0

Bayern Monachium

3

2 1 połowa

• Koniec meczu! Bayern zagra w wielkim finale! Czy Robert Lewandowski podniesie najważniejsze klubowe trofeum!?

• 3 minuty dłużej potrwa jeszcze ten mecz.

• No i jest! Robert Lewandowski strzela 15. bramkę w tej edycji Ligi Mistrzów! Joshua Kimmich dograł idealnie na głowę polskiego napastnika i Bayern wygrywa już 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski!

• David Alaba uderza z rzutu wolnego i trafia prosto w mur.

• Thiago Mendes ukarany żółtą kartką.

• Houssem Aouar zamknął akcję swojej drużyny celnym, ale za słabym strzałem aby zagrozić bramce Bayernu.

• Corentin Tolisso także wchodzi na murawę, a schodzi z niej Thiago Alcantara.

• Benjamin Pavard zmienia Leona Goretzkę.

• Leon Goretzka huknął z dystansu, ale nabił swojego kolegę.

• Philippe Coutinho pakuje piłkę do bramki, ale sędzia podnosi chorągiewkę! Spalony!

• Bohater Bayernu, Serge Gnabry opuszcza boiska. Zmienia go Philippe Coutinho.

• Rayan Cherki zmienia Marcala.

• Fatalne podanie Comana. Bayern łatwo traci okazję na stworzenie groźnej akcji.

• Wchodzi też Kenny Tete, a murawę opuszcza Leo Dubois.

• Podwójna zmiana w ekipie z Francji. Karl Toko Ekambi schodzi, a zmienia go Jeff Reine-Adelaide.

• Ivan Perisić zmieniony przez Kingsleya Comana.

• Co teraz obronił Manuel Neuer! Karl Toko Ekambi miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, a doświadczony golkiper wyrósł jak spod ziemi i uratował swój zespół!

• Rudi Garcia próbuje coś zmienić w grze swojego zespołu. Mephis Depay schodzi, a wchodzi Moussa Dembele.

• Świetna akcja Lyonu. Gracze z Francji domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką przez Sule, ale gwizdek sędziego milczy.

• Ivan Perisić fatalnie marnuje sytuację sam na sam! To musi być gol.

• Alphonso Davies spokojnie powstrzymuje rywala. Klasa młodego Kanadyjczyka.

• Czas na drugie 45 minut!

• Bruno Guimaraes nie wychodzi na drugą połowę, a zmienia go Thiago Mendes.

• Jerome Boateng kończy swój występ. Zmienia go Niklas Sule.

• Koniec pierwszej połowy! Lyon miał bardzo dobry początek, ale to Bayern schodzi na przerwę z dwubramkowym zapasem!

• Maracal ukarany żółtą kartkę.

• Gnabry posłał świetną piłkę w pole karne rywala, ale Robert Lewandowski znowu nie zdołał wpakować jej do bramki.

• Marcelo brzydko fauluje Lewandowskiego i ogląda żółtą kartkę.

• Dużo pecha miał w tej sytuacji Robert Lewandowski! Polak otrzymał świetne podanie, pośliznął się i nieczysto trafił w piłkę. Za jego plecami był jednak Gnabry, który wpakował futbolówkę z bardzo bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Serge Gnabry po raz drugi!

• Lewandowski teraz oddaje strzał głową, tylko że mocno niecelny.

• Robert Lewandowski w ostatnim momencie został powstrzymany przez bramkarza rywali.

• Alphonso Davies wpadł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

• Znowu Serge Gnabry mocno zagroził bramce Lopesa. Tym razem jednak portugalski bramkarz był górą.

• Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Bayern. Thomas Muller nie trafił jednak w piłkę i zmarnował świetną okazję.

• Co za bramka skrzydłowego Bayernu! Świetne przygotował sobie piłkę do strzału i huknął bez zastanowienia! Futbolówka wpadła w samo okienko bramki Lyonu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Serge Gnabry otwiera wynik meczu!

• Karl Toko Ekambi przeprowadził świetną ofensywną akcję i.... trafia w słupek!

• Olympique Lyon znowu groźniej zaatakował rywala, ale jeszcze raz świetnie interweniuje defensywa Bayernu.

• Cudowna akcja Bayernu! Wymienili kilka bardzo szybkich podań, ale Leon Goretzka zamknął to wszystko nieczystym strzałem.

• Kolejny ofensywny wypad Lyonu. Tym razem jednak na posterunku był Alaba, który zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Pierwsza bardzo groźna okazja! I to przeprowadził ją Olympique Lyon! Memphis Depay minął Neuera, ale nie trafił w światło bramki!

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Czy Robert Lewandowski zdobędzie dzisiaj bramkę?

• Olympique Lyon nie będzie jednak składał broni. W meczu z Manchesterem City również byli skazywani na pożarcie, a udało im się przejść ekipę Pepa Guardioli. Czy będziemy świadkami pierwszego w historii francuskiego finału?

• Faworytem jest oczywiście Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie. Zarówno Polak jak i wszyscy jego koledzy są w niesamowitym gazie i dużą niespodzianką byłaby wygrany francuskiego zespołu.

• Dobry wieczór Państwu! Czas poznać drugiego finalistę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów! Olympique Lyon czy Bayern Monachium? Kto zmierzy się z PSG? Serdecznie zapraszamy na relację LIVE!