Lechia Gdańsk

1

Legia Warszawa

3

• Legia wykonała swoją pracę w 100%. Wygrało doświadczenie i umiejętności czysto piłkarskie. Teraz Legia zrównuje się punktami z liderującą Jagiellonią! Walka o mistrzostwo nabiera rumieńców!

• Koniec! Legia spokojnie wygrywa z Lechią 3:1!

• Simeon Sławczew ukarany żółtą kartką.

• Kolejny debiut w barwach Legii. Brian Iloski zmienia Marko Vesovicia!

• Duży błąd Pazdana próbował wykorzystać Kuświk, ale jego strzał mija bramkę Legii.

• Mocne uderzenie z dystansu, a jego autorem William Remy. Piłka ląduje jednak w "koszyku" Kuciaka.

• Grzegorz Kuświk urwał się obrońcom Legii zdecydowanie zbyt szybko. Bardzo duży spalony.

• Jarosław Przybył znowu sięga po żółtą kartkę. Tym razem ukarany Grzegorz Wojtkowiak.

• Pasquato wypuścił w bój Jarosława Niezgodę, który jednak uderza prosto w Kuciaka.

• Cristian Pasquato za wybicie piłki po gwizdku zostaje ukarany żółtą kartką.

• Dobre uderzenie z woleja autorstwa Pasquato! Znowu jednak dobrze broni Kuciak.

• Zmiana również w Lechii. Filip Mladenović w miejsce Pawła Stolarskiego.

• Cristian Pasquato wraca po dłuższej przerwie. Włoch zmieni Krzysztofa Mączyńskiego.

• Marko Vesović świetnie blokuje Sławomira Peszko. Od bramki zaczną goście.

• Mauricio ukarany żółtym kartonikiem.

• Cafu dogrywa na głowę Niezgody, który oddaje zbyt słaby strzał.

• Grzegorz Kuświk znakomicie wyłożył piłkę Sławczewowi, który musiał tylko dopełnić formalności!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Simeon Sławczewa zdobywa bramkę!

• Strzał Patryk Lipskiego z rzutu wolnego znacznie mija bramkę Legii.

• Michał Pazdan ogląda żółty kartonik.

• Maurcio zalicza debiut w naszej lidze! Brazylijczyk pojawia się w miejsce Miroslava Radovicia.

• Michał Kucharczyk świetnie urwał się obrońcom rywala, zagrał w pole karne, ale Niezgoda minął się piłką.

• Z boiska schodzi również Flavio, a w jego miejsce wchodzi Grzegorz Kuświk.

• Podwójna zmiana w Lechii. Milos Krasić zmieniony przez Patryka Lipskiego.

• Na raty, ale Legia pakuje bramkę na 3:0! Najpierw strzał Niezgody broni Kuciak, ale przy dobitce Kucharczyka nie miał żadnych szans! Legia powoli demoluje swoich rywali!

• Adam Chrzanowski ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Kucharczyk zdobywa bramkę!

• Marco świetnie wywalczył sobie piłkę w polu karnym Legii, ale znowu przegrywa pojedynek z Malarzem!

• Miroslav Radović dograł idealnie na pustą bramkę dla Remy'ego, który tylko dostawił głowę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! William Remy na 2:0!

• Co za interwencja Kuciaka! Kucharczyk znakomicie uderzył z głowy, ale Słowak jest prawie bezbłędny dzisiaj!

• Wracamy na stadion w Gdańsku!

• Lechia wygląda naprawdę nieźle. Legia wygrywa doświadczeniem i to do nich należał początek tego meczu. Teraz czas na 15 minutową przerwę!

• Ależ miał wielką szansę Flavio! Portugalczyk uderzył głową i piłka minęła bramkę o centymetry! Po tym strzale sędzia kończy pierwszą część meczu!

• Spory błąd w wyprowadzeniu piłki Arkadiusza Malarza. Golkiper ma szczęście, że asekurował całą sytuację Pazdan.

