2 1 połowa

Real Madryt

1

• Dziękuje za uwagę i życzę dobrego wieczoru!

• Barcelona upokarza Real przed własną publicznością. Zasłużone zwycięstwo "Dumy Katalonii", Real miał swój moment, ale było to nie wystarczające na rozpędzoną Barcelonę

• Coutinho idealnie dogrywa do Alby, ale strzał Hiszpana powędrował minimalnie obok słupka

• Ależ akcja gospodarzy, Roberto dograł piłkę do Suareza, który chciał zakończyć akcję "skorpionem", ale trafił w słupek!

• Dobra akcja Realu, piłka do Modicia, ale Chorwat trafia w słupek!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Zapraszamy za 15 minut na kolejną dawkę emocji!

• Gospodarze kontrolują spotkanie i pomimo paru błędów w obronie kończą pierwszą połowę na 0 z tyłu. Gracze Realu mają problem z wyprowadzeniem groźnej akcji i dzięki Courtoisa nie przegrywają o jedną bramkę więcej

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania!

• Karny dla gospodarzy!

• Analiza VAR w sprawie karnego dla Barcelony!

• Piłka do Coutinho, który zdecydował się na dośrodkowanie, ale bardzo nieudane

• Przywitanie zawodników za nami, podobnie jak losowanie stron, zaczynamy El Clasico, najważniejszy mecz Europy, przy piłce Real Madryt!

• Oba zespoły meldują się na murawie, z głośników rozbrzmiewa hymn Barcelony!

• Kibice Blaugrany prezentują efektowną kartoniadę i hasło "We Color Football", atmosfera robi wrażenie!

• W stolicy Katalonii pochmurno, ale mimo wszystko warunki są idealne do rozegrania wielkiego spotkania. Zawodnicy nie mogą narzekać na pogodę, pozostaje im tylko stworzyć kapitalne widowisko!

• Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę, czas na ostatnie przygotowania przedmeczowe i ostatnie wskazówki od szkoleniowców. Kto okaże się dziś skuteczniejszy? Tego dowiemy się za mniej więcej dwie godziny!

• Do pierwszego gwizdka sędziego zostało już mniej niż piętnaście minut! Liczymy na bardzo ciekawe spotkanie, jak zawsze w El Clasico!

• Natomiast jeśli chodzi o Real, jest obecnie w największym kryzysie od kilkudziesięciu lat. "Królewscy" przegrali niedawno trzy spotkania z rzędu, a w Lidze Mistrzów ledwo pokonali u siebie Viktorię Pilzno 2:1.

• Duma Katalonii po małym kryzysie formy miesiąc temu chyba wróciła na właściwe tory. W środku tygodnie pewnie ograła w Lidze Mistrzów Inter Mediolan 2:0, a w poprzedniej kolejce LaLiga Santander po świetnym meczu pokonała Sevillę 4:2.

• W ramach 10. kolejki LaLiga Santander spotkanie będzie rozegrane na Camp Nou i pierwszy raz od wielu lat w spotkaniu nie wystąpi żaden z uważanych za najlepszych piłkarzy na świecie, czyli ani Lionel Messi, ani Cristiano Ronaldo.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania FC Barcelona - Real Madyrt!