0 1 połowa

Juventus Turyn

0

0 1 połowa

• Koniec! Atletico pokonuje Juventus i jest bardzo blisko awansu do 1/4 finału Ligi Mistrzów!

• Świetne dośrodkowanie posłał w pole karne Federico Bernardeschi. Cristiano Ronaldo próbował strzału głową, ale uderzył niecelnie.

• 4 minuty doliczone do drugiej części meczu!

• Co teraz zrobił Jan Oblak! Rodrigo Bentancur huknął niczym z armaty, a bramkarz Atletico zdołał odbić piłkę!

• Antoine Griezmann fauluje rywala pod swoim polem karnym. Zostaje ukarany żółtym kartonikiem, a Juventus ma szansę na zdobycie bramki.

• Joao Cancelo wchodzi w miejsce Blaisa Matuidi.

• Antoine Griezmann dograł w pole karne z rzutu wolnego, tam zrobiło się spore zamieszanie i Diego Godin wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Diego Godin podwyższa prowadzenie gospodarzy!

• Massimiliano Allegri szybko reaguje na boiskowe wydarzenia. Paulo Dybale zmienia Federico Bernardeschi.

• Środkowy obrońca Atletico wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywala i z bliskiej odległości pokonuje Wojtka Szczęsnego! Teraz wszystko było w porządku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Gimenez! Teraz chyba już nie ma wątpliwości!

• Emre Can wchodzi w miejsce Miralema Pjanicia.

• Felix Zwayer obejrzał całą sytuację na powtórce i anulował bramkę! Alvaro Morata sfaulował Giorgio Chielliniego!

• Znakomite dośrodkowanie Filipe Luisa, prosto na głowę hiszpańskiego napastnika, który bardzo mocny strzałem pokonuje bramkarza rywali!

• Angel Correa zmienia Koke. Diego Simeone szybko wykorzystał swój limit zmian.

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Thomas Partey opuszcza murawę, a melduje się na niej Thomas Lemar.

• Alvaro Morata zmienia bardzo słabego dzisiaj Diego Costę.

• Alex Sandro ukarany żółtym kartonikiem.

• Świetna interwencja Wojciecha Szczęsnego! Antoine Griezmann próbował przelobować polskiego bramkarza, ale ten sparował piłkę na poprzeczkę!

• Co tu się wydarzyło! Jak on to zmarnował! Diego Costa wyprzedził Bonucciego, wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzył wprost fatalnie.... piłka poleciała daleko od bramki...

• Miralem Pjanic miał szansę na oddanie dobrego strzału z woleja ale...... nie trafił czysto w piłkę.

• Wracamy do Madrytu! Oby drugie 45 minut było dużo ciekawsze!

• Koniec bardzo słabej pierwszej połowy. Oba zespoły nie mają pomysłu jak ukłuć rywala i skupiają się na grze defensywnej.

• Thomas Partey za brzydki faul na rywalu dostaje żółtą kartkę.

• 2 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

• Cristiano Ronaldo mocno ucierpiał przy starciu z rywalem, ale sędzia nie widział tam przewinienia. Na szczęście Portugalczyk podniósł się z murawy.

• Mocno niecelny strzał głową Rodriego.

• Dobry strzał Paulo Dybali. Spokojnie jednak broni Jan Oblak.

• Świetne uderzenie Antoine Griezmanna! Wojciech Szczęsny popisał się jednak cudowną paradą i sparował piłkę na rzut rożny!

• A jednak! Sędzia główny otrzymał podpowiedź z wozu VAR i wskazuje, że będzie tylko rzut wolny!

• Rzut karny dla Atletico! Diego Costa został sfaulowany! Gracze Juventusu mocno protestują, że faul był poza obrębem 16!

• Rodri delikatnie dograł w pole karne, ale prosto w ręce Wojciecha Szczęsnego.

• Dobre dośrodkowanie Filipe Luisa, po którym zrobiło się niemałe zamieszanie. Alex Sandro zdołał jednak wybić piłkę.

• Potężne uderzenie Thomasa Parteya! Świetna interwencja Wojciecha Szczęsnego ratuje Juventus!

• Leonardo Bonucci doszedł do strzału głową, tylko że piłka poszybowała minimalnie nad bramką!

• Ależ bomba Cristiano Ronaldo! Piłka jak z armaty leciała pod poprzeczkę bramki Jana Oblaka, ale Słoweniec zdołał jakimś cudem odbić futbolówkę!

• Diego Costa jeszcze ogląda żółtą kartkę za to, że przybliżył się do piłki będąc w murze.

• Faul pod polem karnym Atletico! Cristiano Ronaldo będzie miał swoją okazję!

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Griezmanna! W polu karnym na piłkę czekał świetnie ustawiony Diego Costa.

• Pierwsza okazja gospodarzy! Griezmann uderzył na bramkę rywala i przypadkowo został kopnięty przez Matuidiego! Gracze Atletico domagają się rzutu karnego, ale sędzia twardo utrzymuje decyzję - gramy dalej.

• Zawodnicy Juventusu rozpoczęli mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu klubów wychodzą na murawę Wanda Metropolitano! Jednym z graczy jest oczywiście Wojciech Szczęsny, który jest numerem 1 w klubie z Turynu!

• Dzisiaj po raz pierwszy od transferu do Madrytu wraca Cristiano Ronaldo. Aktualny gwiazdor Juventusu nie wraca jednak na stadion swojego byłego klubu, a na Wanda Metropolitano. Przeciwko jednemu z największych rywali Los Blancos zdobył ponad 20 bramek. Czy dzisiaj również będzie katem drużyny Diego Simeone?

• Wczorajsze mecze Ligi Mistrzów bardzo mocno zawiodły oczekiwania fanów piłki nożnej. Dzisiaj na ustach wszystkich jest pojedynek pomiędzy Atletico, a Juventusem. Oba zespoły mają ambicję, aby walczyć o końcowy triumf w tej edycji Champions League. Kto dzisiaj wyjdzie zwycięsko ?

• Dobry wieczór Państwu! Czas na środowe pojedynki w Champions League! Dzisiaj Atletico Madryt gości na własnym stadionie Juventus Turyn! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!