• Jarosław Niezgoda próbował wykorzystać swoją szybkość, jednak był na znacznym spalonym.

• Było niebezpiecznie w polu karnym Legii! Marco Paixao wygrał walkę o piłkę, tylko że jego strzał minimalnie minął bramkę przeciwników.

• Wojskowi próbowali wymienić kilka podań z pierwszej piłki, ale ostatnie podanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Legia ma dużo szczęścia, że Krasić źle podał do Sławczewa! Mógł być remis!

• Adam Chrzanowski świetnie uderzył głową, tylko że w bramce stoi niezawodny Malarz i gospodarze mają tylko rzut rożny.

• Marko Vesović blokuje dośrodkowanie ręką i Lechia ma rzut wolny sprzed pola karnego rywala.

• Marko Vesović wykorzystał błąd defensywy Lechii. Celem jego podania był Cafu, ale jak spod ziemi wyrósł Jarosław Niezgoda, który sprytnym, płaskim strzałem pokonuje Dusana Kuciaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda otwiera wynik tego pojedynku!

• Dobre dośrodkowanie Peszki w pole karne rywala, ale tam królował Pazdan, który spokojnie wybija futbolówkę.

• Jarosław Niezgoda bardzo mocno powalczył w polu karnym, aż wywalczył rzut rożny.

• Co tam się wydarzyło! Zakotłowało się w polu karnym Lechii! Radović uderzył w poprzeczkę, a później dobitkę Cafu obronił Kuciak! To musiał być gol!

• Kapitalny centrostrzał Szymańskiego! Centymetrów zabrakło, żeby młody zawodnik gości wpakował piłkę za kołnierz Kuciakowi!

• Ależ piękne uderzenie z woleja Cafu! Gdyby nie kapitalna interwencja Kuciaka to mielibyśmy bramkę kolejki!

• Bardzo dobry drybling Szymańskiego i dzięki tej akcji jest dobra szansa z rzutu wolnego dla Legii!

• Marco Paixao dograł w pole karne, gdzie Sławomir Peszko uderzył i trafił w boczną siatkę.

• Dobre rozegranie Cafu do Kucharczyka, który jednak podaje zdecydowanie zbyt lekko i psuje całą akcję.

• Adam Hlousek bardzo spokojnie wygrywa pojedynek siłowy z Flavio Paixao. Od bramki zacznie Malarz.

• Pierwsze celne uderzenie w tym jego. Jego autorem Marco Paixao.

• No to stratujemy!

• Obie drużyny już witają się na murawie! Zaraz Jarosław Przybył rozpocznie nam to spotkanie!

• W pierwszym dzisiejszym meczu Lech Poznań rozgromił liderującą w tabeli Jagiellonię aż 5:1. Teraz duża szansa stoi przez mistrzami Polski.

• Obie drużyny dzieli aż 21 punktów. To jasno stawia Legię Warszawa w roli faworyta. Lotto Ekstraklasa jednak nie raz udowodniła, że rządzi się swoimi prawami. Czekamy na pierwszy gwizdek z niecierpliwością!

• Debiut w Legii zaliczy się Cafu. Portugalski pomocnik dostanie pierwszą szansę od Romeo Jozaka. Przed szansą pierwszego występu w barwach Wojskowych stoi także Brian Iloski. Czy młody obywatel USA dostanie okazję na pokazanie swoich umiejętności?

• Dzisiaj na ławce trenerskiej Lechii zadebiutuje Piotr Stokowiec. Nowy szkoleniowiec wniósł nowe nadzieje do klubu z Gdańska. Czy dzisiaj zadziała efekt nowej miotły?

• Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Serdecznie zapraszam na relacje z najważniejszych wydarzeń tego pojedynku!

• Po bardzo wysokiej porażce Jagiellonii z Lechem, mistrz Polski ma szansę zrównać się z liderem punktami. Na ich drodze stają pogrążeni w kryzysie piłkarze Lechii Gdańsk. Komu uda się zdobyć 3 punkty!?