Legia Warszawa 4 - 0 Jagiellonia Białystok

4

2 1 połowa

Jagiellonia Białystok

0

• Koniec meczu! Legia Warszawa bardzo pewnie pokonuje Jagiellonię Białystok i odskakuje na 3 punkty od Cracovii, która swój mecz rozpocznie za nieco ponad 30 minut.

• Jak to nie wpadło! Jesus Imaz miał praktycznie pustą bramkę i posłał piłkę w trybuny!

• Luquinhas świetnie dograł do wbiegającego Czecha, który pakuje piłkę do bramki! Legia gromi Jagiellonię!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart zdobywa bramkę w swoim debiucie!

• Mateusz Praszelik zmienia Pawła Wszołka.

• William Remy zażegnuje niebezpieczeństwo wybijając piłkę daleko od pola karnego.

• Arvydas Novikovas świetnie dograł w pole karne i Tomas Pekhart minimalnie minął się z piłką.

• Martin Pospisil zagrywa prosto w ręce Radosława Majeckeigo.

• Piłka odbija się od ręki Marko Vesovicia, ale gwizdek Mariusza Złotka milczy.

• Paweł Wszołek spokojnie minął rywala, ale jego podanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Wracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją William Remy pojawia się na boisku, a zmienia Igora Lewczuka.

• 21340 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej 3.

• Żegnany gromkimi brawami Jose Kante opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się debiutujący w Ekstraklasie Tomas Pekhart.

• Jose Kante pakuje piłkę do bramki, ale sędzia wskazuje, że był spalony.

• Radosław Majecki spokojnie broni strzał głową Imaza.

• Jesus Imaz dał się wyprzedzić Marko Vesoviciowi. Hiszpan mógł wyjść sam na sam z Majeckim.

• Michał Karbownik faulowany pod polem karnym gości.

• Arvydas Novikovas dogrywa bardzo mocno, ale nikt nie zdołał przeciąć tego zagrania.

• Przemysław Mystkowski melduje się na murawie w miejsce Bartłomieja Wdowika.

• Ogromne zamieszanie w polu bramkowym Jagiellonii! Jose Kante cudem wepchnął piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante po raz drugi!

• Bogdan Tiru fauluje rozpędzonego Luquinhasa i Legia ma rzut wolny pod polem karnym rywala!

• Radosław Majecki świetnie odbija strzał rywala! Mimo, że ma dzisiaj mało pracy to jest bardzo czujny.

• Novikovas huknął z dystansu, ale świetnie broni Iliev.

• Czas na drugie 45 minut!

• Na murawę po przerwie nie wrócił też Tomas Prikryl. Zmienił go Juan Camara.

• Ariel Borysiuk notuje debiut w barwach Jagiellonii na stadionie, w którym wychował się piłkarsko. Zmienia Jakova Puljicia.

• Koniec pierwszej połowy! Legia kontroluje przebieg meczu i zasłużenie prowadzi z Jagiellonią.

• Arvydas Novikovas popędził prawym skrzydłem, uderzył z ostrego kąta i posłał piłkę daleko od bramki.

• Kolejna znakomita akcja gospodarzy! Wszołek wyłożył piłkę Jose Kante, który trafił prosto w bramkarza Jagi.

• Paweł Wszołek popisał się szybkością, popędził lewym skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

• Indywidualna akcja Novikovasa zakończona zablokowanym strzałem Litwina.

• Fatalnie rozegrany rzut wolny. Legia wraca do konstruowania akcji.

• Jesus Imaz sfaulowany w pobliżu pola karnego Legii. Będzie szansa na dośrodkowanie.

• Znakomite dośrodkowanie Novikovasa, prosto na głowę Jose Kante! Gwinejczyk pewnym strzałem pokonuje bramkarza Jagiellonii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante zdobywa bramkę!

• Jakov Puljić ukarany żółtą kartką.

• Jose Kante na spalonym. Tym samym Legia traci szansę na gola.

• Świetne uderzenie Arvydasa Novivkoasa i jeszcze lepsza interwencja Dejana Ilieva!

• Arvydas Novikovas świetnie urwał się prawym skrzydłem, dograł w pole karne, ale piłkę wyłapał bramkarz Jagiellonii.

• Świetne prostopadłe podanie Vesovicia do Novikovasa, który próbował wycofać piłkę do Luquinhasa. Brazylijczyk nie zdołał jednak opanować futbolówki.

• Legia na razie spokojnie kontroluje przebieg meczu, jednak nie ma to przełożenia na sytuacje bramkowe.

• Igor Lewczuk świetnie powstrzymuje atak Jagiellonii.

• Jose Kante świetnie wstrzelił piłkę w pole karne, ale Ivan Runje zdoał zażegnać niebezpieczeństwo.

• Czarnogórzec huknął z dystansu, piłka odbiła się Tomasa Prikryla i zmyliła bramkarza Jagiellonii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marko Vesović otwiera wynik meczu!

• Bardzo dobra akcja gospodarzy! Arvydas Novikovas uderzył ze skraju 16, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

• Paweł Wszołek wstrzelił piłkę przed bramkę, ale Jose Kante nie zdołał jej skierować do siatki!

• Mariusz Złotek używa gwizdka po raz pierwszy!

• Kibice Legii odśpiewują Sen o Warszawie a to oznacza, że zawodnicy obu druzyn zaraz pojawią sie na murawie!

• Głównym arbitrem spotkania Legia - Jagiellonia będzie Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

• Rezerwowi Jagiellonia: Damian Węglarz, Dawid Szymonowicz, Ariel Borysiuk, Jakub Wójcicki, Juan Camara, Maciej Makuszewski, Przemysław Mystkowski, Karol Struski, Martin Kostal.

• Rezerwowi Legia: Radosław Cierzniak, Inaki Astiz, Paweł Stolarski, William Remy, Mateusz Praszelik, Andre Martins, Maciej Rosołek, Tomas Pekhart.

• Zero bramek strzelonych, trzy stracone i to w meczu z (wydawałoby się) dołującą Wisłą Kraków - oto dorobek Jagiellonii Białystok z pierwszych dwóch meczów rundy wiosennej. Ekipa z Podlasia miała walczyć o najwyższe cele, a nie łapie się obecnie do czołowej ósemki.

• Legionistów na Łazienkowskiej nie jest łatwo pokonać. Zespół z Warszawy nie przegrał u siebie od siedmiu spotkań, a na przestrzeni całego sezonu jedynie dwukrotnie uznawał wyższość rywali.

• Na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie dojdzie do konfrontacji pomiędzy Legią, a Jagiellonią Białystok. Początek spotkania o godzinie 17:30. Witamy w relacji LIVE!