Atletico spokojnie wykorzystał swoją szansę i mamy 4:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Koke podwyższa prowadzenie! Real powoli pada na kolana!

• Trenerzy mogą wykorzystać teraz jeszcze po jednej zmianie. Pierwszy korzysta z tej opcji Julen Lopetegui, który ściąga z boiska Toniego Kroosa, a wpuszcza Borje Mayorala.

• Katastrofalny błąd Varane. Całą sytuację wykorzystał Thomas Partey, który dograł na nogę Saula, a ten huknął w samo okienko! Przepiękna bramka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Saul Niguez wyprowadza Atletico na prowadzenie!

• Karim Benzema wpadł w pole karne Atletico, ale dobry powrót Thomasa Parteya ratuje sytuację!

• Piłkarze Realu Madryt rozpoczynają pierwszą część dogrywki od środka boiska!

• Marcelo miał na nodze piłkę meczową, ale nie trafił w futbolówkę! Po tej akcji Szymon Marciniak kończy podstawowy czas gry i będziemy mieć dogrywkę!

• Dani Ceballos ukarany żółtą kartką!

• Atletico również wykorzystuje swoją ostatnią roszadę. Thomas Lemar opuszcza murawę, a melduje się na niej Thomas Partey.

• Diego Costa starał się znaleźć trochę miejsca na oddanie strzału, ale Raphael Varane nie dał mu szans! Świetna interwencja Francuza!

• Lucas Vazquez zmienia Isco i Real nie ma już zmian!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Realu! Correa dograł do Diego Costy, który dobił tylko piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Diego Costa po raz drugi pokonuje Keylora Nvasa!

• Zmiana takżę w Los Blancos. Casemiro opusza murawę, a w jego miejsce wchodzi Dani Ceballos.

• Vitolo wchodzi na boisko w miejsce Rodriego.

• Raphael Varane posłał bombę w stronę bramki, ale Diego Godin zdołał uprzedzić interwencje Oblaka.

• Kolejny raz Gareth Bale świetnie urywa się defensorom rywala! Tym razem jednak Walijczyk został zablokowany.

• Celny strzał Bale'a, z którym jednak Oblak nie miał żadnego problemu.

• Za bardzo żywe protesty Diego Costa trafia do notesu sędziego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sergio Ramos pewnie zamienia karnego na bramkę!

• Rzut karny dla Realu! Juanfran zagrywa ręką w polu karnym!

• Angel Correa ukarany żółtą kartką.

• Gareth Bale starł się z Godinem i domagał się rzutu wolnego! Sędzia jednak jest niewzruszony!

• A w Atletico schodzi Antoine Griezmann, a wchodzi Angel Correa.

• Zmiany w obu ekipach. Luka Modrić zmienia Asensio.

• Marcelo bardzo brzydko fauluje Juanfrana i musiał zostać ukarany przez Szymona Marciniaka.

• Diego Godin dzisiaj niepodzielnie rządzi w defensywie. Teraz znakomicie przerwał akcję Asensio.

• Szymon Marciniak dał znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Oba zespoły grają szybką, ale także zrównoważoną piłkę. Ogląda się to bardzo przyjemnie tylko momentami brakuje strzałów na bramkę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Obie drużyny chcą już chyba dotrwać do przerwy bez straty gola. Brakuje teraz akcji ofensywnych.

• Marco Asensio ukarany żółtą kartką za przerwanie kontrataku Atletico!

• Marco Asensio miał przed sobą tylko Jana Oblaka, ale tak źle opanował piłkę, że obrońcy Atletico zdołał wrócić pod swoje pole karne.

• Raphael Varane świetnie poradził sobie z dośrodkowaniem Lucasa Hernandeza!

• Świetny strzał Marco Asensio! Piłka praktycznie musnęła słupek bramki Atletico!

• Gareth Bale urwał się na prawej stronie, dograł w pole karne, a tam Karim Benzema wygrał pojedynek główkowy i pozostawił szans Oblakowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karim Benzema daje wyrównanie swojej drużynie!

• Mocne, ale niecelne uderzenie Marcelo! Zabrakło niewiele!

• Dobra indywidualna akcja Marcelo, tylko że znowu na posterunku stoi Diego Godin, który przerywa zapędy Brazylijczyka.

• Cudowne trafienie Diego Costy!

• Ależ było groźnie! Marcelo dograł w pole karne, gdzie Marco Asensio uderzył piętą na bramkę rywala! Jan Oblak końcówkami palców odbił piłkę!

• Toni Kroos dograł z rzutu wolnego bardzo dokładnie, ale górą byli stoperzy Atletico.

• Gareth Bale został sfaulowany pod polem karnym przeciwnika! Będzie groźna okazja dla Realu!

• Diego Godin pokazał swój spokój. Po dośrodkowaniu Marcelo na pełnym luzie zgrał piłkę klatką do Oblaka.

• Pierwsza próba ataku Los Blancos. Dośrodkowanie Benzemy zostało jednak zablokowane.

• Atletico po zdobytej bramce bardzo mądrze utrzymuje się przy piłce. Real na razie nie ma szans zaatakować swojego rywala.

• Diego Costa znakomicie poradził sobie zarówno z Ramosem jak i Varanem, a później przepięknie zmieścił piłkę w bramce, strzałem z ostrego kąta! Co za start tego widowiska!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ początek Atletico! Diego Costa zdobywa bramkę!

• Pierwszy gwizdek polskiego arbitra właśnie rozbrzmiał!

• Oba zespoły są już na murawie! Szymon Marciniak zaraz rozpocznie losowanie stron!

• Dzisiejszy pojedynek dość niespodziewanie odbędzie się na malutkim stadionie w stolicy Estonii. A. Le Coq Arena może pomieścić tylko 15 tyś ludzi co na pojedynek o Superpuchar Europy jest liczbą troszkę za małą. Niemniej jednak organizatorzy świetnie przygotowali się do dzisiejszego dnia, a teraz kibice mogą podziwiać tradycyjny Estoński taniec!

• Na próżno można szukać dzisiaj w kadrze meczowej Thibault Courtois. Największy transfer Realu tego lata nie jest jeszcze gotowy aby rozegrać swój pierwszy mecz w nowych barwach. Inaczej sytuacja wygląda w ekipie Atletico. Tam możemy ujrzeć kilka nowych twarzy.

• Dla Polskich kibiców bardzo dobrą informacją jest to, że dzisiejszy mecz poprowadzi Szymon Marciniak! Jest to jedno z największych wyróżnień polskiego arbitra. Czy poradzi sobie z tak mocnymi charakterami zawodników obu drużyn?

• Dzisiaj Real Madryt rozegra swój pierwszy oficjalny mecz pod wodzą nowego trenera. Oczywiście dużym wydarzeniem jest brak Cristiano Ronaldo, który odszedł do Juventusu Turyn. Teraz w końcu inni zawodnicy Los Blancos jak m.in Gareth Bale mogą wyjść z cienia Portugalczyka i udowodnić swoje ogromne umiejętności!

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Już za 30 minut rozpocznie się wielkie widowisko o Superpuchar Europy! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski i zapraszam na relację LIVE z tego meczu!