Olympique Marsylia 2 - 0 Red Bull Salzburg

1 1 połowa

Red Bull Salzburg

0

0 1 połowa

• Olimpique Marsylia pewnie pokonuje na własnym stadionie Red Bull Salzburg. Nie skreślajmy jednak mistrza Austrii, gdyż ta edycja Europejskich Pucharów pokazuje, że wszystko jest możliwe!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Valon Berisha przewraca się w polu karnym i domaga się rzutu karnego! Sędzia jednak nakazuje grać dalej.

• Konstantinos Mitroglou ukarany żółtą kartką.

• Obie drużyny już chyba wyczekują końca tego meczu.

• Dobre dośrodkowanie Dimitriego Payet, ale tym górą defensorzy gości.

• W ekipie gospodarzy również roszada. Florian Thauvin schodzi, a w jego miejsce Valere Garmain.

• Zmiany w obu ekipach. Na murawie pojawił Reinhold Yabo, a zmienił Amadou Haidara.

• Yohann Pele wychodzi z bramki i ofiarnie ratuje swoją drużynę przed stratą bramki!

• Ależ było blisko! Fredrik Guldbrandsen uderza w słupek! To musiał być gol!

• Moanes Dabour oddaje sytuacyjny strzał, który znacznie mija bramkę gospodarzy.

• Diadie Samassekou uderza niecelnie z dystansu. Dobra decyzja, słabe wykonanie.

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Hannes Wolf schodzi, a wchodzi Xavier Schlager.

• Valon Berisha oddaje bardzo dobry strzał, ale równie dobrze interweniuje Pelle!

• Znakomita akcja gospodarzy! Świetnie wyprowadzili kontrę. Dimitri Payet idealnie obsłużył rezerwowego Marsylii, a ten spokojnie posyła piłkę obok bramkarza Red Bulla!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ wejście! Clinton N'Jie zdobywa bramkę!

• Dobre dośrodkowanie Payeta na głowę Floriana Thauvin. Tym razem jednak zawodnik Marsylii przegrywa pojedynek z Alexandrem Walke

• Zmiana także w ekipie gości. Hee-chan Hwang schodzi z boiska, a melduje się na nim Fredrik Guldbrandsen.

• Clinton N'Jie zmienia Maxime Lopeza.

• Florian Thauvin dogrywa bardzo niedokładnie. Od bramki zacznie Salzburg.

• Zawodnicy gości wyszli na drugą połowę bardzo zmotywowani. Co rusz nakładają na rywali bardzo mocny pressing. Na razie nie ma to jednak przełożenia na 100% sytuacje.

• Pelle ratuje swój zespól! Hannes Wolf wychodzi sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale to doświadczony golkiper górą!

• Andre-Franc Zambo Anguissa wchodzi w miejsce Lucasa Ocamposa. Zawodnik gospodarzy nie da rady grać dalej.

• Lucas Ocampos doznaje urazu i zaraz chyba zobaczymy zmianę. Wygląda to dość poważnie.

• Pelle wychodzi przed pole karne. Robi to kompletnie nie potrzebnie. Ma szczęście, że Luiz Gustavo skutecznie przeszkodził rywalowi w zdobyciu bramki.

• Czas powrócić na Stade Velodrome! Od środka drugą połowę rozpoczęli gospodarze!

• Jak na razie wygrywa doświadczenie. Gospodarze nie są stroną mocno przeważającą, ale wykorzystali jedną najważniejszą okazję. Salzburg jeśli chce wygrać, musi bardziej się otworzyć.

• Koniec pierwszej części meczu!

• Andreas Ulmer bardzo mocno z dystansu! Mało brakowało. Piłka chyba nawet musnęła poprzeczkę!

• Payet dogrywa bardzo dokładnie, ale Ocampos trochę spóźnił się z dojściem do piłki.

• Andreas Ulmer z rzutu wolnego prosto w ręce golkipera Marsylii. Zmarnowana szansa gości.

• Sanson dogrywa w pole karne, lecz robi to bardzo słabo. Alexander Walke nie miał problemu z wyłapaniem lecącej futbolówki.

• Florian Thauvin uderza z dystansu, prosto w ręce bramkarza gości.

• Dobre uderzenie, a jego autorem Stefan Lainer. Na posterunku stał jednak Pelle.

• Duje Caleta-Car bardzo dobrze główkuje z około 11 metra. Zabrakło bardzo niewiele, a mielibyśmy remis!

• Hee Chan próbował obsłużyć swojego kolegę, aby ten wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala. Niestety robi to bardzo niedokładnie.

• Zawodnik Salzburga również ukarany żółtą kartką. Do notesu sędziego trafił Hannes Wolf.

• Maxime Lopez ogląda pierwszą w tym meczu żółtą kartką.

• Jeden z zawodników Salzburga leży na murawie, ale żaden z zawodników gospodarzy nie pokwapił się do wybicia piłki. Akcja zakończona niedokładnym strzałem Sansona.

• Do trzech razy sztuka! Dimitri Payet dogrywa idealnie na głowę Floriana Thauvin i bramkarz z Austrii bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Florian Thauvin daje prowadzenie gospodarzom!

• Kolejna bardzo dobre dośrodkowanie Payeta. Tym razem jednak świetnie piąstkuje Alexander Walke.

• Dimitri Payet ładnie dograł w pole karne, ale jego kolega przegrywa pojedynek ze stoperem Red Bulla.

• Moanes Dabour otrzymał zbyt mocne podanie. Pelle spokojnie łapie piłkę

• Obie drużyny na początku badają się wzajemnie. Ciężko doszukiwać się ofensywnych akcji.

• Kostas Mitroglou przed szansą na zdobycie bramki. Grek był jednak na spalonym.

• Andre Ramalho Silva bardzo agresywnie atakuje rywala! Jak to możliwe, że nie obejrzał nawet żółtej kartki!?

• Rozpoczynamy to spotkanie! Pierwszy gwizdek rozbrzmiał!

• Obie drużyny już na murawie! Czas na hymn Ligi Europy!

• Stade Velodrome gotowe na przyjęcie wielkiego widowiska!

• Goście dzisiejszego pojedynku mają ogromną przewagę w lidze austriackiej nad drugą drużyną Sturm Graz. Między tymi drużynami jest aż 11 oczek różnicy. Gołym okiem widać jak dzisiejsi rywale Olimpique Maryslia miażdżą swoje rozgrywki klubowe.

• Na drugim stadionie o finał Ligi Europy walczyć będą Arsenal - Atletico. Chociaż na papierze to tamto spotkanie wygląda lepiej, to jednak w rzeczywistości może to wyglądać zupełnie inaczej! Trzymamy kciuki, aby oba mecze zapewniły dużo emocji!

• Red Bull Salzburg to fenomen aktualnej edycji Ligi Europy. Austriacka drużyna niespodziewanie pokonała m.in Lazio Rzym czy Borussię Dortmund! Czy podopieczni Marco Rose zdołają awansować do finału.

• Czas na półfinały Ligi Europy! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE z meczu Olimpique Marsylia - Red Bull Salzburg!