Atromitos Ateny

0

Legia Warszawa

2

• Koniec meczu! Legia w końcu zagrała dobry mecz! Bardzo pewnie pokonują Atromitos i meldują się w IV rundzie Eliminacji Ligi Europy!

• Atur Jędrzejczyk notuje świetną interwencje. Kapitan Legii zażegnuje niebezpieczeństwo.

• 4 minuty dłużej potrwa jeszcze ten mecz.

• Aléxandros Katránis mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Grek potrzebuje pomocy medycznej.

• Alexandros Katarnis ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Apostolos Vellios schodzi, a wchodzi Clarck Nsikulu.

• Płaskie uderzenie ze stojącej piłki notuje Dominik Nagy. Strzał Węgra został jednak spokojnie obroniony przez jego rodaka - bramkarza drużyny gospodarzy.

• Sandro Kulenović faulowany przy polu karnym rywala! Czy tym razem Legia zagrozi bramce Atromitosu?

• Luqinhas schodzi z murawy, a melduje się na niej Carlitos.

• Radosław Majecki spokojnie broni strzał rywala. Legia znowu może konstruować atak pozycyjny.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Atromitosu, ale Sandro Kulenović minął się z piłką.

• Roszada także w ekipie z Aten. Madson kończy swój występ, a na boisku pojawia się Javier Umbides.

• Kolejna zmiana w drużynie Legii. Marko Vesović schodzi, a wchodzi Dominik Nagy.

• Artur Jędrzejczyk faulowany pod polem karnym Atromitosu! Będzie kolejna groźna akcja dla Legii.

• Walerian Gwilia ułożył sobie piłkę do strzału, ale Balázs Megyeri świetną interwencją ratuje swój zespół przed stratą bramki.

• Mateusz Wieteska zmienia Luisa Rocha.

• Roland Ugrai melduje się na murawie, a schodzi Tal Kahila.

• Sprytnie podanie Gwilii do Vesovicia, jednak Czarnogórzec nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Jak on to zrobił?! Marko Vesović dograł mocną piłkę, a Gruzin zdołał na bardzo ciężkim wślizgu skierować ją do bramki! Legia jest już więcej niż jedną nogą w kolejnej rundzie Eliminacji Ligi Europy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Walerian Gwilia! Legia prowadzi już 2:0!

• Dynamika Sandro Kulenovicia pozostawia wiele do życzenia. Chorwat otrzymał świetne podanie, ale nie potrafił zabrać się z piłką.

• Wracamy do Aten! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Legia schodzi do szatni z bardzo dobrym wynikiem i oby po przerwie było tylko lepiej!

• Co tu się teraz wydarzyło! Paweł Stolarski ratuje Legię wybijając piłkę z samej linii bramkowej!

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 3 minuty.

• Walerian Gwilia uderzył ze stojącej piłki bardzo niecelnie. Od bramki zaczną gospodarze.

• Spyros Risvanis fauluje rozpędzonego Marko Vesovicia! Legia będzie miała znakomitą okazję, a zawodnik Atromitosu ogląda żółtą kartkę.

• Teraz pomyłka miała miejsce po stronie gospodarzy! Sandro Kulenović przejął piłkę i uderzył tuż obok bramki.

• Fatalny błąd Waleriana Gwilii próbowali wykorzystać zawodnicy Atromitosu. Giórgos Manoússos wpadł w pole karne, ale jego strzał był mocno niecelny.

• Bardzo ładna, składna akcja Legionistów, która konczy się fatalnym podaniem Luisa Rochy... Gdyby Portugalczyk dograł do świetnie ustawionych kolegów to byłoby 2:0!

• Mocne dośrodkowanie Natsosa, tylko że piłka przelatuje nad głowami zawodników obu drużyn.

• Luis Rocha fauluje rywala pod swoim polem karnym. Portugalczyk musi pamiętać, że ma już na koncie żółtą kartkę.

• Sandro Kulenović ułożył sobie piłkę na strzał, ale Chorwat nieznacznie się myli!

• Walerian Gwilia wyłożył piłkę Pawłowi Stolarskiemu, który świetnym płaskim uderzenie pokonuje bramkarza Atromitosu! Może teraz będzie z górki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No w końcu! Paweł Stolarski pakuje piłkę do bramki!

• Luis Rocha jest pierwszym graczem, który ogląda żółtą kartkę.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Waleriana Gwilii, ale Igor Lewczuk został uprzedzony przez defensora Atromitosu.

• Legia od jakiegoś czasu utrzymuje się przy piłce, tylko że nikt nie potrafi nawet oddać strzału.

• Lepszy okres gry Atromitosu. Zawodnik z Grecji uderzył głową i piłka minimalnie mija bramkę Majeckiego!

• Znowu gospodarze mieli znakomitą okazję do zdobycia gola! Charis Charíssis uderzył z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

• Zablokowany strzał Luquinhasa. Legia będzie mieć rzut rożny.

• Ależ było blisko bramki dla Atromitosu! Farley Rosa dograł idealnie na głowę swojego kolegi, który pomylił się dosłownie o kilka centymetrów!

• Wstrzelenie piłki przez Luisa Rochy, a Sandro Kulenović nie zdołał jej opanować. Atromitos zacznie od bramki.

• Świetne dośrodkowanie w pole karne! Luquinhas otrzymał podanie na 5 metr, ale zamiast uderzyć próbował przyjmować piłkę i zmarnował okazję!

• Sandro Kulenović starł się z rywalem na skraju pola karnego, jednak gwizdek sędziego milczy.

• Madson wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie poszybowało daleko od celu.

• Atromitos rozpoczął mecz od środka!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Dużym atutem Legii w tym sezonie jest defensywa. Wicemistrzowie Polski w aktualnie trwającym sezonie Europejskich Pucharów jeszcze nie stracili gola. Gorzej sytuacja prezentuje się w ataku, ponieważ Legioniści są bardzo mocno nieskuteczni.

• Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami skończył się wynikiem 0:0. Mimo zmasowanego ataku, piłkarze Legii nie zdołali zdobyć bramki. Teraz sprawa awansu jest jeszcze otwarta, ale kibice z całej Polski na pewno liczną na zespół z Warszawy.

• Ławka rezerwowych Atromitosu: C. Theadorakis (GK), P. Giakoumakis, C. Nsikulu, S. Stroungis, Talocha, R. Ugrai, J. Umbides

• Dzień dobry Państwu! Ostatni reprezentant Polski w Europejskich Pucharach zacznie zaraz swoją walkę o IV rundę Eliminacji Ligi Europy. Na relację LIVE z meczu Atromitos Ateny - Legia Warszawa zaprasza Bartłomiej Modzelewski!