Legia Warszawa 1 - 2 Jagiellonia Białystok

1

Jagiellonia Białystok

2

2 1 połowa

• Koniec meczu! Po bardzo emocjonującym meczu Jagiellonia pokonuje Legię Warszawa!

• Legia cały czas atakuje, ale nie potrafi wpakować piłki do bramki. Czy uda im się zremisować?

• Sędzia dolicza aż 8 minut!

• Maciej Rosołek trafia w słupek! To musi być gol!

• Strzał głową Pekharta został zablokowany.

• Luquinhas dogrywa prosto w ręce Steinborsa.

• William Remy dogrywa na głowę Pekharta, ale Czech tym razem nie trafił w bramkę.

• Filip Mladenović zmienia Luisa Rochę.

• Pavels Steinbors znowu uratował swój zespół! Świetnie zdjął piłkę z głowy Pekharta!

• Katastrofalne uderzenie Pawła Stolarskiego.

• Schodzi też Bartłomiej Wdowik, a wchodzi Bartosz Bida.

• Podwójna zmiana w Jagiellonii. Szymon Sobczak zmienia Jakova Puljicia.

• Jose Kante zamyka akcję swojej drużyny niecelnym uderzeniem.

• Pavels Steinbors znakomicie uprzedza Tomasa Pekharta.

• Maciej Rosołek melduje się na murawie w miejsce Bartosza Kapustki.

• Teraz zdemolowany został Bodvarsson. Islandczyk potrzebuje pomocy medycznej.

• Zakotłowało się pod bramką Jagiellonii! Seria strzałów, które jednak nie skończyły się golem.

• Bartosz Slisz nie da rady kontynuować gry ze względu na duży krwotok. Zmienia go Michał Karbownik.

• Radosław Cierzniak mimo że jest na ławce to za protesty w stronę sędziego otrzymuje żółtą kartką.

• Zderzenie głowami Bartosza Slisza i Jakova Puljicia. Potrzebna jest pilna pomoc medyczna.

• Ariel Borysiuk zmienia Jeusa Imaza.

• To jest właśnie cały Tomas Pekhart! Czech był niewidoczny przez 60 minut, ale teraz świetnie wykorzystał podanie Bartosza Kapustki i pokonał bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart!

• Bartosz Kapustka wpadł w pole karne, oddał strzał, ale świetnie broni bramkarz gości.

• Tomas Pekhart wygrał pojedynek główkowy w polu karnym Jagi, ale trafił prosto w ręce Steinborsa.

• Paweł Olszewski nie da rady grać dalej. Zmienia go Andrej Kadlec.

• Na murawie leży Olszewski. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• To powinien być gol! Jose Kante uderzył z bliskiej odległości, świetni obronił Steinbors, a później fatalnie dobijał Jędrzejczyk.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• W ekipie gości również jest roszada. Juan Camara schodzi, a wchodzi Bodvar Bodvarsson.

• Na drugą połowę nie wychodzi też Mateusz Hołownia. Zmienia go Luquinhas.

• Podwójna zmiana w ekipie Legii. Andre Martins zmieniony przez Domagoja Antolicia.

• Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia do przerwy z dużym spokojem rozjeżdża mistrzów Polski. Z daleka czuć zapach zmian w drużynie z Warszawy.

• 2 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

• Sprytne rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu Jagiellonii. Tomas Prikryl fatalnie jednak zmarnował okazję.

• William Remy uprzedza Puljicia. Tym razem Francuz zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

• Słabiutkie dośrodkowanie Remy'ego. Piłka w rękach Steinborsa.

• Świetne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Mateusza Hołowni! Skrzydłowi Legii trafia w poprzeczkę!

• Juan Camara fauluje Pawła Stoalrskiego i ogląda za to żółtą kartką.

• Jesus Imaz świetnie opanował sobie futbolówkę, wygrał pojedynek biegowy z Remy i pokonał Artura Boruca!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz!

• Fatalne uderzenie Bartosza Slisza. Piłka poszybowała w trybuny.

• Luis Rocha popełnił błąd. Portugalczyk dał się przepchnąć Prikrylowi. Czech wyłożył piłkę Puljiciowi i Jagiellonia wychodzi na prowadzenie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakov Puljić zdobywa bramkę!

• Zablokowany strzał Jose Kante.

• Paweł Stolarski popędził prawym skrzydłem, ale jego dogranie było niedokładnie.

• Tomas Prikryl otrzymał świetne podanie. Zbyt długo jednak przyjmował futbolówkę i Remy zdołał go zablokować.

• Bardzo otwarty początek meczu! Teraz uderzał Paweł Stolarski, ale tutaj także odbija piłkę Pavel Steinbros.

• Paweł Olszewski mocno dogrywa, ale pewnie wyłapuje piłkę Artur Boruc.

• Pierwszy strzał Jagiellonii. Jakov Puljić nie trafił jednak w światło bramki.

• Tomas Pekhart wpakował piłkę do bramki! Cała Łazienkowska oszalała, ale sędzia liniowy pokazał, że Czech był na spalonym!

• Bartosz Frankowski używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Bukmacherzy nie mają wątpliwości - faworytem dzisiejszego meczu jest Legia Warszawa. Podopieczni Aleksandara Vukovicia muszą czuć sportową złość po ostatnim niepowodzeniu. Czy dzisiaj przełożą to na dobry wynik?

• Bogan Zając nie chciał być gorszy i również przygotował kilka niespodzianek. Oczywiście nie w takiej ilośći, ale zobaczymy m.in. Pawła Olszewskiego, Juana Camarę czy Tomasa Prikryla. Najbardziej zaskakuje brak Macieja Makuszewskiego, który w meczu z Wisłą Kraków był wyróżniającą się postacią.

• Aleksandar Vuković trochę namieszał w składzie swojego zespołu. Od pierwszej minuty zobaczymy dzisiaj m.in. Pawła Stolarskiego, Williama Remy'ego, Luisa Rochę, Andre Martinsa, Bartosza Kapustkę, Mateusza Hołownię czy Jose Kante. Wszyscy ci zawodnicy jeszcze w poprzednim meczu zaczynali mecz na ławce.

• Dobry wieczór! Legia Warszawa chce zmazać plamę po bardzo nieudanych eliminacjach Ligi Mistrzów. Dzisiaj podejmie na własnym stadionie Jagiellonię Białystok.