3

2 1 połowa

Paris Saint-Germain

2

• Liverpool zwycięża w tym meczu w 100% zasłużenie! Świetny mecz, znakomici zawodnicy! Champions League wraca w przepięknym stylu!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostni!

• Fabinho zmienia jeszcze Sadio Mane!

• Brazylijczyk znakomicie minał rywala i świetnym, płaskim strzałem pokonał Areolę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Roberto Firmino w ostatnich minutach!

• Bardzo dobry strzał z rzutu wolnego Arnolda! Zabrakło bardzo niewiele, a Liverpool wyszedłby znowu na prowadzenie w tym meczu!

• Xherdan Shaqiri wchodzi, a schodzi Mohamed Salah.

• Kylian Mbappe znakomicie wykorzystał duży błąd gospodarzy. Wpadł w pole karne i spokojnie pokonał Alissona.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kylian Mbappe daje remis gościom!

• Na murawie melduje się tylko Maxim Choupo-Moting, który zmienia Angela Di Marię.

• Podwójna zmiana w ekipie PSG. Edinson Cavani został zmieniony przez Juliana Draxlera.

• Dobry kontratak gospodarzy, tylko że Mane był spalonym.

• Mbappe w żaden sposób nie daje rady wygrać pojedynku z Robertsonem. Szkot jest nie do przejścia.

• Roberto Firmino wchodzi w miejsce Daniela Sturridg'a.

• Ała......

• Thomas Meunier został spokojnie powstrzymany przez Robertsona.

• Daniel Sturridge doszedł do strzału głową, ale Areola spokojnie broni.

• Co tu się teraz wydarzyło! Mohamed Salah zdobył bramkę, ale wcześniej Sadio Mane bardzo brzydko sfaulował Areolę!

• Gra w drugiej połowie troszkę się uspokoiła. Oba zespoły nie napierają zbytnio na bramkę.

• Bardzo dobre podanie do Salaha, tylko że Egipcjanin był na spalonym.

• Robertson w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Cavaniego!

• Czas na drugie 45 minut!

• Bardzo ciekawy mecz oglądamy dzisiaj na Anfield Road! Obie drużyny grają bardzo szybko i składnie. Z niecierpliwością czekamy na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Thomas Meunier trafia do notesu sędziego.

• Bardzo dobra akcja Arnolda! Prawy obrońca gospodarzy pięknie minął rywali, dograł w pole karne, tylko że zabrakło dokładności.

• Co się dzieję w tym meczu! Thomas Muenier otrzymał świetnie podanie i mocnym strzałem nie dał szans Alissonowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thomas Meunier!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! James Milner bardzo pewnie pokonuje bramkarza rywali!

• Wijnaldum faulowany w polu karnym przez Juana Bernata! Mamy 11 dla gospodarzy!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym gości! Daniel Sturridge był bliski zdobycia drugiej bramki, tylko że tym razem udało się opanować sytuację.

• Znakomite dośrodkowanie Robertsona, który dograł prosto na głowę Sturridge'a! Anglik świetnie ustawił się do piłki i mocnym strzałem głową pokonuje Areole!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Daniel Sturridge zdobywa bramkę!

• Virgil Van Dijk ukarany żółtą kartką.

• Sadio Mane minął kilku rywali, tylko że jego strzał na bramkę pozostawił wiele do życzenia.

• Bardzo słaby strzał Angela Di Marii. Alisson nie miał żadnych problemów.

• Pojedynek biegowy Mane i Thiago Silvy. Senegalczykowi udało się urwać, tylko że z bramki wyszedł Areola, który ratuje sytuacje.

• Świetna okazja Neymara! Brazylijczyk na raty uderzał na bramkę, ale oba strzały świetnie zatrzymał Alisson!

• Kolejny rzut rożny gospodarzy. Strzał Gomeza poszybował jednak nad bramką.

• Mohamed Salah prawie zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego! Sytuacje uratował jednak golkiper PSG!

• Świetny, bardzo precyzyjny strzał Jamesa Milnera! Alphonse Areola końcówkami palców wybija piłkę!

• Zamieszanie pod bramką Areoli! Van Dijk mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, tylko że francuski bramkarz broni znakomicie!

• Prostopadłe podanie Neymara do Mbappe, ale młody Francuz przegrywa pojedynek z Van Dijkiem.

• Pierwszy gwizdek arbitra!

• Oba zespoły są już na murawie! Zaraz rozbrzmi hymn Champions League!

• Liverpool w tamtym sezonie grał w finale Ligi Mistrzów. PSG po raz kolejny stawiane jest w roli faworyta do końcowego zwycięstwa. Jak będzie dzisiaj?

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Za niecałe 20 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Dobry wieczór! Champions League wraca do żywych, a my z niecierpliwością czekamy na hit pierwszej kolejki! Liverpool gości na własnym stadionie PSG!