Legia Warszawa

1

Sheriff Tiraspol

1

• Szkoda słów, by opisywać tą porażkę, bo tak legioniści powinni nazywać dzisiejszy wynik. Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu w Warszawie. Legia kompromituje się, jedynie remisując z Sheriffem Tyraspol.

• Legioniści domagali się rzutu rożnego po starciu Michała Kucharczyka z rywalem przy linii końcowej, ale sędzia uznał, że grę powinien wznowić bramkarz

• Druga połowa meczu przedłużona o cztery minuty.

• Piękne wykończenie głową doskonałego dośrodkowania z narożnika boiska. Legia ponownie w tarapatach.

• Niestety Legia traci gola... Cyrille Bayala trafia do siatki po rzucie rożnym...

• Benjamin Balima zmienia Jeremy'ego De Noojiera.

• 17 732 kibiców na stadionie.

• Vitalie Damascan zmienia Josipa Brezoveca na ostatnie minuty meczu.

• Michał Kucharczyk po dobrym dośrodkowaniu w pole karne nieczysto trafił w piłkę, ale Legia ma rzut rożny.

• Szczęścia z dobrze ponad 30 metrów szukał Thibault Moulin, piłka przeleciała jednak kilka metrów obok słupka.

• Lekkie podanie Hildeberto Pereiry na lewą stronę pola karnego do Adama Hlouska, czeski obrońca wystawia piłkę pod bramkę do Kaspra Hamalainena, który lekkim uderzeniem posyła piłkę do siatki!

• Nareszcie! Kasper Hamalainen wyprowadza Legię na prowadzenie!

• Rozpoczynamy ostatni kwadrans spotkania. Legia Warszawa wciąż nie potrafi sforsować obrony mistrza Mołdawii.

• Kontratak Legii, szybkie podanie trafiło do Kaspra Hamalainena, Finowi zdecydowanie zabrakło szybkości i w dobrej sytuacji wywalczył jedynie rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy, Dominik Nagy zmieniony przez... Hildeberto Pereirę.

• Cristiano Da Silva z żółtą kartką za faul na Sebastianie Szymańskim.

• Michał Kucharczyk przewraca się w polu karnym po starciu z Ante Kulusiciem, gwizdek sędziego ponownie milczy.

• W drugiej połowie legioniści zauważalnie zwiększyli swoją przewagę, nadal jednak brakuje strzałów na bramkę.

• Zlatko Tripić zmieniony przez Jairo Da Silvę.

• Mocny strzał trafia w mur i daje gościom szansę na przeprowadzenie kontry.

• Rzut wolny dla Legii tuż przed polem karnym Sheriffa!

• Adam Hlousek z żółtą kartką za przewinienie tuż przy linii środkowej.

• Tym razem to Sebastian Szymański przyjął piłkę w polu karnym, sprytnym zwodem minął rywala, podanie pod bramkę minęło Kaspra Hamalainena o mniej więcej metr.

• Druga zmiana w Legii. Kasper Hamalainen zastępuje kompletnie nieprzydatnego Armando Sadiku.

• Świetne podanie w pole karne z lewej flanki pod nogi Sebastiana Szymańskiego, młody pomocnik nieczysto trafia w piłkę w doskonałej sytuacji!

• Ziguy Badibanga próbował zatrzymać piłkę w boisku przy linii bocznej, ale futbolówka uciekła mu spod nóg - grę wznowią gospodarze.

• Josip Brezovec z żółtą kartką za faul przy linii środkowej boiska.

• Obrońca Legii i reprezentacji Polski wrócił do gry.

• Michał Pazdan faulowany przez Ziguy Badibangę, stoper Legii nie podnosi się z murawy...

• Gwizdek sędziego i piłka w grze, ma ją Legia Warszawa!

• Oba zespoły już na murawie, za moment wznawiamy spotkanie.

• Tak wyglądała oprawa kibiców Legii przed pierwszym gwizdkiem.

• W grze Legii potrzebne są spore zmiany, szczególnie w pobliżu pola karnego rywala.

• Mecz nie wygląda najlepiej. Legioniści delikatnie przeważają, ale nie są w stanie sprawić większego zagrożenia pod bramką gości z Tyraspolu. Miejmy nadzieję, że rozmowa z trenerem w szatni pomoże.

• Koniec pierwszej połowy w Warszawie. Do przerwy bezbramkowo.

• Pierwsza połowa meczu potrwa przynajmniej o dwie minuty dłużej.

• Mocny strzał Krzysztofa Mączyńskiego sprzed pola karnego na rzut rożny niepewnie paruje bramkarz Sheriffa.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii Warszawa pewnie wybija Thibault Moulin.

• Spotkania nadal nie ogląda się dobrze. Legia jest zatrważająco nieefektywna w ofensywie. Wciąż czekamy na pierwszą groźną sytuację gospodarzy.

• Długie wybicie Thibault Moulin miało szansę dotrzeć do Armando Sadiku, ale napastnik nawet nie wyskoczył do główki. Zastanawiająca jest niemoc snajpera Legii w powietrzu.

