• Koniec spotkania w Finlandii! Legia pewnie wygrywa z IFK Mariehamn 3:0!

• Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Petarda Macieja Dąbrowskiego z rzutu wolnego mija poprzeczkę o pół metra!

• Robin Sid z kartką za faul na Krzysztofie Mączyńskim.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Tommy Wirtanen zmienia Robbina Sellina.

• Kolejny strzał Łukasza Monety, ponownie niecelnie - tym razem nad bramką.

• Przytomne zagranie do Łukasza Monety na lewą stronę pola karnego, były zawodnik Ruchu Chorzów uderza tylko w boczną siatkę.

• Mocny strzał Thibault Moulin zza pola karnego odkręcał się do bramki i ostatecznie ominął ją o kilka metrów.

• Ostatnia zmiana w Mariehamn. Gabriel Petrovic zmieniony przez Robina Sida.

• Mateusz Szwoch przegrywa pojedynek na lewym skrzydle z Gabrielem Petroviciem, piłkę ma IFK.

• Trwa bezdyskusyjny napór Legii, Finowie nie atakują już wcale.

• Dośrodkowanie Adama Hlouska mocno przeciągnięte, piłka przelatuje ponad linią końcową. Grę wznowi bramkarz IFK.

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Aapo Maenpaa zmieniony przez Albina Granlunda.

• Płaskie dośrodkowanie Łukasza Monety z lewej strony pola karnego wybija obrona, ale przy piłce nadal Legia.

• Legia zamknęła rywala w jego polu karnym, ale wciąż czekamy na kolejne gole. Legionistom już się nie spieszy.

• Fenomenalna główka Kaspra Hamalainena, ale jeszcze piękniejszą interwencją popisuje się Andreas Vaikla!

• Trzecia zmiana w Legii - Guilherme zmieniony przez Sebastiana Szymańskiego.

• Szansę od trenera dostaje Łukasz Moneta, który zmienia Dominika Nagy'ego.

• Ostry faul na Krzysztofie Mączyńskim i druga żółta kartka, boisko opuszcza Anthony Dafaa.

• Piłka w siatce Legii, gola zdobywa Amos Ekhalie, ale... po ewidentnym zagraniu ręką. Bramka oczywiście nieuznana.

• Pierwsza zmiana w Legii. Mateusz Szwoch zmienił Michała Kopczyńskiego.

• Z kartką również Anthony Dafaa, ukarany został za dyskusje z arbitrem.

• Maciej Dąbrowski z żółtą kartką za faul na rywalu 30 metrów od bramki.

• Nieudany drybling Guilherme na prawym skrzydle, Brazylijczyk traci piłkę na rzecz rywala tuż przy linii bocznej pola karnego.

• Ostre dośrodkowanie Adama Hlouska z łatwością wybite przez Kristiana Kojolę.

• Na bramkę uderza Dominik Nagy, po rykoszecie od rywala udało się wywalczyć jedynie aut.

• Guilherme traci piłkę przy linii bocznej, piłka dla Mariehamn.

• Druga połowa rozpoczęta przez Legię, czekamy na następne gole!

• Łukasz Broź jak Cafu... ciekawe porównanie ;)

• Przewaga ekipy Jacka Magiery jest zasłużona, co prawda mistrzowie Polski mieli moment, kiedy dali się zamknąć na własnej połowie, jednak bronili się skutecznie, po czym wyprowadzili kolejne zabójcze ataki. Różnica klas jest zauważalna.

• Do przerwy Legia prowadzi bardzo pewnie - 3:0 dla warszawian.

• Legia dokumentuje swoją wyższość, mimo słabszego momentu legioniści trafiają do siatki po raz kolejny, prowadzenie jest bardzo pewne.

• Jest kolejny gol dla warszawian! Kasper Hamalainen po podaniu Guilherme sprytną podcinką trafia do siatki, 3:0 dla mistrzów Polski!

• Legia po chwili miała rzut wolny około 18 metrów od bramki, piłka trafiła do Krzysztofa Mączyńskiego, reprezentant Polski posłał piłkę niecelnie.

• Doskonałe dośrodkowanie na głowę Kaspra Hamalainena, strzał fińskiego pomocnika z trudem broni bramkarz, przy dobitce Węgra był jednak bezradny!

• Gol! Nareszcie! Dominik Nagy podwyższa prowadzenie warszawian, 2:0!

