0

Juventus Turyn

3

2 1 połowa

• Koniec meczu! Rewanż Juventusu i efektowna wygrana 3:0 z Barceloną na Camp Nou!

• Federico Chiesa na ostatnie sekundy za Ronaldo.

• Paulo Dybala w miejsce Moraty.

• Federico Bernardeschi za Cuadrado.

• Oscar Mingueza za Araujo.

• Żółta kartka dla Firpo.

• Czwarta bramka dla Juventusu! Leonardo Bonucci w zasadzie wpadł z piłką do bramki! Radość jednak przedwczesna, po analizie VAR sędzia nie uznaje trafienia. Był spalony.

• Adrien Rabiot za Ramseya.

• Rodrigo Bentancur za Arthura.

• Kartonik dla Danilo.

• Riqui Puig za Pedriego.

• Messi w swoim stylu kropnął po ziemi z 19 metrów i znakomicie broni Buffon!

• Żółta kartka dla Umtitiego.

• Poprzeczka po główce Griezmanna, ale wydaje się, że Buffon kontrolował sytuację.

• A także Junior Firpo za Jordiego Albę. Trener Barcelony wymienił dwóch obrońców przy wyniku 0:3.

• Samuel Umtiti za Lengleta.

• Żółta kartka dla Moraty.

• GOOOOOOL!! 3:0!! CRISTIANO RONALDO PO RAZ DRUGI Z 11 METRÓW!!

• Drugi rzut karny dla Juventusu! Był VAR, Lenglet zagrał piłkę ręką.

• Fantastyczna parada Marc-Andre ter Stegena, który cudem wybronił strzał Ramseya!

• Celny strzał Messiego, ale w sam środek bramki Juve.

• Schodzi niewidoczny Trincao. W jego miejsce pojawia się Martin Braithwaite.

• Początek drugiej części meczu.

• Koniec pierwszej połowy.

• Messi przewrócony w polu karnym, Barcelona domaga się rzutu karnego, lecz sędzia niewzruszony.

• Spadło tempo spotkania. Nadal Barcelona nie ma pomysłu na odwrócenie losów pojedynku.

• Jordi Alba do Messiego, ten uderza od razu z pierwszej piłki i na raty broni Buffon.

• Znowu ostro. Ukarany za uderzenie łokciem Clement Lenglet.

• Kartkę ogląda Aaron Ramsey.

• Jordi Alba ukarany żółtą kartką.

• Uderzenie głową Alvaro Moraty nad poprzeczką.

• Lionel Messi kąśliwie uderzył z 20 metrów i z najwyższym trudem wyciągnął się Gianluigi Buffon!

• Miękka podcinka Juana Cuadrado do wbiegającego McKenniego, który pięknie uderzył z powietrza!

• GOOOOOOL!! MCKENNIE I JEST 2:0!! FANTASTYCZNA BRAMKA!!

• Bardzo długa akcja Blaugrany, ale ostatecznie stracił piłkę tuż przed polem karnym Antoine Griezmann.

• Zasłużone prowadzenie Juventusu, który był zdecydowanie lepszy w pierwszym kwadransie.

• GOOOOOOL!! 1:0 DLA JUVE!! CRISTIANO RONALDO NIE MYLI SIĘ!!

• Rzut karny dla Juventusu! Ronald Araujo przewrócił Ronaldo w szesnastce.

• Teraz próba Danilo, ale wyraźnie zabrakło dokładności w wykończeniu.

• Celne uderzenie Cristiano Ronaldo szpicem, ale w sam środek bramki.

• Dobrze wygląda gra Juventusu w początkowej fazie spotkania. Dużo respektu ma wobec rywala Duma Katalonii.

• Weston McKennie faulował Pedriego w środku pola.

• Początek spotkania.

• Czas na hymn Ligi Mistrzów.

• Tym razem Wojciech Szczęsny pozostanie na ławce. W pierwszym składzie zaprezentuje się 42-letni Gianluigi Buffon.

• Biorąc pod uwagę wiek Ronaldo i jego przynależność klubową możemy zakładać, że dzisiaj dojdzie do jednej z ostatnich rywalizacji z Messim. Juventus jeszcze walczy o wygranie grupy - na Camp Nou musi jednak wygrać z Barceloną.

• Do kolejnej rywalizacji Messiego z Ronaldo, już występującym w Juventusie, miało dojść pod koniec października. Portugalczyk zaraził się jednak koronawirusem i mecz obejrzał z kanapy, przebywając na domowej izolacji. Barcelona wygrała 2:0. Wynik ustalił z rzutu karnego Messi. Wcześniej natomiast sędzia nie uznał trzech bramek Alvaro Moraty, dopatrując się za każdym razem spalonego.

• Po raz ostatni Messi mierzył się z Ronaldo kiedy ten jeszcze zakładał koszulkę Realu Madryt. Był to maj 2018 roku i jeden z ostatnich ligowych meczów. Obaj trafili po bramce; najpierw Ronaldo, potem Messi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

• Witamy! Leo Messi i Cristiano Ronaldo spotkają się na boisku po przeszło dwóch latach przerwy. Stawką jest wygranie grupy G w Lidze Mistrzów. Relacja LIVE w GOL24.