0 1 połowa

Glasgow Rangers

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Legia zagrała bardzo dobry mecz, ale niestety nie udało im się zdobyć bramki. Teraz jadą do Glasgow, gdzie będzie bardzo ciężko o korzystny wynik.

• Sędzia doliczył dwie minuty, ale na murawie leży Sheyi Ojo. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Wchodzi także bardzo doświadczony Jermain Defoe, a boisko opuszcza Alfredo Morelos.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Scott Arfield schodzi, a wchodzi Glen Kamara.

• Dominik Nagy zmienia Marko Vesovicia.

• Znowu było bardzo blisko! Igor Lewczuk uderzył głową, ale na drodze piłki stanął..... Domagoj Antolić.

• Znowu Allan McGregor musiał ratować swój zespół przed stratą bramki! Marko Vesovic wpadł w pole karne, uderzył bardzo mocno, ale doświadczony golkiper Rangers odbija piłkę!

• Bardzo dobre podanie Sandro Kulevnocia do Luquinhasa, ale Brazylijczyk uderza bardzo niecelnie.

• Alfredo Morelos ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Cafu schodzi, a na murawie melduje się Domagoj Antolić.

• Nikola Katić oddał bardzo groźny strzał głową. Piłka minęła jednak bramkę LEgii.

• Marko Vesović jest kolejnym graczem Legii, który ogląda żółtą kartkę.

• Radosław Majecki świetnie broni w sytuacji sam na sam! Młody golkiper ratuje Legii przed stratą bramki.

• Luquinhas minął kilku rywali, dograł w pole karne do Kulenovicia, ale Chorwat nie zdążył dopaść do piłki.

• Po raz kolejny Walerian Gwilia dogrywa idealnie na głowę Igora Lewczuka. Doświadczony stoper po raz kolejny nie trafia w bramkę!

• Jon Flanagan znowu fauluje Pawła Stolarskiego i tym razem zostaje ukarany żółtą kartką.

• Rozpędzony Paweł Stolarski został sfaulowany. Będzie kolejna okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

• Alfredo Morelos wyszedł sam na sam z Majeckim, ale sędzia liniowy wskazuje, że był na spalonym.

• Paweł Stolarski ukarany żółtym kartonikiem.

• Bardzo mocne uderzenie głową Igora Lewczuka! Piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki Glasgow Rangers!

• Znakomita akcja Legii! Wymienili kilka szybkich podań, a całość zamknął Walerian Gwilia! Zabrakło tylko trochę dokładności.

• Wracamy na Łazienkowską! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Nie można odmówić Legii zaangażowania. Widać, że drużyna ze Szkocji posiada dużo wyższą jakość piłkarską. Niemniej jednak sprawa awansu jest otwarta, a Glasgow Rangers do ogrania.

• Znakomicie prezentuje się dzisiaj Igor Lewczuk. Doświadczony stoper jest podporą całej drużyny z Warszawy.

• Paweł Stolarski w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Ojo! Mogło być bardzo groźnie!

• Artur Jędrzejczyk ogląda żółtą kartkę.

• Radosław Majecki faulowany przez rywala w polu bramkowym.

• Było bardzo blisko gola dla Legii! Cafu wpadł w pole karne i miał przed sobą już tylko bramkarza rywali! Portugalczyk uderzył jednak w bramkarza Rangers! Szkoda!

• Joe Aribo dobrze dośrodkował w pole karne Legii, ale bardzo pewny dzisiaj Igor Lewczuk wybija na rzut rożny.

• Glasgow Rangers od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce. Nie przekłada to się jednak na okazje bramkowe.

• Mamy pierwszą karą indywidualną tego meczu. Żółtą kartką ukarany Andre Martins.

• Sandro Kulenović oddala zagrożenie spod bramki Legii Warszawa.

• Stadion przy Łazienkowskiej wygląda dzisiaj bardzo imponująco.

• Waleiran Gwilia faulowany w swoim polu karnym. Legia odzyskuje posiadanie.

• Bardzo dobra, ważna interwencja Igora Lewczuka. Przed bramką stał osamotniony Alfredo Morelos.

• Znakomita akcja Luquinhasa! Młody Brazylijczyk zszedł na prawą nogę i uderzył po długim słupku! Gdyby nie świetna interwencja McGregora to Legia wyszłaby na prowadzenie!

• Sheyi Ojo uderzył z 5 metra, ale zabrakło mu dokładności. Od bramki zacznie Majecki.

• Świetne dośrodkowanie Valriana Gwilii! Piłka spadła na głowę Igora Lewczuka i piłka minimalnie mija bramkę gości! Ależ było blisko!

• Agresywny początek meczu ze strony gości. Jak na razie jednak Legia daje radę i odpiera ataki rywala.

• Benoit Bastien użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Aleksandar Vuković wprowadza w szeregi swojej drużyny stabilizację. Serbski szkoleniowiec wypuszcza w bój identyczny skład co w meczu z Atromitosem i Zagłębiem Lubin. Dużo kontrowersji jest na pozycji na postnika, ponieważ znowu od pierwszej minuty zagra Sandro Kulenović.

• Faworytem tego dwumeczu jest niestety drużyna z Glasgow. Ekipa prowadzona przez Stevena Gerrarda wyceniana jest przez portal transfermarkt na 48 milionów. To o 18 milionów więcej niż wicemistrzowie Polski. Szkoleniowiec Rangers docenia jednak klasę przeciwnika i ocenia szansę na awans 50 na 50.

• Dobry wieczór Państwu! Mimo, że mamy dopiero początek rozgrywek 2019/2020 to Legia Warszawa rozegra dzisiaj jeden z najważniejszych meczów tego sezonu! Wojskowi rozpoczynają ostateczną walkę o fazę grupową Ligi Europy! Na relację LIVE z pojedynku z Glasgow Rangers zaprasza Bartłomiej Modzelewski!