• Mogło być 1:1! Brian Span w sytuacji stuprocentowej uderza z całej siły wprost w Arkadiusza Malarza!

• Naprawdę ładna, kombinacyjna akcja Legii została zakończona koszmarnym, zbyt mocnym uderzeniem Thibault Moulin zza pola karnego.

• Gospodarze mieli także rzut rożny, ale defensywa Legii dość łatwo sobie poradziła.

• Adam Hlousek ostro fauluje rywala przy linii bocznej, Czech ma szczęście, że obyło się bez kartki.

• Za mocne podanie Thibault Moulin do Adama Hlouska na lewą stronę pola karnego, grę wznowi bramkarz Mariehamn.

• Legia w tej chwili nieco schowana, gospodarze starają się w jakiś sposób odpowiedzieć, ale wciąż przeszkadzają im w tym niecelne podania.

• Po chwili gospodarze odpowiadają faulem na Łukaszu Broziu w ofensywie.

• Robbin Sellin faulowany przed własnym polem karnym. Piłka dla IFK.

• Groźna akcja IFK! Kristian Kojola niepotrzebnie odbił strzał kilka metrów obok bramki, gdyby nie dotknął piłki prawdopodobnie zatrzymałaby się w siatce!

• Różnica klas obu zespołów jest doskonale widoczna. Gospodarze mają problemy z najprostszymi przyjęciami czy mocniejszymi podaniami.

• Kasper Hamalainen! Po dośrodkowaniu Łukasza Brozia z prawej strony boiska piłka trafia w poprzeczkę, bramkarz interweniował dość nieporadnie, ale ostatecznie udało się zażegnać niebezpieczeństwo!

• Ofensywa Wojskowych trwa! Mocny strzał Guilherme z około dziesięciu metrów odbija się od Dominika Nagy'ego i pechowo omija bramkę w niewielkiej odległości!

• Sam poszkodowany uderza wysoko nad poprzeczką.

• Tuż przed polem karnym rywala faulowany Guilherme. To dobre miejsce do oddania strzału na bramkę.

• Brian Span w pierwszej groźnej akcji swojego zespołu szukał strzału z ostrego kąta, ale po rykoszecie piłka odbija się od niego i opuszcza poza plac gry.

• Legia weszła w mecz naprawdę dobrze, mistrzowie Polski wciąż atakują, ich dominacja nie podlega dyskusji.

• Goool, Legia udanie rozpoczyna mecz, bramkarz wyczuł zamiary, ale Guilherme i tak trafia do siatki pewnym strzałem w lewą stronę!

• Mocna piłka w pole karne gospodarzy od Macieja Dąbrowskiego do Łukasza Brozia, prawy obrońca faulowany, rzut karny dla Legii!

• Legia pierwszy raz gra dziś w swoich nowych, wyjazdowych trykotach - gospodarze w białych koszulkach.

• Dośrodkowanie Adama Hlouska w kierunku stojącego pod bramką Kaspra Hamalainena wybite przez stojącego tuż przed nim obrońcę.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy po nieporozumieniu Artura Jędrzejczyka i Arkadiusza Malarza.

• Mecz rozpoczęty... jeszcze przed czasem!

• W dzisiejszym meczu liczymy na brak niespodzianek i pewne zwycięstwo mistrzów Polski.

• Ustawienie mistrzów Polski wygląda ciekawie. Na papierze prawdopodobnie rozpoczną oni mecz w formacji 4-5-1.

• Mecz odbędzie się na kameralnym obiekcie Wiklof Holding Arena w Mariehamn.

• Rezerwowi Legii: Radosław Cierzniak, Michał Pazdan, Rafał Makowski, Sebastian Szymański, Mateusz Szwoch, Vamara Sanogo i Łukasz Moneta.

• Rezerwowi Mariehamn: Marc Nordqvist, Albin Granlund, Rezgar Amani, Tommy Wirtanen, Robin Sid, Joel Karlstrom i Joel Mattson.

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Andrew Dallas ze Szkocji.

• Mistrzowie Polski rozpoczynają walkę o Ligę Mistrzów meczem z mistrzami Finlandii, IFK Mariehamn. Faworytami są oczywiście Wojskowi.

• Dobry wieczór Państwu, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu IFK Mariehamn - Legia Warszawa!