• Niecodzienna sytuacja. Po skutecznej interwencji Krzysztofa Mączyńskiego przy linii bocznej Legia miała aut, którzy w jednym momencie chcieli wykonać dwaj piłkarze Legii - na boisku znalazły się dwie piłki.

• Długie podanie do Armando Sadiku miało rozpocząć kontrę warszawian, ale tylko odbiło się od albańskiego napastnika.

• Zablokowane dośrodkowanie czeskiego obrońcy Legii ląduje w rękawicach Zvonimira Mikulicia.

• Adam Hlousek fauluje w środku pola, Sheriff powoli konstruuje swój atak.

• Po niezłym początku legioniści atakują znacznie słabiej, rzadko pojawiają się w polu karnym Sheriffa.

• Michał Pazdan z żółtą kartką za bardzo ostry faul na wychodzącym z kontrą Ziguy Badibandze. Całą winą za to zajście powinien ponieść Thibault Moulin, który w bardzo głupi sposób stracił piłkę w środku pola.

• Maciej Dąbrowski faulowany przez Zlatko Tripicia przy próbie (udanej) odbioru piłki.

• Na chwilę przed zmianą legioniści wykopali piłkę przed siebie, by zmiana mogła zostać przeprowadzona, bramkarz Sheriffa postanowił jednak skorzystać z prezentu i wznowił grę. Dziwna sytuacja.

• Zmiana dochodzi do skutku. Guilherme zastąpiony przez Michała Kucharczyka.

• Na boisko najprawdopodobniej wejdzie Michał Kucharczyk, który rozpoczął intensywną rozgrzewkę. Guilherme poza boiskiem.

• Guilherme przewrócił się bez piłki, teraz zwija się z bólu, to wygląda na kontuzję Brazylijczyka. Gra została przerwana.

• Goście marnują swoją szansę, po chwili miała ją Legia. Dośrodkowanie w pole karne piłkarzy z Mołdawii wybił głową Cyrille Bayala.

• Cyrille Bayala imponująco minął dwóch rywali w środku pola, po chwili wywalczył rzut wolny dla gości na połowie Legii.

• Guilherme ostro faulowany przez Josipa Brezoveca po lewej stronie boiska. Sędzia udziela zawodnikowi Sheriffa ostrzeżenia.

• Sprytne dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego z lewej strony boiska minęło nieznacznie Krzysztofa Mączyńskiego, reprezentant Polski tylko musnął je wślizgiem! To mogło być groźne!

• Legia atakuje już od pierwszych minut, próbując rozgrywać akcje na jeden kontakt.

• Brazylijczyk przeprowadził dwójkową akcję z Dominikiem Nagy'em w środku pola, strzał sprzed szesnastki ponownie pewnie łapie golkiper.

• Strzał Guilherme pewnie broni Zvonimir Mikulić.

• Josip Brezovec próbował minąć z piłką Michała Pazdana na prawym skrzydle, ale nie zdołał wyprzedzić obrońcy.

• Bezpośrednie dośrodkowanie w szesnastkę Legii kończy się szybkim wybiciem piłki przez obrońców.

• Rzut wolny dla gości przy linii bocznej boiska.

• Mecz rozpoczęty, przy piłce goście!

• Kibice przy Łazienkowskiej śpiewają Sen o Warszawie, co oznacza, że już za moment zaczynamy mecz!

• W Warszawie nieco ponad 20 stopni i niezłe warunki do gry, mamy nadzieję że piłkarze z nich skorzystają i stworzą świetne widowisko!

• Mistrz Mołdawii do rundy play-off eliminacji do Ligi Europy dotarł w wyniku odpadnięcia w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów w starciu z Karabachem Agdam. Liczymy dzisiaj na dobrą grę legionistów i pewne zwycięstwo,

• Rezerwowi Sheriffa: Serghei Jurić, Ion Jordan, Victor Oliveira, Stefan Mugosa, Jairo Da Silva, Benjamin Balima i Vitalie Damascan.

• Rezerwowi Legii: Radosław Cierzniak, Łukasz Broź, Tomasz Jodłowiec, Cristian Pasquato, Hildeberto Pereira, Michał Kucharczyk i Kasper Hamalainen.

• Tak wygląda treść oprawy na Żylecie.

• Trwa rozgrzewka obu drużyn. Kibice Legii przygotowali dziś oprawę nawiązującą do kary za ostatnie upamiętnienie poległych w Powstaniu Warszawskim.

• Sędzią dzisiejszego starcia będzie Aleksandar Stavrev z Macedonii.

• Mecz w wyjściowym składzie niespodziewanie rozpocznie Sebastian Szymański, na ławce usiądą Kasper Hamalainen i Michał Kucharczyk.

• Znamy składy obu zespołów - w jedenastce Legii nie brakuje niespodzianek.

• Dobry wieczór, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Legia Warszawa - Sheriff Tyraspol!