Legia Warszawa

3

Pogoń Szczecin

1

• Koniec! Legia pokonała 3:1 Pogoń Szczecin i przy porażce Lechii Gdańsk zrównuję się z nimi punktami! Wspaniały mecz Legionistów i w 100 zasłużenie zdobyli 3 punkty!

• Łukasz Załuska wychodzi na 25 metr i zdejmuje piłkę z nogi Radovicia!

• Kamil Drygas ukarany żółtą kartką, a sędzia dolicza 3 minuty.

• Niecelne uderzenie Michała Żyro. Od bramki zacznie Legia.

• Znowu Sandro Kulenović zmarnował okazję. Niedokładnie podał piętą do Cafu i stracił piłkę.

• Sandro Kulenović zbyt szybko ruszył do piłki zagranej przez Radovicia i sędzia liniowy pokazuje, że Chorwat był na spalonym.

• Zamieszanie w polu karnym Legii, ale piłka ostatecznie ląduje w rękawicach bramkarza gospodarzy.

• Ku uciesze kibiców zebranych na stadionie na murawie pojawia się Miroslav Radović. Zmienia Iuriego Medeirosa, który podobnie Carlitos został pożegnany gromkimi brawami.

• Faul w ofensywie Kamila Drygasa. Legia odzyskuje posiadanie.

• Zmiana także w ekipie gości. Jarosław Fojut zmieniony przez Spasa Delewa.

• Carlitos żegnany owacjami na stojąco! W jego miejsce wchodzi Sandro Kulenović.

• Luis Rocha wpadł w pole karne, dograł bardzo mocno i piłka odbiła się od Fojuta, a później wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Fojut pakuje piłkę do własnej bramki!

• Kasper Hamalainen schodzi, a w jego miejsce pojawia się Cafu!

• Radosław Cierzniak spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Andre Martins przerywa kontratak rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Sebastian Szymański otrzymał świetne podanie, tylko że źle opanował sobie piłkę i stracił znakomitą okazję!

• Zamieszanie w polu karnym Legii, ale Wieteska zdołał wybić piłkę.

• Soufian Benyamina melduje się na murawie w miejsce Radosława Majewskiego.

• Iuri Medeiros miał przed sobą tylko Załuskę, ale w ostatniej chwili została mu wybita piłka spod nóg! Legia jest rozpędzona!

• Znakomita indywidualna akcja Carlitosa! Hiszpan minął trzech rywali, dograł w pole karne, ale tam Szymański nie doskoczył do piłki.

• Michał Żyro wraca na Łazienkowską 3! Wychowanek Legii Warszawa zmienia Sebastiana Kowalczyka!

• Ależ początek drugiej połowy dla Legii! Hamalainen podał do Medeirosa, który świetnym strzałem w samo okienko pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Iuri Medeiros i jest 2:1!

• Zbyt mocne podanie Carlitosa do Medeirosa, który nie zdołał opanować piłki.

• Marko Vesović podał do Carlitosa, który uderzył z ostrego kąta i Łukasz Załuska pokonany!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos! Legia szybko doprowadza do remisu po zmianie stron!

• Wracamy na Łazienkowską! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Legia przegrywa 0:1 z Pogonią Szczecin.

• Carlitos w swoim stylu zszedł na prawą nogę, ale tym razem defensorzy gości nie dali nabrać się na jego zwody i przerwali akcję Hiszpana.

• Błąd Vesovicia w defensywie, ale Artur Jędrzejczyk zdołał naprawić pomyłkę kolegi.

• Mateusz Wieteska uderza głową, ale minimalnie niecelnie!

• Coś niesamowitego! Marko Vesović wyłożył piłkę Hamalainenowi, który z 5 metrów trafia w Załuskę! Legia coraz mocniej napiera.

• Pogoń nie jest w stanie wyjść z własnej połowy od kilku minut. Nie przynosi to jednak efektu bramkowego dla gospodarzy.

• Strzał Mateusza Wieteski ląduje na poprzeczce! Dużo szczęścia mają teraz goście!

• Mocne uderzenie Sebastiana Szymańskiego! Łukasz Załuska znowu ratuje swój zespół!

• Znakomita indywidualna akcja Medeirosa, który podał do swojego rodaka. Luis Rocha stracił jednak posiadanie.

• Świetne uderzenie Andre Martinsa, ale Łukasz Załuska końcówkami palców przerzuca piłkę nad poprzeczkę!

• Wyprostowana noga Jarosława Fojuta trafiła w piłkę, ale później w nogi Szymańskiego. Żółtą kartka zasłużona.

• Dobra wymiana "z pierwszej piłki" zawodników Legii. Strzał Szymańskiego zablokowany i gospodarze mają rzut rożny.

• Kolejne dośrodkowanie Luisa Rochy, które zostaje zablokowane przez Fojuta.

• Sebastian Kowalczyk ogląda żółtą kartkę.

• Seria groźnych dośrodkowań z rzutu rożnego przez zawodników Pogoni, ale Legia sobie z tym radzi.

• Marko Vesović ukarany żółtą kartką.

• Potężne wstrzelenie piłki przez Luisa Rochę! Jarosław Fojut z problemami wybija na rzut rożny.

• Ricardo Nunes idealnie dograł na głowę Adama Buksy, który świetnym strzałem pokonuje Radosława Cierzniaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Buksa otwiera wynik meczu!

• Iuri Medeiros w ostatniej chwili został powstrzymany przez zawodników Pogoni. Mogło być groźnie.

• Mocne uderzenie Radosława Majewskiego, ale Radosław Cierzniak zdołał odbić piłkę!

• Mateusz Wieteska ukarany żółtą kartką. Nie dość, że został ukarany już na samym początku meczu to jeszcze Pogoń ma teraz groźną okazję.

• Pierwsza groźna okazja gospodarzy! Kasper Hamalainen trafia w słupek! Ależ było blisko!

• Wojciech Myć gwiżdże po raz pierwszy!

• "Sen o Warszawie" odśpiewany! Zawodnicy wychodzą na murawę!

• Pogoń złapała zadyszkę w najgorszym momencie sezonu. Nie ma co ukrywać, że ostatnie wyniki nie napawają optymizmem, a to wszystko może się skończyć brakiem miejsca w górnej ósemce. Czy tak to się skończy?

• Przy Łazienkowskiej mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Legia nie odpuści tego meczu, gdyż dzisiaj mogą zrównać się punktami z liderującą Lechią. Do 18 meczowej wraca m.in Cafu, który spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych. Aleksandar Vuković sukcesywnie stawia na parę Martins-Antolić. Czy dzisiaj sobie poradzą?

• Dzień dobry Państwu! Pogoń Szczecin przyjechała na Łazienkowską 3, aby wywalczyć miejsce w górnej ósemce! Łatwo na pewno nie będzie, gdyż Legia również chce zdobyć komplet punktów, aby gonić liderującą Lechię Gdańsk! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!